Draconius Boszorkány- és Varázslóképző
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Draconius Boszorkány- és Varázslóképző

Semmi sem veszedelmesebb, mint egy olyan ellenség, amelyiknek nincs vesztenivalója.
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Üdvözöllek!


Valaha élt egy Varázsló...
A tengeren, távol a parttól, egy hatalmas sziklán fészkelt a valaha élt legősibb Sárkány...
A Varázsló ellopta a lelkét, és vele minden sárkányok erejét, és egy apró medálba zárta, hogy birtokolhassa az öröklétet...
A medál számos képességgel bírt..
A medált elrejtették s egy kastélyt építettek a barlangrendszer fölé...
E kastély neve Draconius.

Átélnéd a kalandokat? Szeretnéd megtudni a titkot? CSATLAKOZZ!
Staff


Alec



Alexander



Jaina

Chat box

Legutóbbi témák
» Empire of Fantasy
Lux Loveworth~Being good is boring Icon_minitimeCsüt. Aug. 01, 2013 8:37 pm by Vendég

» Midnight Tales
Lux Loveworth~Being good is boring Icon_minitimeSzer. Júl. 24, 2013 1:31 am by Vendég

» Soul Eater
Lux Loveworth~Being good is boring Icon_minitimeHétf. Júl. 15, 2013 1:42 am by Alec Nyrani

» Folyosó
Lux Loveworth~Being good is boring Icon_minitimeSzer. Júl. 03, 2013 1:18 pm by Alec Nyrani

» Út az erdőbe
Lux Loveworth~Being good is boring Icon_minitimeSzer. Júl. 03, 2013 3:26 am by Angeliqua Blackmore

» Paparazzi
Lux Loveworth~Being good is boring Icon_minitimeKedd Júl. 02, 2013 1:14 am by Alec Nyrani

» My life Arts
Lux Loveworth~Being good is boring Icon_minitimeKedd Júl. 02, 2013 1:11 am by Alexander Holloway

» Hogyan ejtsd?
Lux Loveworth~Being good is boring Icon_minitimeHétf. Júl. 01, 2013 10:55 am by Alec Nyrani

» Iris Fane - KÉSZ!
Lux Loveworth~Being good is boring Icon_minitimeHétf. Júl. 01, 2013 9:58 am by Alec Nyrani

Top posters
Alexander Holloway
Lux Loveworth~Being good is boring EmptyLux Loveworth~Being good is boring I_voting_barLux Loveworth~Being good is boring Empty 
Alec Nyrani
Lux Loveworth~Being good is boring EmptyLux Loveworth~Being good is boring I_voting_barLux Loveworth~Being good is boring Empty 
Angeliqua Blackmore
Lux Loveworth~Being good is boring EmptyLux Loveworth~Being good is boring I_voting_barLux Loveworth~Being good is boring Empty 
Marcus Payne
Lux Loveworth~Being good is boring EmptyLux Loveworth~Being good is boring I_voting_barLux Loveworth~Being good is boring Empty 
Jaina Phoenix
Lux Loveworth~Being good is boring EmptyLux Loveworth~Being good is boring I_voting_barLux Loveworth~Being good is boring Empty 
Hiro Nakamura
Lux Loveworth~Being good is boring EmptyLux Loveworth~Being good is boring I_voting_barLux Loveworth~Being good is boring Empty 
Alexis Kenway
Lux Loveworth~Being good is boring EmptyLux Loveworth~Being good is boring I_voting_barLux Loveworth~Being good is boring Empty 
James Mattew
Lux Loveworth~Being good is boring EmptyLux Loveworth~Being good is boring I_voting_barLux Loveworth~Being good is boring Empty 
Lux Loveworth
Lux Loveworth~Being good is boring EmptyLux Loveworth~Being good is boring I_voting_barLux Loveworth~Being good is boring Empty 
Iris Leighton Fane
Lux Loveworth~Being good is boring EmptyLux Loveworth~Being good is boring I_voting_barLux Loveworth~Being good is boring Empty 
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (8 fő) Pént. Márc. 22, 2013 9:37 am-kor volt itt.
Statistics
Összesen 19 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Iris Leighton Fane

Jelenleg összesen 380 hozzászólás olvasható. in 172 subjects
Barátok



 

 Lux Loveworth~Being good is boring

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Lux Loveworth
Primus diák
Primus diák
Lux Loveworth


Hozzászólások száma : 6

Lux Loveworth~Being good is boring Empty
TémanyitásTárgy: Lux Loveworth~Being good is boring   Lux Loveworth~Being good is boring Icon_minitimeCsüt. Márc. 14, 2013 10:10 am

Luxorya • (nincs hála az égnek) • Loveworth

Lux Loveworth~Being good is boring Tumblr_maj1swjkKx1rrvksgo1_500

LOOKS LIKE THE HOLY GHOST IS GONE
a z. a l a p o k


    ,NÉV: Luxorya Loveworth
    ,BECENÉV: Lux
    ,NEM:
    ,KOR: 16
    ,HÁZ: Primus
    ,ÉVFOLYAM: 6
    ,FOGLALKOZÁS: Tanársegéd:Legendás lények gondozása,amúgy zenész.
    ,CSOPORT: Primus
    ,VÉR: Félvér
    ,PÁLCA: 8 hüvelyk,Fenyő,Unikornisszőr


NOW YOU’RE AFRAID OF YOURSELF
a. t ü k ö r b e. n é z v e


    ,PLAY-BY: Taylor Momsen
    ,HAJ: Hosszú, egyenes és olyan szőke, hogy az már majdnem fehér.
    ,SZEM: Világos kék, ha dühös vagyok, vagy szomorú akkor beborul, mint az ég.
    ,ISMERTETŐJEL: Egy begyógyult heg vonul végig a gerincemen.
    ,ÖLTÖZKÖDÉSI STÍLUS: Szeretek rövid, sokat mutató ruhákat viselni, ilyen-olyan harisnyákkal, combfixxel, térdigérő cipőkkel stb. Ehhez állatlában bakancsot veszek, kivéve a térdigérő változatban, azok állatlában sportcipők. A sminekm erős. Nagy fekete karikákat festek a szemem köré,mert ez tetszik. Nagyjából 20 méteresen körzetben lehet hallani jöttömet hála a rengeteg karkötőnek amit magamra aggatok. S végére hagytam a kedvenceimet: gyűrűk, gyűrűk minden mennyiségben!
    ,EGYÉB: -

OVER YOUR SHOULDER YOU HAVE TO WATCH
a. s z e m é l y i s é g



    ,MUMUS: Újra látni az apját.
    ,EDEVIS TÜKRE: Félelem nélkül élni.
    ,VERITASERUM: Szeretné megölni az apját.
    ,PATRONUS: Főnix
    ,SZEMÉLYISÉG: Első látásra, vagy hallásra nem gondolnád, hogy Primusos vagyok. Gonosznak, ellenszenvesnek és zárkózottnak tűnök. Na, jó az utóbbinak nem csak tűnők. Szóval van ez a kemény páncélom, de esküszöm, hogy belül tele vagyok édes, folyékony cukorral. Vagy nem. Lassan már magam sem tudom. Viccet félretéve belül tényleg kedves, önfeláldozó és barátságos vagyok, de sok kell ahhoz, hogy megnyíljak. Fontosnak tartom, hogy az, akit beengedek, tényleg ne akarjon hátba szúrni, tönkretenni és még sok szebbnél szebb dolgot művelni velem és a bizalmammal. Bizalmatlan. Igen, ez a legjobb szó rám. Egyébként, ha nem emberi kapcsolatokról van szó, akkor profi vagyok mindenben. Jó tanuló, maximalista, munkamániás, precíz, perfekt és még órákig ajnározhatnám magam, de az nem az én stílusom. Ennyi volnék nagyjából. Kívül hideg profizmus és precizitás, belül összetört, bizalmatlan és szeretetre éhes vagyok. Se többet, se kevesebbet nem vagyok képes adni magamból, remélem ez is elég lesz. Ha pedig nem, hát akkor nem…

HEAVEN FALL INTO HELL
a. t ö r t é n e t


    ,APA: -
    ,ANYA: Emma Loveworth
    ,TESTVÉR(EK): -
    ,EGYÉB: Eden Kormack, bilógiailag az apám.
    ,TÖRTÉNET:
    - Sh… Legyél jó kislány… Maradj csendben! – nem értem… Mit akar apa? Már nagyon késő van. Aludnia kéne. Megpróbálok szólni, de nem hagyja. Felpofoz. Mit akar? Miért? Nem… egyszerűen nem értem. Elveszi a takaróm. Minek az neki? Fázik? Nem. Eldobja. A takarómat akarom… Félek. Anyut akarom. Mama… a papa bánt. Fáj. Nagyon fáj. Szeretnék sírni, de nem merek. Nem akarom, hogy megüssön. Fázok. Szeretném a takarómat. Ott van a sarokban. Nem hinném, hogy apa ide adná. Reménytelenül bámulok vissza a mackóra a plédemen. Most nem vidám. Ő sír helyettem.
    Azóta évek teltek el. Hosszú, rémálmokkal és félelemmel teli évek. Anya próbált megvédeni, de az emlékeimtől még ő sem tudott. Kidobta azt a barmot, szerezett távoltartási papírt és elköltöztünk, de ennyi. Az agyamat én sem tudom irányítani, hogy várhatnám el tőle, hogy tudja?
    Újabb éjszakák következtek. Ezúttal itt a suliban. Vacsora után remegő lábakkal megyek a szobámba. Próbálok fürdés közben nem kilötykölni minden vizet, de a reszketésem embertelen méreteket ölt. Kihányok mindent, amit sikerült magamba erőltetnem. Megint… Mindig. Próbálok rendesen fogat mosni, de megint rosszul leszek a mentol ízétől. Nem akarok kimenni. Nem akarok félni. Haza… nem ott sem lenne jó. Meg akarom ölni. Igen. Az jó lenne. Elégtétel.
    Beteges remegésemet folytatván sétálok a tükrös komód elé. Összerezzennek a tabletták, ahogy kezembe veszem az üveget. Tudom, hogy ettől nem lesz jobb. Tudom, de aludnom kell. A tenyeremre öntök belőle egy pár darabot. Mire számhoz emelem a kezem, csak egy pirula marad meg, de úgy tűnik, hogy az akár egy földrengést is képes lenne legyűrni. Magában nyelem le. Aztán letérdelek a földre és összeszedem a szétgurult orvosságot… na, persze. Mintha csodaszer lenne. Próbálok viccelődni, hátha képes vagyok másra gondolni, nem pedig arra, hogy mennyire szánalmasan festhetek. Vagy arra, hogy ki, mi miatt van ez. De nem megy.
    Néha a rémálmok nem múlnak el. Az idő csak felerősíti őket. Az idő gonosz. Az idő hazug. Azt mondták, majd az idő segít. De nem tette. És én sem tehetek semmit. Örökre összetört maradok. Csak… csak azt tudnám, hogy mégis miért?

LOOKS LIKE YOUR BOAT’S ABOUT TO SINK
a. j á t é k o s


    ,NEVED: Alex
    ,KOROD: 16
    ,TAPASZTALAT: 6, majdnem 7 éve.^^

Vissza az elejére Go down
Alec Nyrani
Igazgató
Igazgató
Alec Nyrani


Hozzászólások száma : 90
Age : 46

Lux Loveworth~Being good is boring Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lux Loveworth~Being good is boring   Lux Loveworth~Being good is boring Icon_minitimePént. Márc. 15, 2013 8:45 am

Nos kedves Lux, üdvözöllek itt nálunk!

Remek történet lett, igaz rövidke, de kiderült belőle a lényeg, és előtted áll a lehetőség hogy bebizonyítsd, nem véletlenül lettél Primusos.

Jó játékot!

Elfogadva!
Vissza az elejére Go down
 
Lux Loveworth~Being good is boring
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Draconius Boszorkány- és Varázslóképző :: A Teszlek Süveg :: Elfogadott előtörténetek :: Primus diák-
Ugrás: