Draconius Boszorkány- és Varázslóképző
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Draconius Boszorkány- és Varázslóképző

Semmi sem veszedelmesebb, mint egy olyan ellenség, amelyiknek nincs vesztenivalója.
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Üdvözöllek!


Valaha élt egy Varázsló...
A tengeren, távol a parttól, egy hatalmas sziklán fészkelt a valaha élt legősibb Sárkány...
A Varázsló ellopta a lelkét, és vele minden sárkányok erejét, és egy apró medálba zárta, hogy birtokolhassa az öröklétet...
A medál számos képességgel bírt..
A medált elrejtették s egy kastélyt építettek a barlangrendszer fölé...
E kastély neve Draconius.

Átélnéd a kalandokat? Szeretnéd megtudni a titkot? CSATLAKOZZ!
Staff


Alec



Alexander



Jaina

Chat box

Legutóbbi témák
» Empire of Fantasy
Zöld Kobold Teázó Icon_minitimeCsüt. Aug. 01, 2013 8:37 pm by Vendég

» Midnight Tales
Zöld Kobold Teázó Icon_minitimeSzer. Júl. 24, 2013 1:31 am by Vendég

» Soul Eater
Zöld Kobold Teázó Icon_minitimeHétf. Júl. 15, 2013 1:42 am by Alec Nyrani

» Folyosó
Zöld Kobold Teázó Icon_minitimeSzer. Júl. 03, 2013 1:18 pm by Alec Nyrani

» Út az erdőbe
Zöld Kobold Teázó Icon_minitimeSzer. Júl. 03, 2013 3:26 am by Angeliqua Blackmore

» Paparazzi
Zöld Kobold Teázó Icon_minitimeKedd Júl. 02, 2013 1:14 am by Alec Nyrani

» My life Arts
Zöld Kobold Teázó Icon_minitimeKedd Júl. 02, 2013 1:11 am by Alexander Holloway

» Hogyan ejtsd?
Zöld Kobold Teázó Icon_minitimeHétf. Júl. 01, 2013 10:55 am by Alec Nyrani

» Iris Fane - KÉSZ!
Zöld Kobold Teázó Icon_minitimeHétf. Júl. 01, 2013 9:58 am by Alec Nyrani

Top posters
Alexander Holloway
Zöld Kobold Teázó EmptyZöld Kobold Teázó I_voting_barZöld Kobold Teázó Empty 
Alec Nyrani
Zöld Kobold Teázó EmptyZöld Kobold Teázó I_voting_barZöld Kobold Teázó Empty 
Angeliqua Blackmore
Zöld Kobold Teázó EmptyZöld Kobold Teázó I_voting_barZöld Kobold Teázó Empty 
Marcus Payne
Zöld Kobold Teázó EmptyZöld Kobold Teázó I_voting_barZöld Kobold Teázó Empty 
Jaina Phoenix
Zöld Kobold Teázó EmptyZöld Kobold Teázó I_voting_barZöld Kobold Teázó Empty 
Hiro Nakamura
Zöld Kobold Teázó EmptyZöld Kobold Teázó I_voting_barZöld Kobold Teázó Empty 
Alexis Kenway
Zöld Kobold Teázó EmptyZöld Kobold Teázó I_voting_barZöld Kobold Teázó Empty 
James Mattew
Zöld Kobold Teázó EmptyZöld Kobold Teázó I_voting_barZöld Kobold Teázó Empty 
Lux Loveworth
Zöld Kobold Teázó EmptyZöld Kobold Teázó I_voting_barZöld Kobold Teázó Empty 
Iris Leighton Fane
Zöld Kobold Teázó EmptyZöld Kobold Teázó I_voting_barZöld Kobold Teázó Empty 
Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (8 fő) Pént. Márc. 22, 2013 9:37 am-kor volt itt.
Statistics
Összesen 19 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Iris Leighton Fane

Jelenleg összesen 380 hozzászólás olvasható. in 172 subjects
Barátok



 

 Zöld Kobold Teázó

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Alexander Holloway
Igazgató
Igazgató
Alexander Holloway


Hozzászólások száma : 130
Age : 40
Tartózkodási hely : Draconius

Zöld Kobold Teázó Empty
TémanyitásTárgy: Zöld Kobold Teázó   Zöld Kobold Teázó Icon_minitimeVas. Jan. 06, 2013 12:19 am

Mivel a helység neve, hogy Zöld Kobold Teázó szó szerint mindent zöld. A bejárati ajtó is felvette a teázó színeit. A falak zöld színben pompáznak. Sőt még a zöld kis asztalkákat körülvevő műbőrrel áthozott fotelok is zöldek. Falakat pár zöld négy levelű lóhere kép díszíti. Mivel a koboldok élnek halnak a lóheréért. A pincérek ruhája is zöld. Mivel teázó csak teát lehet itt kapni. Pincérek különleges ajándéka ha valakinek születésnapja van, hogy eltáncolják az ünnepeltnek a kobold táncot.
Vissza az elejére Go down
https://draconius.serbianforum.info
Alexander Holloway
Igazgató
Igazgató
Alexander Holloway


Hozzászólások száma : 130
Age : 40
Tartózkodási hely : Draconius

Zöld Kobold Teázó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zöld Kobold Teázó   Zöld Kobold Teázó Icon_minitimeSzer. Márc. 20, 2013 8:52 am

A mai napom nem volt a legfényesebb, így úgy döntöttem, hogy kicsit lazítok már estetájt. Nem voltam benne biztos, hogy ez mégis olyan jó döntés lenne. Eljönni az iskolából... mostanában vétek. Legalábbis számomra. Mindig mindenki kérdez valamit, letámad valamivel. Nem...Ahh... Már annyira fárasztóak.
Nem mintha nem szeretném azt, amit csinálok. Csak kicsit sok tényleg már azokból az emberekből, akik nem hagyják nyugodni a másikat. Sok. Sok. Sok. Most egy szép kis táskával az oldalamon, ami persze papírokkal van teletömve, sétálok végig a Magic Street fősétányán. Nem tudom még hová tartok, de valahogy a szívem mindig a Zöld Koboldba húz. Ott a legfinomabb a tea! Muszáj... mindig meg kell innom ott egy rumos teát ha arra járok. Ez már egy szokássá vált nálam. Csak az a jó benne, hogy nem járok túl sokat itt. Vagyis az nem jó, mert ez éppen azt jelenti, hogy nincs rá igazából időm.
Kinyitom az ajtót, a csengő felcsilingel. Mindenki szeme persze rám vetül, majd vissza a társukra vagy éppen oda, amit csinálnak. Aprót biccentek, már megismernek itt. Helyet foglalok egy szabad asztalnál, ami közel van az ajtóhoz : biztos ami biztos. Kipakolom a szükséges dolgokat, jelen esetben csak egy újságot, amit ma még nem volt időm át tanulmányozni. A pincér felveszi a rendelésemet, hoz nekem egy hamutálat.
-Köszönöm. - Azzal megfordul és már megy is tovább, remélhetőleg elkészíteni a felszabadító teámat. Aztán meg, hiányzik egy kis társaság is, de valami rendes. Annak pedig nem túl sok esélyét látom, így szétnyitom az újságot és belelapozok.
Vissza az elejére Go down
https://draconius.serbianforum.info
Marcus Payne
Vérfarkas
Vérfarkas
Marcus Payne


Hozzászólások száma : 31
Age : 33
Tartózkodási hely : Itt-ott-amott

Zöld Kobold Teázó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zöld Kobold Teázó   Zöld Kobold Teázó Icon_minitimeSzer. Márc. 20, 2013 9:20 am

A Magic Streeten sétálgatva, így késő délután, elég kellemes. Nincsenek most sokan, csak egy-egy boszorkányt látok, akik még vásárolgatnak, egyébként most valahogy csendesebb a hely, mint szokott lenni.
Tegnap Angie-vel aludtam a suliban, ami iszonyat izgalmas este volt és a gondolata is jó hatással van rám, fel is pörget és valahol azért le is nyugtat. Furcsa. A lényeg, hogy jó érzés volt.
Lassan sötétedni kezd. Nem akarom látni a Holdat! Nem! Még egy hetem van, de már most megőrülök a fejfájástól. Nem tudom most miért kezdődött ilyen korán, máskor csak pár nappal előtte kezdek el rosszul lenni. Talán ez most egy fontos Telihold lesz? Nem tudom, csak múlna el ez a rohadt fejfájás.
Lassan haladtam és megláttam a zöld kis ajtót, ahova az előbb egy szemüveges férfi benyitott. Még sosem jártam ebben a teázóban, de sok jót hallottam róla, így aztán fordultam egyet és benyitottam. Csilingelt a csengőcske, én meg ahogy beljebb léptem, csak azon voltam, hogy körbenézzek. A sok zöldséget nehezen szokta meg a szemem. A teázó design-ja úgy elvonta a figyelmem, hogy észre sem vettem a közvetlen az ajtó mellett elhelyezett táskát. Hát persze, hogy megbotlottam benne.
-Ehh, ne haragudjon! Nem vettem észre! -szabadkoztam, közben visszahelyeztem a táskát eredeti helyére. Körbenéztem aztán, de nem volt nagyon máshol hely.
-Leülhetek ide? -kérdeztem a férfit és reménykedtem, hogy nem küldd el a halálba...
Ha leülhettem, kértem egy zöld teát és vártam.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Zöld Kobold Teázó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zöld Kobold Teázó   Zöld Kobold Teázó Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Zöld Kobold Teázó
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Draconius Boszorkány- és Varázslóképző :: Külvilág :: Magic Street-
Ugrás: