Draconius Boszorkány- és Varázslóképző
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Draconius Boszorkány- és Varázslóképző

Semmi sem veszedelmesebb, mint egy olyan ellenség, amelyiknek nincs vesztenivalója.
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Üdvözöllek!


Valaha élt egy Varázsló...
A tengeren, távol a parttól, egy hatalmas sziklán fészkelt a valaha élt legősibb Sárkány...
A Varázsló ellopta a lelkét, és vele minden sárkányok erejét, és egy apró medálba zárta, hogy birtokolhassa az öröklétet...
A medál számos képességgel bírt..
A medált elrejtették s egy kastélyt építettek a barlangrendszer fölé...
E kastély neve Draconius.

Átélnéd a kalandokat? Szeretnéd megtudni a titkot? CSATLAKOZZ!
Staff


Alec



Alexander



Jaina

Chat box

Legutóbbi témák
» Empire of Fantasy
Titkok rejtett terme Icon_minitimeCsüt. Aug. 01, 2013 8:37 pm by Vendég

» Midnight Tales
Titkok rejtett terme Icon_minitimeSzer. Júl. 24, 2013 1:31 am by Vendég

» Soul Eater
Titkok rejtett terme Icon_minitimeHétf. Júl. 15, 2013 1:42 am by Alec Nyrani

» Folyosó
Titkok rejtett terme Icon_minitimeSzer. Júl. 03, 2013 1:18 pm by Alec Nyrani

» Út az erdőbe
Titkok rejtett terme Icon_minitimeSzer. Júl. 03, 2013 3:26 am by Angeliqua Blackmore

» Paparazzi
Titkok rejtett terme Icon_minitimeKedd Júl. 02, 2013 1:14 am by Alec Nyrani

» My life Arts
Titkok rejtett terme Icon_minitimeKedd Júl. 02, 2013 1:11 am by Alexander Holloway

» Hogyan ejtsd?
Titkok rejtett terme Icon_minitimeHétf. Júl. 01, 2013 10:55 am by Alec Nyrani

» Iris Fane - KÉSZ!
Titkok rejtett terme Icon_minitimeHétf. Júl. 01, 2013 9:58 am by Alec Nyrani

Top posters
Alexander Holloway
Titkok rejtett terme EmptyTitkok rejtett terme I_voting_barTitkok rejtett terme Empty 
Alec Nyrani
Titkok rejtett terme EmptyTitkok rejtett terme I_voting_barTitkok rejtett terme Empty 
Angeliqua Blackmore
Titkok rejtett terme EmptyTitkok rejtett terme I_voting_barTitkok rejtett terme Empty 
Marcus Payne
Titkok rejtett terme EmptyTitkok rejtett terme I_voting_barTitkok rejtett terme Empty 
Jaina Phoenix
Titkok rejtett terme EmptyTitkok rejtett terme I_voting_barTitkok rejtett terme Empty 
Hiro Nakamura
Titkok rejtett terme EmptyTitkok rejtett terme I_voting_barTitkok rejtett terme Empty 
Alexis Kenway
Titkok rejtett terme EmptyTitkok rejtett terme I_voting_barTitkok rejtett terme Empty 
James Mattew
Titkok rejtett terme EmptyTitkok rejtett terme I_voting_barTitkok rejtett terme Empty 
Lux Loveworth
Titkok rejtett terme EmptyTitkok rejtett terme I_voting_barTitkok rejtett terme Empty 
Iris Leighton Fane
Titkok rejtett terme EmptyTitkok rejtett terme I_voting_barTitkok rejtett terme Empty 
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (8 fő) Pént. Márc. 22, 2013 9:37 am-kor volt itt.
Statistics
Összesen 19 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Iris Leighton Fane

Jelenleg összesen 380 hozzászólás olvasható. in 172 subjects
Barátok



 

 Titkok rejtett terme

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Alexander Holloway
Igazgató
Igazgató
Alexander Holloway


Hozzászólások száma : 130
Age : 40
Tartózkodási hely : Draconius

Titkok rejtett terme Empty
TémanyitásTárgy: Titkok rejtett terme   Titkok rejtett terme Icon_minitimeSzomb. Jan. 05, 2013 12:13 am

Csak akkor látod meg az ajtót, ha valamire nagyon szükséged van és nagyon akarod.
A többiekkel szeretnétek egy gyakorlótermet és lusták vagytok lemenni az első emeletre? Ha mindenki nagyon akarja, megjelenik az ajtó.
A titok az egészben, hogy mindig máshol van. A terem, olyan formában jelenik meg, amilyenben szükséged van éppen rá. Hasznos is lehet...

Ha arra gondolsz, hogy neked igen is a Titkok rejtett terme kell, és nincs konkrét célod... megjelenik egy terem, tele sok-sok érdekesebbnél érdekesebb holmival. Hogy ezek mért vannak itt?
Ha egy kicsit gondolkodsz, eszedbe is juthat... talán mert nagyon kevesen tudják, hogy van ilyen terem is. "Néhány" ember itt rejtette el a holmijait. Talán még szükséges érdekességekre és rejtélyekre is bukkanhatsz...
Vissza az elejére Go down
https://draconius.serbianforum.info
Angeliqua Blackmore
Filius diák
Filius diák
Angeliqua Blackmore


Hozzászólások száma : 37
Tartózkodási hely : Draconius

Titkok rejtett terme Empty
TémanyitásTárgy: Re: Titkok rejtett terme   Titkok rejtett terme Icon_minitimeSzer. Márc. 20, 2013 5:30 am

.:Marcus:.
Titkok rejtett terme Irons-avTitkok rejtett terme Thumb_022Titkok rejtett terme Irons-av

Amikor átölelte a derekam elmosolyodtam. Nem akartam semmit mondani. Egyszerűen csak hozzábújtam és a tájat csodáltam. Lenyűgözött a csillagok tánca, amit a víztükrön lejtettek, és a majdnem kerek Hold. Egyszerűen csak jól éreztem magam itt és most, Marcussal. Végre nem azon járt az agyam, hogy mit is kéne tennem az apámmal és a bátyámmal, hogyan másszak ki ebből a helyzetből.
A csendet az esetleges kirúgásom és költözésemről szőtt viccek törték meg. Valójában nem tudtam elképzelni, hogy együtt lakjak valakivel. Vagyis, egy férfivel. Persze volt olyan, hogy amikor már nagyon elegem volt a nevelő szüleimből néhány napot valamelyik bandatagnál töltöttem, de az akkor is egész más volt, külön szoba. Mondjuk annak a gondolata, hogy Marcus mellett ébredjek nagyon is vonzott. Néha komolyan szörnyű volt a tudat, hogy ennyire vonzódom hozzá mégis azt kell néznem, ahogy más lányokkal szórakozik a bulikban. Persze én sem éltem erkölcsös apáca életet félre értés ne essék, de attól még rossz volt látni és kész.
Elmosolyodtam a kijelentésén, miszerint elférnénk, ha jóó szorosan összebújnánk. Nem válaszoltam ugyan erre a kijelentésére, de határozottan nem volt ellenemre az összebújós dolog.
Megráztam a fejem, és felálltam. Igyekeztem elterelni a gondolataim a Marcussal való összebújásról. Ez sikerült is, mivel gyorsan ki kellett találnom hogy is juthatunk be a kastélyba a lehető legészrevétlenebbül. Nem akartam, hogy lebukjunk. Nem amiatt, mert zavart volna még egy délután az igazgatói irodában, hanem azért, mert akkor semmi esélye nem lett volna annak, hogy Marc-cal maradhatok.
-Majd meglátod...-mondtam sejtelmesen és egészen a kastély bejáratáig vezettem. Ott megtorpantam néhány percre és elgondolkodva méregettem a lehetőségeket. Felcsillant a szemem és tovább indultam. Szerencsére nem futottunk össze senkivel. Néhány falon lógó festmény ugyan furcsán pislogott ránk, de nem úgy tűnt, hogy elakarnának árulni minket, inkább csak jót szórakoztak a dolgon.
Miután eljutottunk a tornyokig, és felmentünk jó néhány lépcsőn, megálltam egy fal előtt. Percekig csak álltam rettenetesen koncentrálva egy dologra.
-Kérlek...nagyon szeretném...segíts! -kérleltem a falat, vagyis inkább a kastélyt, de teljesen mindegy így is úgy is idiótán festhettem. Percekig álltunk ott, de nem történt semmi. Már épp feladtam volna, meg is tettem pár lépcsőfokot felfelé, amikor egy ajtó jelent meg a falban.
-Köszönöm! - pillantottam fel egy mosollyal, mintha csak Istenhez szóltam volna, de mivel nem voltam valami nagy hívő épp csak a kastélynak köszöntem meg a segítségét.
-A ma éjszakai lakosztálya, Uram...-nyitottam ki az ajtót és tessékeltem be. Nagyon meglepődtem. A szoba lenyűgöző volt. Valami sokkal szerényebbel is beértem volna, de ez így...tökéletes volt. Beljebb mentem, becsuktam magunk mögött az ajtót és körbenéztem.
-Nem is olyan rossz ez a suli. -állapítottam meg, aztán ismét körbenéztem. Egy bárfélét pillantottam meg nem túl messze az ágytól.
-Pezsgőt? Vagy esetleg valami erősebbet? -néztem Marcusra és már elő is vettem két poharat.
Vissza az elejére Go down
Marcus Payne
Vérfarkas
Vérfarkas
Marcus Payne


Hozzászólások száma : 31
Age : 33
Tartózkodási hely : Itt-ott-amott

Titkok rejtett terme Empty
TémanyitásTárgy: Re: Titkok rejtett terme   Titkok rejtett terme Icon_minitimeSzer. Márc. 20, 2013 5:57 am

.:Angie:.

Amikor elindultunk a kastély felé, egyszerűen elképzelni nem tudtam milyen hálószobát talált ki Angie, milyen tervet eszelhetett ki. Megjelent lelki szemeim előtt az összes tanterem és az összes folyosó, ahogy ott fekszünk egymás mellett, de valahogy egyik sem vonzott. Egy iskola... egy kastély... végül is bármelyik nővel eltöltöttem volna ott egy-egy órát, de nem egy egész éjszakát! No mindegy, teljesen Angie-re bíztam magam és csak követtem. Aranyos volt, hogy jó ideig nem engedte el a kezem és húzott maga után.
A kastélynál megálltunk, aztán fél perc múlva beléptünk és hullacsendben elindultunk felfelé az egyik toronyba. Mókásak voltak a festmények, ahogy pislogtak ránk, miután felvertük őket az álmukból. Némelyik durcásan nézett le ránk, némelyik jól ismerte már a lányt és csak mosolygott újabb rosszalkodásán, meg persze volt egy-két karcsú női festmény is, akiknek csak kacsintanom kellett, hogy leolvadjanak a képről. Vicces volt. Az én sulim is tele volt ilyen festményekkel, nem hiányoztak, de azért vicces volt nosztalgiázni. Volt egy kép... egy öreg katona volt. Egyszerűen gyűlölt engem, állandóan bemószerolt, nem tudom miért. Minden esetre visszagondolva vicces volt, hogy néha többet küzdöttem vele, mint akármelyik tanárral...
Végre felértünk a toronyba. Kicsit furán lestem a lányra, ahogy a falhoz beszél. Viccesen festett, de nem szóltam semmit, gondoltam tudja mit csinál.
Gondoltam, hogy valami titkos terem lesz a fal mögött, de nem nagyon tudtam elképzelni milyen. Kicsit megvárakoztatott a kastély, de végül megjelent egy ajtó. Amikor Angie benyitott, eltátottam a szám.
-Ez bakker... jobb, mint az én hálószobám! - Jegyeztem meg, aztán ledobtam a bőrkabátomat az ágy melletti fotelba.
-A pezsgő jó lesz. -léptem oda mosolyogva a bárpulthoz, amire rá is támaszkodtam és csak lestem a lányt, ahogyan piát tölt a két pohárba.
-Ez fenomenális! Nálunk miért nem volt ilyen? Vagy csak nem tudtam róla? -tettem fel költői kérdésem, amikor újra az ágyra pillantottam. Tágas, kényelmes és jól néz kis. Pont amilyenre most szükségünk volt.
-Ugye a szobatársaid nem fognak hiányolni? Végül is mindegy. A lényeg, hogy itt vagy velem. -csak nehogy beköpjék, nem akarom, hogy miattam kerüljön igazgató elé.
Vissza az elejére Go down
Angeliqua Blackmore
Filius diák
Filius diák
Angeliqua Blackmore


Hozzászólások száma : 37
Tartózkodási hely : Draconius

Titkok rejtett terme Empty
TémanyitásTárgy: Re: Titkok rejtett terme   Titkok rejtett terme Icon_minitimeSzer. Márc. 20, 2013 6:54 am

.:Marcus:.
Titkok rejtett terme Irons-avTitkok rejtett terme Thumb_022Titkok rejtett terme Irons-av

-Én nem tudhatom...még nem láttam...-vontam meg a vállam és egy kacér mosoly kíséretében a bárpulthoz libbentem. Még sosem voltam Marcus hálószobájában, ami azért meglepő, mert nem csak abban nem, amelyikben a legutóbbi költözés óta lakik, hanem egyikben sem, pedig az összes többi srác hálószobáját megjártam már. Persze nem kell rosszra gondolni, egyszerűen csak furcsa mód a bandával szoktunk egymás lakásán bulizni.
Követtem a példáját és én is ledobtam a kabátom a fotelbe. Amilyen hűvös volt kint, olyan meleg volt itt bent.
Bólintottam arra, hogy jó a pezsgő. Töltöttem az édes italból mindkét pohárba, majd az egyiket Marc felé nyújtottam.
-Igyunk arra, hogy...itt vagyunk! -vigyorogtam rá és nyújtottam a poharam, hogy koccinthassunk.
-Gőzöm sincs...ez olyan szükségszoba szerű. Mindenkinek, akinek igazán szüksége van rá megjelenik, olyan alakban, amilyenben épp kell. Nekünk szoba kellett éjszakára, hát szoba lett. -magyaráztam el neki mi is ennek a helynek a pontos funkciója. Nem sokszor jelent még meg nekem, összesen talán ez a harmadik alkalom. Mondjuk az is igaz, hogy én sem vagyok ebben az iskolában túl rég óta.
-Rocksztár vagyok, ráadásul veletek egy bandában. Ha beköpnének minden hozzátok fűződő reményük elszállna, szóval nincs gond. -biztosítottam arról, hogy egyáltalán nem probléma a kilógásom, előfordult már, hogy éjszaka csak úgy spontán sétálni indultam, főleg mostanában a rémálmok miatt. Különben meg, ha beköptek volna sem izgatott volna túlságosan, hiszen eggyel több vagy kevesebb délután az igazgatóiban már nem osztott vagy szorzott.
-És ahogy mondod, a lényeg, hogy itt vagyunk.
Ledobtam a cipőm, és ledobtam magam az ágyra. Kényelmesen elhelyezkedtem a pezsgős pohárral és az üveggel együtt. Reméltem, hogy Marcus is csatlakozik hozzám, nem akartam én meginni az összes pezsgőt.
-Hogy jutott eszedbe az éjszaka közepén, hogy csak úgy meglátogass? -kérdeztem kíváncsian, miután nagyot kortyoltam a pezsgőből. Komolyan érdekelt, mert a fiúk sok őrültsége ellenére még egyikőjüknek sem jutott eszébe, hogy csak úgy meglepjen éjszaka. Nem mintha zavart volna, hogy Marc most ezt tette, épp ellenkezőleg...
Egyszer csak spontán zene szólalt meg a szobában. Felvontam a szemöldököm és körbenéztem, hogy megláthassam a muzsika forrását, de nem láttam semmit. Úgy döntöttem inkább nem keresem, csak élvezem a zenét, ami pont olyan hangerővel szólt, hogy mellette hallhattuk egymás hangját.
-Nagyon tud ez a hely...-jegyeztem meg.
Azt hittem furcsa lesz kettesben egy ilyen szobában épp Marcussal, de tökéletesen ellenkező dolgot éreztem. Mintha mindez teljesen természetes lett volna...az hogy kettesben iszogatunk a kastély egy rejtett szobájában. Valójában jobban éreztem magam, mint az apám felbukkanása óta eltelt 3 hónapban bármikor. Marcus jelenléte mindig megnyugtatott és valami furcsán jó érzést váltott ki belőlem.
Vissza az elejére Go down
Marcus Payne
Vérfarkas
Vérfarkas
Marcus Payne


Hozzászólások száma : 31
Age : 33
Tartózkodási hely : Itt-ott-amott

Titkok rejtett terme Empty
TémanyitásTárgy: Re: Titkok rejtett terme   Titkok rejtett terme Icon_minitimeSzer. Márc. 20, 2013 7:32 am

.:Angel:.

-Aham, értem. - válaszoltam a magyarázatra a szobát illetőleg és újra körbenéztem, hogy mi va még itt, ha már itt vagyunk, mindent használjunk ki. De főleg persze az ágyat... Minden más megszólalására csak egy mosollyal válaszoltam. Nagyon jó érzéssel töltött el az a gondolat... vagyis inkább a látványa, hogy itt van velem és kettesben vagyunk egy tökéletes hálószobában. Ezt már csak a pezsgő szépítette, amit Angie az előbb töltött ki és nyomott a kezembe. Bele is kortyoltam, aztán néztem a lányt, ahogy megkerülve a bárpultot odaballag az ágyhoz, leveszi a cipőjét és elhelyezkedik a gondolom iszonyat kényelmes ágyon. A pezsgős üveg az ágy mellé a földre kerül, de a pohár még a kezében van.
Én háttal állok a bárpultnak és a derekammal támaszkodok neki, úgy kortyolgatom a piámat. Nem, még nem megyek oda a lányhoz, a tekintetem viszont már ha akarnám sem tudnám levenni a lányról, főleg mióta befeküdt az ágyba.
Jó és egyben valahol rossz érzéssel is eltöltött annak a gondolata, hogy nem sokára én is ott fogok mellette feküdni. Na jó, 95%-ban jó érzés volt, mert imádtam és vonzódtam hozzá és bevallhatom magamnak nyugodtan, hogy mióta ismerem magamnak akarom a lányt... viszont nem tudtam mit akar ő és pont emiatt kétségek gyötörtek. Az a maradék 5% piszkált belülről. Mi lesz, ha nem tudom türtőztetni magam? Mi lesz ha ő nem akarja? Gondolom ő csak, mint barát tekint rám...
Gondolataimból egy kérdéssel húzott vissza.
-Hát.. csak sétálgattam, ahogy majdnem minden este és mivel a közelben voltam, gondoltam benézek hozzád. -válaszoltam vállat vonva és újat kortyoltam a pezsgőből. Gondolkodás közben annyit kortyolgattam, hogy lassan ki is ürül a poharam. Letettem a pultra a poharat, majd én is ledobtam a cipőmet. Fogtam újra a pezsgős poharat, odaléptem az ágyhoz, leültem a szélére, majd töltöttem az üvegből. Miután töltöttem, letettem a földre az üveget és én is kényelmesebben helyezkedtem el az ágyon Angel mellett. Kicsit feljebb húztam a párnát, így a hátamat a falnak tudtam támasztani, így az ivás sem esett nehezemre.
Na valahogy ilyen tájban szólalt meg a zene. Meglepődtem, de aztán félmosolyra húztam a szám és a lányra pillantottam.
-Nagyon baró! Ezentúl minden este jövök! -viccelődtem persze, de tényleg nagyon tetszett ez a szoba és Angie is. Szívesen jöttem volna minden este, de egyértelmű volt, hogy ez nem kivitelezhető. Magamhoz öleltem a lányt és csak hallgattam a zenét, aztán mikor újra kiürült a pezsgőspoharam - mondhatni elég gyorsan fogyott - akkor az ágy szélére másztam, hogy letegyem a földre, majd fogtam magam és ledobtam az ingemet is.
-Azért itt benn jó meleg is van. -jegyeztem meg, közben pedig visszadöntöttem a hátam a falnak.
Vissza az elejére Go down
Angeliqua Blackmore
Filius diák
Filius diák
Angeliqua Blackmore


Hozzászólások száma : 37
Tartózkodási hely : Draconius

Titkok rejtett terme Empty
TémanyitásTárgy: Re: Titkok rejtett terme   Titkok rejtett terme Icon_minitimeCsüt. Márc. 21, 2013 3:04 am

.:Marcus:.
Titkok rejtett terme Irons-avTitkok rejtett terme Thumb_022Titkok rejtett terme Irons-av

-Ez esetben gyakrabban is sétálgathatnál erre. -fordítottam felé a fejem. Örültem volna, ha gyakrabban jön. Nem szerettem itt lenni, legalábbis amiatt nem, hogy így kevesebb időt tölthettem a fiúkkal és...Marcussal. Persze a két igazgató elég rugalmasan állt ehhez a kérdéshez, hiszen tisztában voltak azzal, hogy nem csak az iskola, de a banda felé is vannak kötelezettségeim. Persze a bandával kapcsolatban semmit nem éreztem kötelességnek, egyszerűen csak imádtam.
-Csak vigyázz, nehogy meglássanak! -vigyorogtam rá. Annak ellenére, hogy csak viccelt nem bántam volna, ha több időt tölt a kastélyban, ezáltal velem. Csak félő volt, hogyha gyakran látják a környéken, őröket állítanak rám és amint meglátják Marc-ot a a diákok valósággal széttépik. Már megszoktam, hogy a koncerteken ezt művelik vele a nők, de arra nem készültem fel, hogy még itt is.
Ahogy átölelt lehunytam a szemeim, úgy hallgattam a zenét, aztán mikor megmozdult csak egy morgással jeleztem, hogy egyáltalán nem tetszett a mozdulata.
Megittam a poharamban lévő összes pezsgőt, majd felvont szemöldökkel figyeltem, ahogy ledobja az ingét.
-Forróság...-jegyeztem meg. Nem tudtam, hogy ő is érzi e, de én egyre melegebbnek éreztem a benti levegőt. Aztán esélyes, hogy ez csak amiatt volt, mert levette az ingét. Ez nagyon is sokat nyomott a latba.
Ahogy ismét a falnak dőlt közelebb bújtam hozzá, miután letettem a pezsgős poharam. Egyik kezem a mellkasára tettem, fejem pedig a vállára hajtottam. Kényelmes volt így, bár kicsit kezdtem úgy érezni, hogy túl messzire megyek. Őszintén azt hittem, hogy csak a barátjának vagy esetleg a húgának tekint és a kis "flörtjeink" ártatlan, csak vicc szintű dolgok neki. Az más kérdés, hogy számomra nem csak azok voltak.
Miközben a vállának dőlve feküdtem számtalan illetlen dolog jutott eszembe vele kapcsolatban. Mondjuk, lehet, hogy nem volt a legjobb ötlet az, hogy levette az ingét, tőlem pedig az, hogy ezzel együtt jó szorosan hozzábújtam. Valamivel el kellett terelnem a gondolataim. Gonosz kis mosoly futott végig az arcomon, aztán gyorsan el is tűnt.
Egyik kezemmel a mellettem lévő párnáért nyúltam és azzal a lendülettel Marc-hoz "vágtam".
-Lassú vagy...-vigyorogtam rá, és nevetve elnyúltam az ágyon.
Vissza az elejére Go down
Marcus Payne
Vérfarkas
Vérfarkas
Marcus Payne


Hozzászólások száma : 31
Age : 33
Tartózkodási hely : Itt-ott-amott

Titkok rejtett terme Empty
TémanyitásTárgy: Re: Titkok rejtett terme   Titkok rejtett terme Icon_minitimeCsüt. Márc. 21, 2013 4:32 am

.:Angie:.

-Jól van, majd igyekszem, de nem ígérek semmit. -mosolyogtam rá. Csak néztem ahogy bújik hozzám és arról ábrándoztam, hogy egyszer majd talán őszintén meg tudom mondani neki, hogy mit érzek iránta. Bár, be kell vallanom magamnak, attól a pillanattól is félek, amikor ez bekövetkezik... ha bekövetkezik. Mégpedig azért, mert volt olyan pillanatom, amikor egyáltalán nem ezt éreztem. Volt, hogy csak húgomként, barátként tekintettem rá és más inkább más nők érdekeltek. Sosem fogok felnőni. Attól is tartottam picit, hogyha esetleg hosszabb kapcsolatra adjuk fejünket Angievel, én nem tudok elég hűséges lenni...
És ami a legnagyobb mumusom volt, hogy ha én elköteleződök egy időre Angievel, tutira kiderül mi vagyok. Az pedig egy csapár lenne, biztosan a csapatból is kivágnának, csak mert megijednének tőlem. De persze megérteném, ha így lenne. Én is félek néha magamtól!
Ahh, és megint nagyon elkalandoztak a gondolataim, amikor itt fekszik mellettem, félig inkább rajtam a leggyönyörűbb lány a világon.
-Forróság. Ahogy mondod! -válaszoltam rá, bár hangjában hallottam némi furcsa célzást. Lehetséges lenne, hogy ő is vonzódik... ehh, nem! Az lehetetlen!
-Kérd meg a kastélyt, hogy vegyen vissza a fűtésből! -mondtam, aztán levettem az ingem, majd amikor visszaültem az ágyra, Angie újra hozzám bújt, én pedig ugyanúgy átöleltem, ahogyan az előbb. Percekig hallgattuk így csendben a zenét, persze a gondolataim Angie, én és vérfarkasságom körül járt.
A lányka azonban nem bírta tovább a punnyadást, felkapta az egyik párnát és nekem vágta, de nem gondolhatta komolyan a párnacsatát, mert aztán csak elnyúlt az ágyon. Én fogtam a nekem vágott párnát és félredobta, hogy aztán vigyorral az arcomon megfogjam a lányt.
-Na majd azt meglátjuk! -indultam, hogy átmászva az ágyon megcsikizzem a kis pimaszt, de nem kellett nagyon sietnem utána, mert eldobta magát és kiterült a hatalmas franciaágyon.
Fogtam magam, mellétérdeltem és csikizni kezdtem az oldalát, reméltem csikis és nem hiába próbálkozok. Nem sokáig csikiztem, nem akartam, hogy belefulladjon a nevetésbe. Mielőtt még kifújta volna magát, megfogtam a kezeit és a feje fölött összefogtam őket, így hajoltam én teljesen fölé.
-Látod, hogy nem szabad harciaskodni velem, kis Királylány?
Vigyorogtam rá, majd kissé enyhült a vigyorom, amikor elmélyedtem a tekintetében. Olyan közel volt az arcunk, hogy orrunk majd összeért... na jó erre persze kicsit rásegítettem. Vágytam a lányra és kezdett ez a vágy elhatalmasodni fölöttem. Alig bírtam megállni, hogy ne csókoljam meg. A gyomromban éreztem, hogy vágyok rá, az meg nem is kérdés, hogy férfiasságomban is éreztem, hogy kívánom.
Na itt volt elég! Már majdnem, már majdnem elhatalmasodott felettem az érzés, és majdnem megcsókoltam, de aztán erőt vettem magamon és nem. Elengedtem a kezeit és felültem mellette. Kicsit fújtattam, de észrevétlenül. Haloványan mosolyogtam rá, mintha nem lett volna semmi az előbb...
-Még egy kis pezsgőt? -mert nekem kellett még egy kis alkohol ezek után, plusz terelnem kellett a figyelmet az előbbi "majdnem akcióról".
Vissza az elejére Go down
Angeliqua Blackmore
Filius diák
Filius diák
Angeliqua Blackmore


Hozzászólások száma : 37
Tartózkodási hely : Draconius

Titkok rejtett terme Empty
TémanyitásTárgy: Re: Titkok rejtett terme   Titkok rejtett terme Icon_minitimePént. Márc. 22, 2013 6:27 am

.:Marcus:.
Titkok rejtett terme Irons-avTitkok rejtett terme Thumb_022Titkok rejtett terme Irons-av

Ahogy ott pihentem a karjai közt a gondolataim önálló életre keltek. Sok olyan dolgot éreztem Marc iránt, amit egyáltalán nem szabadott volna, legalábbis ezt gondoltam. Sosem voltam az a mazochista alkat, aki rajong az olyan szerelemért, aminek esélye sincs, és én határozottan ezt gondoltam. Néha ugyan Marc tett olyan gesztusokat, mintha érdekelném, de a banda többi tagja is szokott ezzel hülyülni, mindig azt hittem, hogy ő is hozzájuk hasonlóan ezt teszi. Néha azért el akartam hinni, hogy a vicces célozgatásokat komolyan is gondolja.
Egy pillanatra elképzeltem milyen is lenne, ha tényleg együtt lennénk Marcussal. Nem mintha ellenemre lettek volna a komoly kapcsolatok, egyszerűen csak ismertem magam és sosem voltam szent életű, nem voltam biztos abban, hogy megfelelnék egy igazi kapcsolattal szembeni elvárásoknak.
A párnacsata remek ötletnek tűnt, egészen addig, amíg az első és egyben utolsó párnát hozzá nem vágtam Marc-hoz. Ekkor ugyanis rádöbbentem, hogy én ez a csata dolgot én sem gondoltam egészen komolyan. Ennek fényében szépen elterültem a pihe puha ágyikón.
Nem tetszett Marcus kijelentése, de elfogadtam a kihívást, kíváncsi voltam mivel rukkol elő.
Gyanús volt, ahogy közeledett, és amint elkezdett csikizni én próbáltam minél jobban összehúzni magam, ugyanis rettenetesen csikis vagyok. Borzongás futott végig rajtam és nevetni kezdtem.
-Elé...elég...Ma..Marcus...-nyökögtem szaggatottan, miközben képtelen voltam abbahagyni a nevetést. Egyszerűen dőlt belőlem, de hát...normális ember nem bírja fapofával, ha csikizik, nem?
-De ha egyszer élvezem? -pislogtam rá ártatlan tekintettel, miután abbahagyta a csikizést...
Annyira közel volt...Teljesen elmerültem a tekintetében.
Komolyan, ha egy srác ilyen lenyűgöző kék szemekkel néz rád még azt is könnyedén elhiszed, hogy a világ jó és nincs semmi rossz körülötted. Ráadásul Marcus egyáltalán nem akármilyen srác volt...
Erőteljesen azon gondolkodtam, hogy erőt kéne vennem magamon, néhány centit előre hajolnom és az ajkaim az övéire tapasztani...éreztem, hogy minden porcikám erre vágyik, mégsem tettem semmit. Mindenben szerettem kockázatot vállalni, csak az érzéseimben nem. A halálközeli élmények, a veszély nem nagyon tudtak meghatni, de azt, hogy megcsókoljam Marcus és ő visszautasítson képtelen voltam bevállalni.
Újabb borzongás futott végig rajtam, de ez egészen más volt, mint az előző...borzongtam a vágytól és a tudattól, hogy ennyire közel van hozzám. Nem tudtam, hogy mit is gondolhat, de mintha úgy tűnt volna hogy...ő is akarja? Neeem...Gondolatban legyintettem egyet, hogy nagy valószínűséggel csak képzeltem az egészet. Mielőtt erről megbizonyosodhattam volna Marc elengedett és felült mellettem.
-Inkább sokat...-bólintottam a kérdésére és apró mosollyal felé nyújtottam a poharam, amit néhány másodperccel előbb felvettem. Amint öntött kortyoltam belőle egy hatalmasat, aztán újra letettem a poharat.
Egy pillanatra elgondolkodtam, majd Marc mögé ültem törökülésben. Beletúrtam a hajamba, hogy a rakoncátlan tincseket kisöpörhessem az arcomból, majd óvatosan masszírozni kezdtem a vállait.
-Feszült vagy...-jegyeztem meg és fojtattam a mozdulatokat a reakcióihoz igazított erősséggel.

Vissza az elejére Go down
Marcus Payne
Vérfarkas
Vérfarkas
Marcus Payne


Hozzászólások száma : 31
Age : 33
Tartózkodási hely : Itt-ott-amott

Titkok rejtett terme Empty
TémanyitásTárgy: Re: Titkok rejtett terme   Titkok rejtett terme Icon_minitimePént. Márc. 22, 2013 6:58 am

Az idő is megállt egy percre, amikor Angie fölé hajolva azon járt az agyam, jó ötlet-e megcsókolni. Elvesztem a tekintetében, elmélyültem a gondolataimban, de végül nem történt semmi. Ha őszinte akarok lenni magamhoz, legszívesebben nekiestem volna a lánynak. Hiába néztem rá úgy sokszor, mint a húgomra, most ebben a szent pillanatban mindennél jobban vágytam rá.
Azonban mindig ott lebegtek a kérdések a fejemben. Vajon ő is akarja? Vajon jó lenne az neki, ha együtt lennénk? Vajon elmondhatnám neki ki vagyok és mi vagyok?
Végül felültem mellette. A kérdések helyét egyetlen válasz vette, ami megváltoztatta a gondolataimat is. "Veszélyes lennék rá."
Egy mondatba összefoglalva: Nem kezdhetek ki vele, mert a túl sok együttlét veszélybe sodorhatná. Azt pedig nem bírnám elviselni, ha akaratomon kívül, ÉN ártanék neki. Szörnyű lenne.
Az pedig a másik dolog, amit képtelen lennék végignézni... a visszautasítást.
Szóval erőt kellett vennem magamon a ma estére és nem generálni újabb az előzőhöz hasonló helyzeteket.
Felvettem a földről a pezsgős üveget és a poharamat, majd teli töltöttem Angie, aztán a saját poharamat. Rámosolyogtam a lányra, bár elég vérszegény mosoly volt, aztán én is belekortyoltam az édes italba.
Az ágy szélén ültem, fogtam és letettem a földre a már lassan teljesen kiürülő üveget.
-Nem, dehogy. -válaszoltam neki és mosolyogva visszapillantottam a vállam fölött. Kezemmel végigsimítottam egyik éppen vállamat masszírozó kezén, majd kicsit begörbítettem a hátam.
-Ez viszont isteni! -mondtam neki, majd fogtam magam és minden előszó nélkül keresztbe feküdtem az ágyon... hasra. Aztán pedig vártam a csodára. Pontosabban Angie hátmasszázsára!
-Kérlek folytasd! -szóltam neki és kiskutyaszemekkel néztem fel rá.
Behunytam a szemeim és ellazultam, vártam a megváltást.
Vissza az elejére Go down
Angeliqua Blackmore
Filius diák
Filius diák
Angeliqua Blackmore


Hozzászólások száma : 37
Tartózkodási hely : Draconius

Titkok rejtett terme Empty
TémanyitásTárgy: Re: Titkok rejtett terme   Titkok rejtett terme Icon_minitimePént. Márc. 22, 2013 7:37 am

.:Marcus:.
Titkok rejtett terme Irons-avTitkok rejtett terme Thumb_022Titkok rejtett terme Irons-av

Tényleg nem tudtam mi lehet az, ami ennyire nyomasztja Marc-ot, de biztos voltam benne, hogy nem egy semmiség, mert szörnyű súlyként nehezedett rá, ezt tisztán éreztem. Talán azért, mert nekem is voltak titkaim és olyan dolgok, amiket örökké magamon kellett viselnem, hiszen a múltat nem változtathatja meg az ember, a jelent pedig túl kellett élnem ahhoz, hogy jövőről beszélhessek.
A reakciói alapján nem csináltam rosszul, amit csináltam, szóval nem hagytam abba, hanem a közepes erősségű masszírozást választottam.
Elég nehéz volt elvonatkoztatni a ténytől, hogy ott ült előttem félmeztelenül, de igyekeztem nem arra gondolni, hogy mennyire jó megérinteni a bőrét. Most már abban is kezdtem kételkedni, hogy jó ötlet volt e itt tartani őt, de aztán amint arra gondoltam mennyire szörnyű lenne, ha most nélküle kéne éjszakáznom és mennyire fontos is nekem, egyből eltűntek ezek a kételyek. Az egyetlen dolog , ami miatt egyáltalán felmerültek bennem a kétségek, egyébként is az volt, hogy túlságosan vágytam rá és túlságosan meg kellett erőltetnem magam azért, hogy ezt ne nagyon mutassam ki.
Elengedtem a vállait amikor megmozdult és elmosolyodtam azon, hogy csak azért tette, hogy elhelyezkedhessen.
-Utána megmutathatod Neked hogy megy. -vigyorogtam rá, aztán ha sikeresen elhelyezkedett én is így tettem és folytattam a masszírozását. Reméltem, hogy ez egy kicsit eltereli a gondolatait és ellazítja. Azt akartam, hogy jól érezze magát. Rá fért. Amióta csak ismerem nagyon titokzatosnak találtam. Persze nekem is megvoltak a magam kis vagy nagy titkai, pl a családomról szinte soha nem beszéltem (legalábbis a valódi családomról nem) épp csak annyit mondtam el a bandának, amennyit feltétlenül tudniuk kellett azért, hogy biztonságban legyenek.
Nem tudtam jó ötlet volt e egyáltalán Marcusnak elmondani a dolgokat, nem akartam, hogy emiatt nagyobb bajban legyen annál, amekkorában eleve volt, amiatt, hogy a barátom.
Hosszú ideig masszíroztam. Nekem is jól esett és reméltem, hogy neki is. Egy idő után aztán elfáradt a kezem, szóval Marc mellé feküdtem és egyik kezemet a hátán hagyva cirógattam.
-Nem tudom mi lenne velem, ha most nem lennél itt. -fordultam felé és mosolyodtam el. Egyedül a whiskey-mmel elég elveszettnek éreztem magam a tóparton, és különben is...Marcusnak egyszerűen nem tudok nem örülni.
-Írtam egy új dalt. Valamikor ugorj be és talán te leszel az első, akinek megmutatom. -mosolyodtam el. Még mindig nehezen tudtam elvonatkoztatni az ingnélküliségzől, de azért próbálkoztam, komolyan. Tisztában voltam vele, hogy csak magamat kínzom azzal, ha erre összpontosítok, nem mintha a szemei, az arca, vagy bármelyik porcikája ne váltott volna ki belőlem ugyan ilyen hatást.
Vissza az elejére Go down
Marcus Payne
Vérfarkas
Vérfarkas
Marcus Payne


Hozzászólások száma : 31
Age : 33
Tartózkodási hely : Itt-ott-amott

Titkok rejtett terme Empty
TémanyitásTárgy: Re: Titkok rejtett terme   Titkok rejtett terme Icon_minitimePént. Márc. 22, 2013 8:37 am

Ahogy elfeküdtem az ágyon, kérnem sem kellett, Angie folytatta csodálatos masszírozását. Így sikerült ellazulnom, szinte teljesen. Nagyon jól esett. Ahogy behunytam a szemem, arra a pár percre, talán fél órára, nem tudom, amíg masszírozott, sikerült kicsit elfelejtenem a gondokat. Azért persze Angie érintése még mindig piszkálta a fantáziám, de most inkább tényleg a lazulásra koncentráltam. Ha túl feszült vagyok, a csajszi nem fog hagyni a kérdéseivel én meg könnyen kibököm majd neki az igazságot. Csak ne közeledne úgy az a telihold...
Csak mosollyal válaszoltam amikor azt mondta, vissza kell adnom neki a masszázst. Egyelőre próbáltam nem gondolni arra, hogy ahhoz le kell vetkőznie. Inkább csak próbáltam feleleveníteni a technikákat amiket ehhez tudni kell. Nem vagyok nagy masszőr, de nem volt még rám panasz.
-Fú, tényleg isteni kezed van. -még csináltam egy jóleső vállkörzést, domborítottam a hátam, hogy végleg rendbe tegyem magam, aztán a lányra mosolyogtam. Most már valahogy őszintébb is volt a mosolyom, bár ami eddig piszkálta belül, az ezután is fog. Farkasságom is és Angievel a kapcsolatunk... mindkettő olyan dolog, ami úgy érzem sosem fog úgy alakulni, ahogy én szeretném.
-Mivel erős kisördög vagy, biztosan átvészelted volna az éjszakát nélkülem is. Én csak hab vagyok a tortán! -kell egy kis egoizmus is, de azért valami elcseszett bókkal Angiet is próbáltam jutalmazni. Most valahogy nem jött jobb.
Figyeltem a szemét, állandóan elmerülök gyönyörű tekintetében. Szerencsére megtörte a csendet hamar, én pedig újabb fülig érő mosollyal válaszolok is neki.
-Hát reméltem is, hogy én leszek az első! Na vedd le a pólód, megmasszírozlak én is. -nem utasítás volt, de gondoltam neki is jó lenne a hátmasszázs.
Pár perce csak szimplán közel hajoltunk egymáshoz és majdnem csók csattant el. Nem gondoltam bele, hogy ha most leveszi a pólóját, akkor tudom-e türtőztetni magam. Addig jó, amíg erőt tudok venni magamon. Most már igyekszem úrrá lenni a vágyaimon és csak mint barát, úgy tekinteni a lányra...
Vissza az elejére Go down
Angeliqua Blackmore
Filius diák
Filius diák
Angeliqua Blackmore


Hozzászólások száma : 37
Tartózkodási hely : Draconius

Titkok rejtett terme Empty
TémanyitásTárgy: Re: Titkok rejtett terme   Titkok rejtett terme Icon_minitimePént. Márc. 22, 2013 9:12 am

.:Marcus:.
Titkok rejtett terme Irons-avTitkok rejtett terme Thumb_022Titkok rejtett terme Irons-av

Örültem, hogy élvezi, amit csinálok. Reméltem, hogy akármilyen teher is nyomja a vállait, legalább a masszázs idejére elfelejti. Nyilván tudni akartam, hogy mi bántja, mi miatt aggódik ennyire, de nem akartam ráerőltetni a válaszadást. Magamban ugyan gondolkodtam rajta, de egyszerűen csak azért, mert aggódtam érte.
Büszke voltam magamra, mivel a jelek szerint tetszett neki, amit csináltam.
Nem sűrűn masszíroztam embereket, jobban szerettem, ha én vagyok a masszírozott, de nem minden embert hívtak körülöttem Marcus Payne-nek, érte igazán megtehettem.
Miközben ujjaimmal a hátát érintettem rájöttem, hogy most már tényleg el kéne vonatkoztatnom az érzéseimtől és a Marc-cal kapcsolatos vágyaimtól. Próbáltam kiüríteni az agyam és csak arra koncentrálni, hogy jól csináljam, amit csinálok.
Miután már elég hosszú ideje "kényeztettem", elfáradtak az ujjaim, így ledőltem mellé az ágyra.
-Talán...de nem csak átvészelni akarom a napjaim. -mondtam annak ellenére, hogy mostanában másról sem szóltak a napjaim, csak átvészelésről.
Azért próbáltam élvezni az életem meg minden, de két gyilkos halálfalóval a nyakamban akadtak nehézségek.
Nem mindig tudtam elvonatkoztatni a ténytől, hogy megakartak változtatni, a saját képükre formálni, nekem pedig eszem ágában sem volt mássá válni, főleg nem olyanná, mint...ők.
-Érdekel a véleményed, szóval...kénytelen leszel meglátogatni. -húztam mosolyra a szám. Hirtelen meglepett azzal, hogy vegyem le a pólóm, pedig egy igazán jó masszázshoz nyilvánvalóan erre volt szükség. Mondjuk...rajta sem volt ing, legalább kvittek lennénk.
-Akkor...a mesterre bízom magam. -néztem rá sejtelmesen, majd levettem a felsőm, ami alatt egy fekete csipkés melltartó rejtőzött.
A fotelbe dobtam a pólót, lefeküdtem kényelmesen hasra az ágyban, és elsöpörtem az útból a hajam. Kíváncsian vártam a masszázst, bár kicsit azért tartom attól, hogy az iránta érzett vágyam és érzéseim csak felerősödnek ennek hatására, amire az alkohol eleve csak dobott egy jóó nagy lapáttal.
Vissza az elejére Go down
Marcus Payne
Vérfarkas
Vérfarkas
Marcus Payne


Hozzászólások száma : 31
Age : 33
Tartózkodási hely : Itt-ott-amott

Titkok rejtett terme Empty
TémanyitásTárgy: Re: Titkok rejtett terme   Titkok rejtett terme Icon_minitimePént. Márc. 22, 2013 9:36 am

Az isteni masszázs után regenerálódtam fél percet. Jó erős kezei vannak a csajszinak, pont tökéletes volt a masszázsa... legalábbis nekem így pont jó volt, ahogy csinálta. Bár lehet, hogy ebbe az is nagyon belejátszott, hogy Angie a masszőröm.
-Oké-oké, majd megleplek valamelyik délután. -sajnos az nem most lesz még. Amíg szenvedek a fejfájástól, hányingertől és egyéb ilyen közérzetemet sújtó kellemetlenségektől, addig nem akarok itt lábatlankodni. Plusz utána jönnek a rémnapok, aztán még pár nap, amíg kiheverem, az esetleges sérüléseim ellátom... blablabla... mindig ugyanaz. Csak ne bántsak senkit, akit szeretek...
Na megint elkalandoztak rossz irányba a gondolataim.
Szóltam Angienek, hogy most én jövök a masszírozással, vetkőzzön. Amíg csak mondtam, addig még tudtam türtőztetni magam, addig sikerült elnyomnom az érzést, amit érzek a lány iránt. Azonban amikor nekiállt levetkőzni...
Esküszöm, mint a filmekben, lelassítva láttam, ahogy leveszi a pólóját és megrázza hosszú, szőke haját előttem.
Lefeküdt hasra, én pedig csak néztem bambán rá. Ennyi elég is volt, hogy újra megkívánjam, újra magamnak akarjam és rá akarjam vetni magam. Pedig azt hittem majd sikerül elnyomnom ezt az érzést, de erősebb volt, mint gondoltam.
Gondolatban jól felpofoztam magam... kétszer... vagy inkább háromszor, aztán mellétérdeltem és elkezdtem gyengéden, mégis azért erővel masszírozni, hogy hasson is valamit. Vigyáztam rá, mégis igyekeztem jól kimasszírozni belőle is a feszültséget. Ahogy hozzáértem gyönyörű hátához, annyira jóleső érzés töltött el... néha be kellett csuknom a szemem és csak elmerültem az érzésben...
Válla és nyaka masszírozása után haladtam lejjebb a hátán, de állandóan megakadtam a melltartójában, így... nem volt más választásom, kérdés nélkül kikapcsoltam. Gondoltam ettől még nem láttam meg semmit és így jobb lesz a masszázs is.
Nem tudom meddig masszíroztam a hátát, de állandóan éreztem magamban a tigrist, ami folyamatosan áldozatát járja körbe, hogy végül rávesse magát... és éreztem a kiscicát, amely csak dorombol és selymes bundával dörgölőzik a másikba, de sosem fog erőt venni magán, hogy többet is tegyen... vagy valami ilyesmi...
Amikor úgy éreztem elég a masszázsból, még nem hagytam ott. Simogatni kezdtem a hátát jobb kezemmel. Fel-le húztam sima bőrén az ujjbegyeim, de közben néha a hátáról levándoroltam az oldalára. Nem volt ez csikizős érzés, inkább olyan izgató....
És innentől már nem bírtam tovább... Eluralkodott rajtam a tigris, nem volt visszaút! Már nem érdekelt, hogy megbánom-e, csak az ösztön hajtott előre!
Lehajoltam hozzá, nyakára simítottam a kezem és szenvedélyesen megcsókoltam. Valahogy nem akartam, hogy vége legyen a csóknak. Annyira vágytam rá ezen az estén és annyi ideje húztam már ezt, hogy nem bírtam leállni. Közben a kezeimmel simogattam, egyik kezem a nyakán volt, a másikkal az oldalát fedeztem fel. Egyelőre annyira visszafogtam magam, hogy intim szféráit elkerüljem...
Vissza az elejére Go down
Angeliqua Blackmore
Filius diák
Filius diák
Angeliqua Blackmore


Hozzászólások száma : 37
Tartózkodási hely : Draconius

Titkok rejtett terme Empty
TémanyitásTárgy: Re: Titkok rejtett terme   Titkok rejtett terme Icon_minitimePént. Márc. 22, 2013 10:04 am

.:Marcus:.
Titkok rejtett terme Irons-avTitkok rejtett terme Thumb_022Titkok rejtett terme Irons-av

-Oké. -helyeseltem. Reméltem tényleg így tesz majd, bár abban erősen kételkedtem, hogy mostanában. Pontosan tudtam mi fog történni, vagyis azt épp nem, hogy mit is csinál, amikor hosszabb időre eltűnik, de azt tudtam, hogy elfog. Mindig ugyan az történik...elmegy, a fiúkkal meg azon agyalunk hol is lehet és hogy jól van e.
Persze végül mindig kitalál valami egészen hihető sztorit a hollétét illetően, de sosem gondoltam komolyan, hogy el kéne hinnem. A többieket talán megtudta téveszteni, de én aztán profi voltam, ami a sötét titkokat illeti, így velem nehezebb fába vágta a fejszéjét.
Nem kellett sokáig győzködnie arról, hogy vegyem le a felsőm. Ez még egyáltalán nem jelentett semmit, csak azt, hogy ez szükséges lépés a teljes ellazuláshoz.
Kényelmesen elhelyezkedtem és csak vártam, hogy Marc elkezdje. Hosszú másodpercekig nem történt semmi. Nem voltam képes túl sok mindenre, mivel képtelen voltam kiverni a fejemből Marcust és azt, hogy mennyire vágyom rá.
Egyáltalán nem volt új keletű ez az érzés, de eddig sikerült magamba fojtanom, de most...hogy itt vagyunk csak ketten, meglehetősen laza öltözetben, már egyáltalán nem voltam biztos abban, hogy képes vagyok az önkontrollra.
Amint az ujjait megéreztem a hátamon lehunytam a szemeim és halkan felsóhajtottam. Már a puszta érintésétől kirázott a hideg, természetesen a legjobb értelemben.
A masszázsa közben úgy éreztem, mintha a gondok kipárologtak volna a fejemből.
Nem tudtam másra gondolni, csakis az engem masszírozó férfire.
A masszázs helyét simogatás vette át, ami eléggé meglepett. Kinyitottam a szemeim. Egyre erősödött bennem a vágy és kezdtem úgy érezni, hogyha most nem történik semmi, akkor minden Marcussal kapcsolatos reményem elveszik.
Eleve őrült dolog volt abban reménykednem, hogy érdekelhetem őt, hát még az milyen őrült, hogy most úgy érzem talán nem is annyira hiú ábrándok voltak.
Ahogy ujjbegyei az oldalamhoz értek muszáj volt lehunynom a szemeim. Már tényleg nem bírtam tovább, szükségem volt Rá, akartam.
Megcsókolt. Időm sem volt felfogni, hogy a férfi ajkai, akire ennyi ideje vágytam, az enyémre tapadtak. Szenvedéllyel telve viszonoztam a csókját. Nem akartam, hogy vége legyen, de amikor ez megtörtént a szemeibe pillantottam. Pár másodpercig csak néztem a kék íriszeket, de már annyira eluralkodott rajtam a tűz, hogy nem bírtam sokáig, mohón húztam közel magamhoz és csókoltam meg újra. Ujjaim a nyakára vándoroltak, majd a karjára és a hátára. Nem akartam, hogy vége legyen, nem akartam, hogy bármennyi távolság is legyen köztünk. Vele akartam lenni és ezt már ha akartam volna sem tudtam volna letagadni.
A fejemben közben megfogalmazódott a kérdés, hogy "Mi a francot művelünk?", de amilyen gyorsan jött, olyan ütemben el is tűnt. Elakartam fogyni az ölelésében, újra és újra megcsókolni...hogy helyes e? Nem tudom, de az egyetlen dolog amire vágytam, az Marcus Payne volt.
Vissza az elejére Go down
Marcus Payne
Vérfarkas
Vérfarkas
Marcus Payne


Hozzászólások száma : 31
Age : 33
Tartózkodási hely : Itt-ott-amott

Titkok rejtett terme Empty
TémanyitásTárgy: Re: Titkok rejtett terme   Titkok rejtett terme Icon_minitimeVas. Márc. 24, 2013 7:19 am

.:Angie:.
18+ tartalmú... de csak picit!

Megcsókoltam. Végre megcsókoltam. Én sem hittem el. Nem mondom, hogy amióta találkoztunk, azóta erre vágyok, de már nagyon régóta. Kellett egy kis idő, amíg jobban meg nem ismertem, amíg közelebb nem kerültünk egymáshoz. Azóta bármikor kettesben maradtam vele, mindig figyelnem kellett, hogy ne uralkodjon el rajtam a vágy túlságosan. A farkasvéremhez tudnám ezt hasonlítani. Ahogy felkelt a telihold - vagyis ahogy megláttam Angiet - úgy, mintha kötelező lenne átváltozok, ha akarok, ha nem - vagyis elfogott a vágy, a féltékenység, az aggódás... csak épp ezeken valamennyire tudtam uralkodni.
És most bekövetkezett. Először az elmúlt két évben hagytam, hogy elragadjon magával a vágy és szavak nélkül bevalljam Angienek, hogy mit érzek iránta. A csókunk szinte végtelennek tűnt, ám egy hirtelen gondolat, "Nem szabad!", félbeszakította és én csak ijedten pislogtam a lányra. Azonban kellemesen csalódnom kellett. Se pofon, se kiabálás, se sértődés, sőt... rajta még ijedtséget sem vettem észre, csak ugyanazt a lángot láttam lobogni a szemében, ami az én lelkemben is szokott.
Még mindig nem hittem, hogy ő is akarja, így igencsak meglepődtem, amikor a következő csókot ő kezdeményezte. Persze nem álltam le elgondolkodni rajta, csak csókoltam, ahogy ő csókol. Innentől kezdve már csak arra irányultak a gondolataim, pontosabban arra irányítottak az ösztöneim, hogy minél előbb lekerüljön mindkettőnkről - először is Angie-ről - a ruha. A melltartójával már nem volt sok gond.
Hátára fektettem, majd úgy csókoltam tovább fölé hajolva. Szüntelen csókunk alatt - nem is tudom hogyan kaptunk közben levegőt - kezemmel elidőztem felsőtestén, aztán kis segítséggel, de szinte letéptem többi ruhadarabját. Fél másodperce sem telt, hogy rólam is lekerüljön minden ruha és innentől kezdve azt hiszem, ha akartunk volna sem tudtunk volna leállni.
...
Életem talán egyik legjobb menete volt. Legalábbis ezt éreztem, amikor nagyot sóhajtva elterültem a lány mellett az ágyon. Nem is tudom mennyi ideig tartott, csak azt tudom, hogy izzadtam, mint a ló, a nyakam ki lett szívva - persze az övé is - és a hátamon a szolíd karmolások jelezték, egy igazi vadmacskával volt dolgom. Behunytam a szemem és próbáltam kifújni magam. Percekbe telt, de amikor végre sikerült, oldalra fordultam, felkönyököltem, ráhúztam félig meddig a takarót a lányra, hogy nehogy megfázzon, aztán simogatni kezdtem.
Újra elöntötték a gondolatok a fejem, újra kétségek kezdtek gyötörni. Nem lehetünk egy pár, viszont ha ezt elmondom neki, biztosan nem számíthatok semmi jóra.
Minden esetre most mosollyal néztem gyönyörű szemeibe.
-Életem legjobb éjszakája ez a mai.
Csak néztem őt, vajon mit fog mondani, mi lesz most. Nem akartam elrontani a pillanatot, nem akartam belerondítani az éjszakába, de erről azt hiszem még fogunk beszélni.
Újra eldőltem a hátamra és behunytam a szemem, majd sóhajtottam egyet, amivel végleg kifújtam a fáradtságot magamból.
-Valamit el kell mondanom, Angie. - nem nyitottam ki a szemem, csak vártam, mert nem tudtam hogyan és pontosan mit mondjak a lánynak.
Vissza az elejére Go down
Angeliqua Blackmore
Filius diák
Filius diák
Angeliqua Blackmore


Hozzászólások száma : 37
Tartózkodási hely : Draconius

Titkok rejtett terme Empty
TémanyitásTárgy: Re: Titkok rejtett terme   Titkok rejtett terme Icon_minitimeVas. Márc. 24, 2013 7:47 am

.:Marcus:.
Titkok rejtett terme Irons-avTitkok rejtett terme Thumb_022Titkok rejtett terme Irons-av

Fogalmam sincs hogy történhetett mindez. Egyik pillanatban még egy üveg whiskey-vel és sötét gondolatokkal ültem teljesen egyedül egy tóparton, most meg a kastélyban vagyok egy ágyban Marcussal. A váltás rettenetesen élesnek tűnt, de egyszerűen nem bírtam gondolkodni. Ha ésszerű akartam volna lenni és józan, akkor meg kellett volna állítanom ezt az egész folyamatot. De nem tettem. A forró érintések teljesen elvették az eszem.
A ruhák maradéka is gyorsan az enyészeté lett, vagyis ez esetben a padlóra került minden. Mohón csókoltam, nem akartam őt elengedni, és még nem is kellett. Szorosan húztam magamhoz, körmeim végighúztam a hátán...már nem volt megállás és őszintén? Talán önző vagyok, de nem is akartam, hogy legyen. Kívántam őt, minden porcikámmal vágytam rá, és végre megkaptam.
Elvesztem a csókjaiban, az érintésében, a testében...csak Rá vágytam, és ez most mindkettőnk számára nyilvánvalóvá vált.
Nem tudom mennyi ideig élveztük egymás testét, csak abban voltam biztos, hogy teljesen elfáradtam és valami furcsa érzés futott át rajtam...olyan boldogságféle? Fogalmam sincs, nem voltam túl jó az ilyen dolgokban. Persze a szexet többnyire élveztem, de ez egész más volt. Most igazán boldog voltam, legalábbis azt hiszem talán így hívják ezt az érzés.
Végignyúltam az ágyon, és hagytam, hogy Marc betakarjon. Ugyan még nem éreztem mást a forróságon kívül, mégis jól esett a takaró finom, ölelő melege, na meg...Marc simogatása sem volt épp negatív.
-Azt hiszem, hogy...nekem is.-mosolyogtam rá én is teljesen őszintén. Elképesztően jó volt vele. Ez az éjszaka...tökéletes volt. Ezzel csak annyi volt a bajom, hogyha valami ennyire tökéletes nem tart sokáig. Ez sem tarthatott. A történtek ellenére sem gondoltam úgy, hogy vele lehetnék, úgy igazán...mint egy pár. Az apám és Darren megtaláltak és minden lehetséges módon próbáltak a lehető legrosszabb útra terelni, semmitől nem riadtak vissza. Nem tehettem ki ennek senkit, főleg nem Őt.
Már azon is gondolkodtam, hogy önző dolog tőlem az, hogy nem hagyom ott a Misery's-t és a fiúkat, kockázatos volt velük lennem, nem tudtam mit forral a családom ellenem, bár szerintük a dolgok inkább értem történtek, mintsem ellenem. Lényeg a lényeg Marc így sem volt biztonságban, hát még ha tényleg együtt is lennénk...egyszerűen erre nem volt a fejemben opció. Na meg eleve nem tudtam mit gondol vagy érez. Minden tökéletes volt vele, de egyszerűen nem mertem, nem tudtam elhinni, hogy komolyan érezne is irántam valamit. Jobb mindig a legrosszabbat feltételezni, és akkor nem esel pofára, nem igaz?
Felvontam a szemöldököm, mikor bejelentette, hogy el kell mondania valamit.
-Valahogy mindig lelépnék, ha valaki elakar mondani nekem valamit. -pillantottam rá egy vigyorral. A "beszélnünk kell" "el kell mondanom valamit" és "de" kezdetű mondatok sosem tartoztak a kedvenceim közé, az ilyenek után mindig valami nagyon drámai következett. Ennek ellenére persze bólintottam.
-Mondd csak. -mosolyodtam el és hallgattam mit is szeretne.
Vissza az elejére Go down
Marcus Payne
Vérfarkas
Vérfarkas
Marcus Payne


Hozzászólások száma : 31
Age : 33
Tartózkodási hely : Itt-ott-amott

Titkok rejtett terme Empty
TémanyitásTárgy: Re: Titkok rejtett terme   Titkok rejtett terme Icon_minitimeKedd Márc. 26, 2013 11:05 am

Félmosollyal az arcomon bámultam a lányt miközben csak simogattam. Ki kellett fújnunk magunkat, hiszen jól kifárasztottuk egymást az előző egy órában. Sokáig csak az járt az eszemben, hogy mennyire jó volt Angievel és most is mennyire jó vele lenni, de egy idő után újra a gondok hálózták be az elmémet és percek múlva már azon agyaltam, hogyan mondjam meg neki, hogy mi nem lehetünk együtt... nem jöhetünk össze, nem lehetünk egy pár. Mondjuk én lettem volna a legboldogabb, ha mégis megoldottuk volna, de tudtam, képtelenség...*
-Ennek örülök. -válaszoltam, amikor közölte, neki is ez volt élete legjobb estéje. Mosollyal néztem rá, aztán egy idő után újra eldőltem, majd mikor megemlítettem neki, hogy beszélnünk kellene, akkor felültem az ágyon. Magamra húztam a takarót, a hátamat pedig az ágytámlának támasztottam, pont ahogyan az elején kezdtük.
-Jól van, akkor inkább hagyjuk. Nem akarom, hogy itt hagyj. -válaszoltam, amikor mondta, hogy lelépne inkább, amikor így kezdi valaki a mondandóját. Oké, valahogy meg tudom érteni, de azért jó lett volna, hogyha ezt most megbeszéljük. Nehogy valami gubanc legyen belőle.
Végül Angie mégis úgy dönthetett, hogy érdekli, amit akarok, mert szólt, hogy mondjam csak.
-Én tényleg nem szeretném elrontani ezt a gyönyörű éjszakát, de muszáj lenne ezt megbeszélnünk. Figyelj, Angie! - felé fordultam, a szemé néztem, közben pedig megfogtam a kezeit.
-Iszonyú jó volt veled ma és legszívesebben minden éjszakát veled töltenék, de nem lehet. Nem lehetünk együtt, én nem vagyok képes egy kapcsolatra. -magyarázatot nem kívántam adni, pedig tudtam, hogy az első kérdés amit feltesz az a "miért?" lesz. Utáltam ezt a kérdést, most pedig tényleg nem is válaszolhattam rá. Nem tudhatja meg, hogy farkas vagyok, viszont valahogy el kellett fogadtatnom vele a tényt, hogy nem lehetünk együtt.
-Remélem nem bántalak meg ezzel, mert nem veled van a baj, te tökéletes vagy... velem van a baj. - tettem még hozzá, rávetettem szomorú boci szemeimet, majd lehorgasztottam a fejem és az összefonódó kezeinket kezdtem bámulni.
Vissza az elejére Go down
Angeliqua Blackmore
Filius diák
Filius diák
Angeliqua Blackmore


Hozzászólások száma : 37
Tartózkodási hely : Draconius

Titkok rejtett terme Empty
TémanyitásTárgy: Re: Titkok rejtett terme   Titkok rejtett terme Icon_minitimeSzer. Márc. 27, 2013 4:00 am

.:Marcus:.
Titkok rejtett terme Irons-avTitkok rejtett terme Thumb_022Titkok rejtett terme Irons-av
Tökéletes volt ez az éjszaka. Marcus, én és minden. Mintha a világegyetem akarta volna, hogy így legyen. Annál is inkább ezt hittem, mert tudtam az univerzum mennyire kegyetlen. Lehetővé tette, hogy ez megtörténjen, csak azért, hogy rágódhassunk rajta és még erőteljesebben vágyjunk arra, amit nem kaphatunk meg többet. Nyilvánvaló volt, hogy nem lehetek Marccal, legalábbis úgy igazán, mint egy rendes kapcsolatban nem. Erre jelenleg minimális lehetőséget sem láttam, pedig erre vágytam...hogy aggodalmak nélkül vele lehessek, mert...mintha...úgy tűnt...hogy...talán ő is ezt akarja.
Ez az eleve abszurd elmélet akkor kezdett megdőlni bennem, mikor azt mondta elakar mondani valamit. Utáltam a beszélgetéseket, amik így kezdődtek, mert tudtam, hogy szörnyen szoktam érezni magam utánuk.
-Nem hagynálak itt...-mondtam magam elé meredve. Őt nem hagytam volna itt, csak a helyzetet akartam gyorsan elfelejteni vagy visszavinni a néhány perccel ezelőtti állapotba. Az valahogy jobban tetszett.
Ennek ellenére bólintottam. Érdekelt mit is akar mondani, még ha tökéletesen tisztában is voltam azzal, hogy nem fog tetszeni.
-Akkor ne tedd! -vontam meg a vállam továbbra is mosolyogva, de érezhette, hogy nem komolyan mondtam, és vártam, hogy fojtassa. A vállára hajtottam a fejem, mert úgy sokkal kényelmesebb volt és különben is...kiakartam élvezni ezt az estét.
-Miért? -emeltem fel a fejem és néztem rá. Ez inkább csak olyan reflexszerű kérdés volt. A súlyos kijelentésekre igenis súlyos magyarázatot vártam. Ennek ellenére úgy éreztem, mintha tonnás súlyok omlottak volna le rólam. Persze legszívesebben dühöngtem és sírtam volna, de mégis örültem...örültem, mert nem lettem volna képes ugyan ezeket a szavakat mondani neki, holott nem lett volna más választásom.
Én is a kezeinket kezdtem nézni. Fájt ezt látni...fájt, hogy nem lehetünk együtt, mert vágytam rá. Mégis...így kellett lennie. Imádtam lázadni és ellent mondani az "így kell lennie" dolgoknak, de most nem tehettem meg. Túl sok forgott kockán.
-Egyáltalán nem vagyok tökéletes...és ne mondd, hogy veled van a baj, velem is legalább annyi. Nem vagyok hülye...tudom, hogy nem lehetünk együtt. Csak így kijelentve rosszabb, mint mikor csak gondoltam rá. -húztam el a szám, aztán csak néztem a takarót, mintha valami nagyon érdekeset látnék rajta.
-Egyébként meg...bénább szöveget nem találhattál volna ki? Ugyan már..."nem veled van a baj, hanem velem"...-nevettem el magam. Valójában csak kínomban figuráztam ki a mondandóját, egyszerűbb volt nevetni, mint sírni és még jobban is élveztem. Nem mintha lehetne élvezni azt, ha egy ilyen éjszaka után nem lehetsz együtt valakivel, aki iránt így érzel és akivel együtt zenélsz, tehát még el sem kerülheted a találkozásokat...ezt hívják...szívásnak?
Vissza az elejére Go down
Marcus Payne
Vérfarkas
Vérfarkas
Marcus Payne


Hozzászólások száma : 31
Age : 33
Tartózkodási hely : Itt-ott-amott

Titkok rejtett terme Empty
TémanyitásTárgy: Re: Titkok rejtett terme   Titkok rejtett terme Icon_minitimeVas. Márc. 31, 2013 12:33 pm

Valahogy éreztem, hogy a mondandóm után azonnal jön a közkedvelt "miért" kérdés. Hát annyira nem örültem neki, de mivel Angie azonnal folytatta a beszédet, így szerencsére el tudtam hanyagolni a választ rá. Elhúztam a számat. Ezek szerint ő is mindig vágyott rám, csak ugyanúgy nem mert közeledni, ahogy én sem hozzá. Aztán egy perc múlva leesett, hogy mit is mondott. Elkerekedtek a szemeim.
-Micsoda? Te tudtad? *néztem rá hatalmas szemekkel, teljesen elképedve. Jó, nem lehetek annyira meglepődve rajta, hisz mindig teliholdkor eltűnök, miért ne jöhetett volna rá? De így olyan fura.
-Hát akkor megértesz, ugye? Megérted, hogy miért nem lehetek együtt senkivel. -lestem rá szomorúan, elhúzott szájjal. Magam elé bambultam és vártam mit fog erre mondani, bár már tudtam. Örültem azért, hogy ennyire nem akadt ki a vérfarkasságomon. *
-Komolyan gondoltam, Angie. Te annyira... édes vagy. Én meg egy selejt! -úgy beszéltem, mintha már tényleg tudná, hogy vérfarkas vagyok. Pedig baromira félreértettem és valószínűleg most fogom magam lebuktatni ezzel, de hát mindegy.
Viszont percek múlva eljutott az agyamig, hogy Angie próbálta oldani a helyzetet, én meg újra befagyasztottam. Valamit ezzel tennem kell!
-Viszont bármi lesz, ezt sosem akarom elfelejteni! -elmosolyodtam, kezemet végigsimítottam az arcán és gyengéden megcsókoltam.
-Szerinted mit szólnának a fiúk, ha látnának? -mosolyogtam rá újra.
Vissza az elejére Go down
Angeliqua Blackmore
Filius diák
Filius diák
Angeliqua Blackmore


Hozzászólások száma : 37
Tartózkodási hely : Draconius

Titkok rejtett terme Empty
TémanyitásTárgy: Re: Titkok rejtett terme   Titkok rejtett terme Icon_minitimeSzer. Ápr. 17, 2013 6:52 am

.:Marcus:.
Titkok rejtett terme Irons-avTitkok rejtett terme Thumb_022Titkok rejtett terme Irons-av
-Hogyan? -kérdeztem felvont szemöldökkel. Nem értettem miért mondja azokat, amiket mond. Miért ne lehetne azzal, akivel csak akar? Nekem nem szabadott. Tudtam, hogy az apám bármire képes, és aduász lenne a kezében, ha bárkivel is komolyabb kapcsolatom lenne. Nem akartam megadni neki ezt az örömöt. Én soha.
-Miről beszélsz? És kérlek...most ne beszélj mellé! -pillantottam rá halálosan komolyan gondolva minden egyes szót. Ő selejt? Hiszen tökéletes, szerintem...számomra...egyszerűen csak az.
Most már tudni akartam. Tudni akartam mi az ő indoka. Nem azért, mert változtatott volna a dolgokon, de Marcustól nem értem be annyival, hogy "te édes vagy, én meg egy selejt".
-Én sem. -mosolyogtam rá és viszonoztam a csókot.
Annyira könnyű volt, és...természetes? Megijesztett, hogy ezt érzem, pont iránta, de most nem akartam máshol lenni, mással.
Szinte fojtogatott a gondolat, hogy nem ismételhetem ezt meg vele akkor, amikor csak akarom.
Egyik kezemmel a mellkasát simogattam, valahogy megnyugtatott ez a tevékenység. Szemeimmel az arcvonásait kémleltem. Feszült volt. Tudtam, éreztem, hogy titkol valamit, ráadásul sikerült még erősebb gyanút ébresztenie bennem az iménti megszólalásaival. Tudni akartam, hogy mi bántja ennyire, hogy mitől érzi magát ennyire szörnyűnek. Nem azért, hogy a szemére vethessem, vagy csak bólogathassak rá, vagy hogy egyáltalán tudjam. Csak mellette akartam lenni, hogy érezze, felőlem a sátán szeretője is lehet (feltéve, ha nő), az sem érdekelne és attól sem látnám őt kevesebbnek.
-Valószínűleg azt hinnék, hogy betéptek és hallucinálnak. -mosolyodtam el ismét. Nem tudtam elképzelni mit is szólnának a srácok ahhoz, ami köztünk történt.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Titkok rejtett terme Empty
TémanyitásTárgy: Re: Titkok rejtett terme   Titkok rejtett terme Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Titkok rejtett terme
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Rejtett tükörterem
» Szobrok terme
» A Sors terme
» A Források terme
» A Láncok terme

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Draconius Boszorkány- és Varázslóképző :: Draconius :: Tornyok-
Ugrás: