Draconius Boszorkány- és Varázslóképző
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Draconius Boszorkány- és Varázslóképző

Semmi sem veszedelmesebb, mint egy olyan ellenség, amelyiknek nincs vesztenivalója.
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Üdvözöllek!


Valaha élt egy Varázsló...
A tengeren, távol a parttól, egy hatalmas sziklán fészkelt a valaha élt legősibb Sárkány...
A Varázsló ellopta a lelkét, és vele minden sárkányok erejét, és egy apró medálba zárta, hogy birtokolhassa az öröklétet...
A medál számos képességgel bírt..
A medált elrejtették s egy kastélyt építettek a barlangrendszer fölé...
E kastély neve Draconius.

Átélnéd a kalandokat? Szeretnéd megtudni a titkot? CSATLAKOZZ!
Staff


Alec



Alexander



Jaina

Chat box

Legutóbbi témák
» Empire of Fantasy
Folyosó Icon_minitimeCsüt. Aug. 01, 2013 8:37 pm by Vendég

» Midnight Tales
Folyosó Icon_minitimeSzer. Júl. 24, 2013 1:31 am by Vendég

» Soul Eater
Folyosó Icon_minitimeHétf. Júl. 15, 2013 1:42 am by Alec Nyrani

» Folyosó
Folyosó Icon_minitimeSzer. Júl. 03, 2013 1:18 pm by Alec Nyrani

» Út az erdőbe
Folyosó Icon_minitimeSzer. Júl. 03, 2013 3:26 am by Angeliqua Blackmore

» Paparazzi
Folyosó Icon_minitimeKedd Júl. 02, 2013 1:14 am by Alec Nyrani

» My life Arts
Folyosó Icon_minitimeKedd Júl. 02, 2013 1:11 am by Alexander Holloway

» Hogyan ejtsd?
Folyosó Icon_minitimeHétf. Júl. 01, 2013 10:55 am by Alec Nyrani

» Iris Fane - KÉSZ!
Folyosó Icon_minitimeHétf. Júl. 01, 2013 9:58 am by Alec Nyrani

Top posters
Alexander Holloway
Folyosó EmptyFolyosó I_voting_barFolyosó Empty 
Alec Nyrani
Folyosó EmptyFolyosó I_voting_barFolyosó Empty 
Angeliqua Blackmore
Folyosó EmptyFolyosó I_voting_barFolyosó Empty 
Marcus Payne
Folyosó EmptyFolyosó I_voting_barFolyosó Empty 
Jaina Phoenix
Folyosó EmptyFolyosó I_voting_barFolyosó Empty 
Hiro Nakamura
Folyosó EmptyFolyosó I_voting_barFolyosó Empty 
Alexis Kenway
Folyosó EmptyFolyosó I_voting_barFolyosó Empty 
James Mattew
Folyosó EmptyFolyosó I_voting_barFolyosó Empty 
Lux Loveworth
Folyosó EmptyFolyosó I_voting_barFolyosó Empty 
Iris Leighton Fane
Folyosó EmptyFolyosó I_voting_barFolyosó Empty 
Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (8 fő) Pént. Márc. 22, 2013 9:37 am-kor volt itt.
Statistics
Összesen 19 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Iris Leighton Fane

Jelenleg összesen 380 hozzászólás olvasható. in 172 subjects
Barátok



 

 Folyosó

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Alexander Holloway
Igazgató
Igazgató
Alexander Holloway


Hozzászólások száma : 130
Age : 40
Tartózkodási hely : Draconius

Folyosó Empty
TémanyitásTárgy: Folyosó   Folyosó Icon_minitimePént. Jan. 04, 2013 6:33 am

A földszintről és a második emeletről érkezik a lépcső az első emeletre. Ugyan olyan, mint a többi folyosó. Ablakok, ajtók. Képek a falon, amik persze mozognak és páncélok is láthatók néhol.

Vissza az elejére Go down
https://draconius.serbianforum.info
Iris Leighton Fane
Primus diák
Primus diák
Iris Leighton Fane


Hozzászólások száma : 6

Folyosó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folyosó   Folyosó Icon_minitimeKedd Júl. 02, 2013 8:35 am


to; Alec

Sietős léptekkel közlekedem a most egyáltalán nem hemzsegő folyosókon. Cipőm halk koppanása jelzi utamat, és figyelmeztet mindenkit arra, hogy jövök. Mert hogy látni sajnos nem látok semmit a kezemben lévő hatalmas mennyiségű ruhától. Már napok óta egy eldugott, használaton kívüli teremben varrogatok, természetesen csak éjszaka. Valahogy nincs kedvem senkinek sem beszámolni arról, hogy mit is csinálok, hogy számomra ez miért fontos. Hiszen az itteni diákok mind elkötelezettek, csak épp nem olyan irányban mint én, és őszintén szólva nem akarom látni a furcsálló pillantásokat melyekkel mindig illetnek, ha éppen belebonyolódom egy rajzba, vagy épp bármibe. Hiszen képes vagyok mágia nélkül is boldogulni, talán éppen ezért is nem lebegtetem magam előtt ezt a hatalmas mennyiségű ruhát. Igaz, nem megyek messzire, csak egy másik terembe, mert muszáj őket kivasalnom, ugyanis ezek mind megrendelésre készültek. Nem adhatom oda őket úgy, hogy gyűröttek, ki is röhögne a világ, és elborzadna a boltos kisasszony, aki így is hatalmas szívességet tesz azzal, hogy árulja a ruháimat. Nem csoda hát, hogy próbálok igyekezni ezzel az egésszel, ugyanis még több óra lesz, mire mindet tökéletesnek találom, és még be kell őket dobozolnom, illetve reggel fitten kell megjelennem az összes darabbal. De addig is egyáltalán nem foglalkozom azzal, hogy egy-egy szoknya, vagy épp kabát ujja a föld felé araszol. Csak az tűnik fel, hogy a lábam beleakad, majd egy hatalmas szakadást hallva billenek ki az egyensúlyomból, és veszítem el minden koordinációs képességemet. Ajkam mögül egy apró sikkantás szalad ki, majd valami igazán puhára érkezem. Nem, nem lehet, hogy a ruhákra esek, ahhoz nem volt elég nagy az esésem… de akkor ki az aki pont rossz helyen volt? És mit csinál egyáltalán a folyosón, mikor eddig még nem is volt itt rajtam kívül senki?
Vissza az elejére Go down
Alec Nyrani
Igazgató
Igazgató
Alec Nyrani


Hozzászólások száma : 90
Age : 46

Folyosó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folyosó   Folyosó Icon_minitimeKedd Júl. 02, 2013 8:45 am

~ Lulu ~

Az egész napos munka után, már az esti órákban úgy dönt, hogy lemegy végre a konyhába, hogy valami vacsorát szerezzen a házimanóktól, akik persze egy egész kosárnyi kaját sóznak a férfire, aki végül is elfogadja azt, és visszafelé indul, mikor valami eszébe jut, és az egyik teremben köt ki, ahol meg kell javítania pár dolgot, amiket nem szívesen bízna másra, ezzel el is foglalatoskodik, egy jó darabig, így már igen későre jár, mikor a kis kosarával újra elindul, de ahogy kilép a teremből, szinte abban a pillanatban belegyalogol valaki, és ledönti a lábáról. Még a kosarat mentve zuhan el, és felnyög, mikor valaki ráesik. Aztán kikászálódik a ruha halom alól, és lábra áll. Lepillant a lányra, aki ismerősnek tűnik neki, biztos benne hogy ismeri is, de alig beszéltek pár szót mióta idejár.
- Nem esett baja? - kérdezi meg végül, és lehajol, hogy felsegítse Irist, aki szintén ruhákkal befedve hever a márványpadlón. Nem akarja hogy megfázzon, és nem is haragszik hogy nem látta, ő mindig olyan segítőkész féle ember volt. A kosárka meg a levegőben lebeg nem messze tőle, mégsem húzott elő pálcát. De hát már gyakorlott.
- Fane kisasszony ugye? - kérdezi, és ha Iris végre felkel, segít összeszedni a ruhákat, amikkel fogalma sincs mi célja lehet a másiknak.
Vissza az elejére Go down
Iris Leighton Fane
Primus diák
Primus diák
Iris Leighton Fane


Hozzászólások száma : 6

Folyosó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folyosó   Folyosó Icon_minitimeKedd Júl. 02, 2013 8:57 am


to; Alec

- Ezt egyszerűen nem hiszem el!- suttogom, miközben beletemetem az arcom a rám hulló ruhákba. Hangom megadó és már-már meggyötört, hiszen gyakorlatilag most trappoltam át az egyik ruhán, amivel így még bajolhatok plusz pár órát. Eddig is úgy gondoltam az estének soha nem lesz vége, most azonban már biztos vagyok abban, hogy aludni nem sokat fogok.
De legalább nem valami tahóba gyalogoltam bele, hanem egy normális emberbe, aki ráadásul férfi.
A ruhák leseprése után felnézek, majd kissé meglepődötten meredek a kellemes vonásokra, a barátságos tekintetre és kicsit el is pirulok. Hiszen az igazgatót sikerült elgázolnom, aki ráadásként még a nevemet is tudja.
- Sajnálom! Nagyon sajnálom! – motyogom, majd lemondóan hagyom, hogy felsegítsen.
- Igen, én vagyok, és jól vagyok! Meg tudom ma… a francba! – káromkodom hangosan, majd az arcom rögtön vörösre vált, amint meglátom az elszakadt nadrágot, ami ráadásul férfi nadrág, és az egyik legjobb darabom. Most hogy fogom ezt megjavítani? Agyam kattog, majd egy remek ötlet után mosolyogva nézek az áldozatomra.
- Esetleg… ha nem sértem meg… tudna nekem segíteni ezen a kései órán?
Vissza az elejére Go down
Alec Nyrani
Igazgató
Igazgató
Alec Nyrani


Hozzászólások száma : 90
Age : 46

Folyosó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folyosó   Folyosó Icon_minitimeKedd Júl. 02, 2013 9:08 am

~ Lulu ~

Ő már túl is tette magát azon, hogy belegyalogoltak, és a földre terítették, ami be kell látnia vicces helyzet. Az évek folyamán semmilyen mágus nem bírta a földre küldeni, mióta viszont igazgató, többen is megtették ilyen akaratlan módon.
- Semmi baj, az lényeg hogy önnek nem esett baja, kemény ez a padló ahhoz, hogy csak úgy ráessünk - mosolyodik el, és felsegíti a lányt, akinek jól tippelt a nevére, így kicsit meg is nyugszik. Komoly nyugodt arca, most inkább érdeklődő és kíváncsi hogy mi történik itt.
- Akkor jó. Nem kell magyarázkodnia, bár tény és való kíváncsi tett ez a halom ruha ami félig meddig rám borult - közli a maga módján, és segít összeszedegeti is őket, és megtartja, persze ő varázslattal, borzasztóan kényelmes tud lenni és ilyen apróságokhoz már nem kell a pálca, de másokhoz meg igen. Az inge ujjával tartja egy kis tartóban, amit az alkarjára tud csatolni, így soha nem hagyja el.
- Hm? Miféle segítség kellene, csak nem ezekkel kapcsolatban valami? - érdeklődik a ruhákra bökve.
Vissza az elejére Go down
Iris Leighton Fane
Primus diák
Primus diák
Iris Leighton Fane


Hozzászólások száma : 6

Folyosó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folyosó   Folyosó Icon_minitimeKedd Júl. 02, 2013 9:23 am


to; Alec

Persze feltűnik neki, hogy valami nem túl kerek ezzel a ruha dologgal. Lehet csak én hittem, hogy nem vagyok túl feltűnő ezekkel, mert hogy a diákok nagy része átnéz rajtam? Mondjuk a másik bámulna és mutogatni… jó, talán kicsit elodáztam ezt az egész dolgot. Mindenesetre, mikor a ruhakupacra bök, és a levegőbe emeli azokat, kissé megkönnyebbülök. Na nem mintha nem tudnám őket végiglebegtetni a folyosón, csak hát valamiért nincs kedvem hozzá. A kvibli apám megszerettette velem a kétkezi dolgokat, úgyhogy mágiát tényleg csak akkor használok, ha nagyon fontos.
Tekintem lassan a ruhákra terelődik, majd az igazgatóra, aki még mindig kellemes mosolyával áll mellettem. Nem rohant még el futva, ami nagyon is jó hír, úgyhogy némi krákogás és pirulás után a földet, majd a lábát kezdem fixírozni.
- Igazából ezek a ruhák megrendelésre készültek, még pedig én terveztem és csináltam őket. És most az esésnek hála elszakadt az egyik férfi nadrág, ami kb…. pont olyan méret, mint az igazgató úr…. – bököm ki, majd hangosan nyelek egyet. Tudom nem éppen nőies, hiszen a folyosó másik végén is hallották volna, ha lenne ott valaki, azonban a jelenlegi izgalmi állapotomban nem bírok még arra is figyelni, hogy önkéntelenül mit is csinálok.
- Szóval esetleg felpróbálná, míg én megjavítom, pótolom? Talán így nem alszom el, és a társaság sokat szokott segíteni… vagyis ha lenne társaságom, akkor annak örülnék… persze csak ha nem megterhelő! És természetesen készítek a segítségéért cserébe önnek is egy darabot…. kérem! - hadarom el mindezt egy szuszra, majd kezem ökölbe szorul, és kissé közelebb dőlve hozzá meresztek rá nagy szemeket.
Vissza az elejére Go down
Alec Nyrani
Igazgató
Igazgató
Alec Nyrani


Hozzászólások száma : 90
Age : 46

Folyosó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folyosó   Folyosó Icon_minitimeKedd Júl. 02, 2013 9:33 am

~ Lulu ~

Kíváncsian várja mit fog felelni a másik a kérdésre, hogy mi ez a ruha halom, valami bemutatóra készülnek, csak neki nem szólt róla senki? Nem tudja hová tenni a dolgot, és meglepetten figyeli ahogy Iris rendesen zavarba jön valami miatt, és nem mer ránézni. Felkuncog mikor kiderül hogy miből lett ekkora probléma, ezen igazán nem fog múlni.
- Szóval azt szeretné ha felpróbálnám amíg ön megfoltozza, javítja, értem értem. De ugye nem gondolta hogy ezt a folyosó közepén fogom megtenni? - mosolyodik el, és ha a lány kiválasztja hogy melyik teremben vigyék ezt véghez, akkor arra felé indul a kosár és a ruhák pedig hűségesen követik őt amerre megy.
- Úgy tűnik, lehetek a társasága, már ha pont ilyen alakot szeretne mint én vagyok - mosolyog, hiszen nem sokan mernék ilyesmire kérni, sokan nem látnak túl azon hogy ő az egyik igazgató, azt nem veszik észre, hogy ugyanúgy ember is, és segítőkész alak. Most is ezt teszi éppen.
- Javaslom, menjünk be az egyik terembe akkor...
Vissza az elejére Go down
Iris Leighton Fane
Primus diák
Primus diák
Iris Leighton Fane


Hozzászólások száma : 6

Folyosó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folyosó   Folyosó Icon_minitimeKedd Júl. 02, 2013 9:25 pm


to; Alec

– Ó istenem, hát persze hogy nem! Itt nem tud hol levetkőzni, én pedig … nos nem vagyok egy kukkoló! – lehelem halkan, majd már a feltételezés miatt is vörössé válik az arcom. Nem szoktam hozzá a férfiak nézegetéséhez. Oké, nem jövök zavarba, ha látom őket, mondjuk félmeztelenül egy tv-műsorban, vagy a strandon, de hogy végignézzem ahogy vetkőznek,  az valamiért egészen más. Kicsit talán félek az ilyen szituációktól, hiszen nem véletlenül nem volt még soha barátom, és nem véletlenül nem érintett még meg férfi. Oké, persze, tudom, én is tehetek róla, hiszen nem igazán vagyok vonzó, és a mostani fiúknak jobban bejönnek az állandóan átkozódó hölgyek, azok, akik csak és kizárólag mágiát használnak, és akik mindent megmutatnak magukból. Hát én soha nem leszek ilyen, úgyhogy talán ezért is gondolom úgy, hogy az esélyeim az apáca életre igazán nagyra nőttek.
- Persze, menjünk be ide! – mutatok a mellettünk lévő teremre, ahová egyébként is igyekeztem. A vasaló, a vasalódeszka, vállfák, dobozok, már régen elő vannak készítve, csak a ruháknak kellene tökéletesnek lenniük. Amik azok is lennének, ha nem estem volna el bennük. Miután bemasíroztam a terembe a ruháknak összetolt padokhoz sétálok, majd teszem rá a kellemesen lágy esésű kelméket.
- Nos, hát akkor itt is lennénk. Én összekészítem a szükséges dolgokat… addig át tud öltözni… - mondom zavartan, és adom a nadrágot a kezébe, majd sietősen elfordulok, és kezdek el valamit keresni, csak hogy addig is lefoglaljam magam. Nem túl kellemes a helyzet, ám az is biztos, hogy igazán kedves és segítőkész a kedves tanár úr.
- Nos, jó a méret? – kérdezem, majd ha válaszol, akkor megfordulok és egy aprócska dobogóhoz kísérem, ahová felállítom, hogy jobban hozzáférjek.
- Mindig mindenkivel ilyen segítőkész? Mármint én gyalogoltam magába, megtehette volna, hogy büntető munkára küld mert ilyenkor sétálgatok, és még sérülést is okozok…  - érdeklődöm, majd homlokráncolva nézem az elszakadt anyagot. Mi a fenét csináljak vele?
Vissza az elejére Go down
Alec Nyrani
Igazgató
Igazgató
Alec Nyrani


Hozzászólások száma : 90
Age : 46

Folyosó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folyosó   Folyosó Icon_minitimeSzer. Júl. 03, 2013 1:18 pm


Lulu


- Nem is feltételeztem volna hogy az. De valóban ez nem éppen a lakalkalmasabb hely - ért egyet udvariasan, és lassan elindul a terem felé, amit a lány mutat hogy oda menjenek. Belépve alaposan meglepődik, egy egész kis szabó-varró birodalomba csöppent, érdeklődve fordul körbe, míg a ruhák letelepednek a padra egymásra hajtogatódva, szépen, rendezetten. Nem is figyeli hogy a lány merre van éppen, és a kajás kosara is hűségesen követi őt. Az meg az asztalkára telepedik le, amíg ő körülnéz.  Aztán a kezébe veszi az említett nadrágot, amit fel kellene vennie, és elvonul vele, némi ruhasuhogás és tollászkodás után már a nadrágban jön ki, és sétál a kis porond felé, amin modellt fog állni.
- Hm, ilyesmit sem csináltam még ami azt illeti, nem hiszem hogy jó modell lennék. Jah igen méretben jó - fészkelődik kicsit, és várja hogy Iris odakészülődjön, aztán a megjegyzésére elgondolkodik, komoly szép arca kicsit szomorkás lesz.
- Megtehettem volna ez igaz. Nem szeretek büntetni, szerintem mindig van normálisabb út, ha valakit megbüntetek, attól se neki se nekem nem lesz jobb... Egyébként igen, majdnem mindig, ha éppen nem kutatok a szobám rejtekében  - teszi hozzá, hiszen ő azt vallja, hogy ha baj van, akkor azt oldjuk meg ne tetézzük még tovább, az nem rá vallana.
- Miért nem bűvöli meg a tűt hogy összevarrja?

//Loptam a block-odat, hogy szép egyformán fessen az én reagom is :3 Remélem nem gond//
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Folyosó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folyosó   Folyosó Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Folyosó
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Folyosó
» Folyosó
» Titkos folyosó
» Lépcsők és folyosó

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Draconius Boszorkány- és Varázslóképző :: Draconius :: Első emelet-
Ugrás: