Draconius Boszorkány- és Varázslóképző
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Draconius Boszorkány- és Varázslóképző

Semmi sem veszedelmesebb, mint egy olyan ellenség, amelyiknek nincs vesztenivalója.
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Üdvözöllek!


Valaha élt egy Varázsló...
A tengeren, távol a parttól, egy hatalmas sziklán fészkelt a valaha élt legősibb Sárkány...
A Varázsló ellopta a lelkét, és vele minden sárkányok erejét, és egy apró medálba zárta, hogy birtokolhassa az öröklétet...
A medál számos képességgel bírt..
A medált elrejtették s egy kastélyt építettek a barlangrendszer fölé...
E kastély neve Draconius.

Átélnéd a kalandokat? Szeretnéd megtudni a titkot? CSATLAKOZZ!
Staff


Alec



Alexander



Jaina

Chat box

Legutóbbi témák
» Empire of Fantasy
Marcus Payne Icon_minitimeCsüt. Aug. 01, 2013 8:37 pm by Vendég

» Midnight Tales
Marcus Payne Icon_minitimeSzer. Júl. 24, 2013 1:31 am by Vendég

» Soul Eater
Marcus Payne Icon_minitimeHétf. Júl. 15, 2013 1:42 am by Alec Nyrani

» Folyosó
Marcus Payne Icon_minitimeSzer. Júl. 03, 2013 1:18 pm by Alec Nyrani

» Út az erdőbe
Marcus Payne Icon_minitimeSzer. Júl. 03, 2013 3:26 am by Angeliqua Blackmore

» Paparazzi
Marcus Payne Icon_minitimeKedd Júl. 02, 2013 1:14 am by Alec Nyrani

» My life Arts
Marcus Payne Icon_minitimeKedd Júl. 02, 2013 1:11 am by Alexander Holloway

» Hogyan ejtsd?
Marcus Payne Icon_minitimeHétf. Júl. 01, 2013 10:55 am by Alec Nyrani

» Iris Fane - KÉSZ!
Marcus Payne Icon_minitimeHétf. Júl. 01, 2013 9:58 am by Alec Nyrani

Top posters
Alexander Holloway
Marcus Payne EmptyMarcus Payne I_voting_barMarcus Payne Empty 
Alec Nyrani
Marcus Payne EmptyMarcus Payne I_voting_barMarcus Payne Empty 
Angeliqua Blackmore
Marcus Payne EmptyMarcus Payne I_voting_barMarcus Payne Empty 
Marcus Payne
Marcus Payne EmptyMarcus Payne I_voting_barMarcus Payne Empty 
Jaina Phoenix
Marcus Payne EmptyMarcus Payne I_voting_barMarcus Payne Empty 
Hiro Nakamura
Marcus Payne EmptyMarcus Payne I_voting_barMarcus Payne Empty 
Alexis Kenway
Marcus Payne EmptyMarcus Payne I_voting_barMarcus Payne Empty 
James Mattew
Marcus Payne EmptyMarcus Payne I_voting_barMarcus Payne Empty 
Lux Loveworth
Marcus Payne EmptyMarcus Payne I_voting_barMarcus Payne Empty 
Iris Leighton Fane
Marcus Payne EmptyMarcus Payne I_voting_barMarcus Payne Empty 
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (8 fő) Pént. Márc. 22, 2013 9:37 am-kor volt itt.
Statistics
Összesen 19 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Iris Leighton Fane

Jelenleg összesen 380 hozzászólás olvasható. in 172 subjects
Barátok



 

 Marcus Payne

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Marcus Payne
Vérfarkas
Vérfarkas
Marcus Payne


Hozzászólások száma : 31
Age : 33
Tartózkodási hely : Itt-ott-amott

Marcus Payne Empty
TémanyitásTárgy: Marcus Payne   Marcus Payne Icon_minitimeHétf. Márc. 18, 2013 1:55 pm

MARCUS • • PAYNE

Marcus Payne 542657_495134840508206_2140768130_n_www.kepfeltoltes.hu_

LOOKS LIKE THE HOLY GHOST IS GONE
a z. a l a p o k


    ,NÉV: Marcus Payne
    ,BECENÉV: Marc, Farkas
    ,NEM: Férfi
    ,KOR: 22
    ,FOGLALKOZÁS: Életművész, gitáros a Misery's bandában
    ,CSOPORT: Vérfarkas
    ,VÉR: Arany
    ,PÁLCA: Mogyorófa, főnixtoll, 12,5 hüvelyk


NOW YOU’RE AFRAID OF YOURSELF
a. t ü k ö r b e. n é z v e


    ,PLAY-BY: Max Irons
    ,HAJ: Barna, rövid
    ,SZEM: Kék
    ,ISMERTETŐJEL: Tetoválások: Bal váll , jobb vádli , farkas harapás nyomai a bal combján
    ,ÖLTÖZKÖDÉSI STÍLUS: Általában a laza ingek, bőrkabát, sima, esetleg kissé kiszaggatott farmer, sportcipő. Színekben nem túl változatos, a sötétebb színeket kedveli, öltözködésben az egyszerűségre és a kényelemre esküszik. Ez az összeállítás teljesen jól megy személyiségéhez, nagyon illik hozzá ez a lazaság.
    ,EGYÉB: -

OVER YOUR SHOULDER YOU HAVE TO WATCH
a. s z e m é l y i s é g



    ,MUMUS: a telihold
    ,EDEVIS TÜKRE: -
    ,VERITASERUM: Vérfarkassága
    ,PATRONUS: Kutya
    ,SZEMÉLYISÉG: Marc egy amolyan csapongó alkat. Nem épp a jófiúk csapatából szalasztották, de a rosszak közé sem lehetne besorolni, a középúton próbál haladni, de sokszor kitér mindkét irányba. Nehéz megítélni. Túlságosan őszinte, néha már zavaróan, nem fél hazudni és átvágni másokat, ha el akar érni valamit, azt mindenáron eléri. Nem igazán lehet benne megbízni, ahogy ő is nagyon kevés emberben bízik meg. Azonban ha valakit megszeret, ha valakit a bizalmába fogad (ritka, de meg lehet puhítani) akkor egy angyal. Kedves és védelmező, mint egy anyasárkány és a legjobb fej haver is, akire aztán mindig, de MINDIG és mindenben lehet számítani. Nagyon jó csapatjátékos.
    Hirtelen haragú és sokáig is tartja a haragot, emellett bosszúálló típus, így vigyázz, mit mondasz neki.
    Egyébként nagy nőfaló, de nem veti meg a hosszabb távú kapcsolatokat sem. Az már a te döntésed, mennyire bízol benne egy hosszabb kapcsolat alatt.

HEAVEN FALL INTO HELL
a. t ö r t é n e t


    ,APA: Roger Payne
    ,ANYA: Abigail Green
    ,TESTVÉR(EK): -
    ,EGYÉB: Angeliqua M. Blackmore - 17 év - énekes (Misery's), Vincent Lewis - 21 év - dobos (Misery's), Blake Montgomery - 23 év - basszusgitáros (Misery's), Takesi Akamatsu - 24 év - gitáros (Misery's)
    ,TÖRTÉNET:

    *Könnyes szemeit előbb lecsukta, fejét lehajtotta és várt, és majd csak percek múlva emelte rám kéken csillogó tekintetét.*
    -Kérlek ne hazudj többet és mondj el mindent! *nézett rám a 18 éves, ám érzelmekben és észben tökéletesen érett lány. Ahogy előttem ült és potyogtak a könnyei, én nem tudtam mit tegyek. Amit eddig eltitkoltam, azt kivételesen nem magam miatt, hanem miatta hallgattam el. Szörnyű érzés volt, hogy megsejtette mi vagyok és ki vagyok és a tudat, hogy most ha mindent elmondtam, ő elhagy. Biztosan elhagy. De nem hazudhatok neki többé.*
    -Jól van. De hosszú lesz... A nevem nem Max, hanem Marcus. Marcus Payne. A szüleim dúsgazdag, aranyvérű varázslók. Anyám a minisztériumban nagy ember, alapvetően jó akaratú nő, apám halálfaló. Mindig titkolta anyám elől, tudta, hogyha ez kiderül, szétválnak. Minden rendben ment köztük, majd megszülettem én is. Alapvetően átlagos, bár eléggé szeretethiányos gyerekkorom volt. Anyám reggeltől estig dolgozott, este fáradtan szinte azonnal az ágyba dőlt, nem sokat foglalkozott velem. Apám "dolgozom" címszóval gyilkolt. Szörnyű érzés arra gondolni, hogy tőle származom, bennem is észlelhetők azok a tulajdonságok, mint benne. Ba***a meg. Gyűlölőm.
    *Egy percre elgondolkodtam. Láttam a lány arcán, hogy csalódott, fogalma sincs ki vagyok én. De abban biztos lehetett, hogy most a teljes igazságot mondom el neki.*
    -Szóval így telt a gyerekkorom. Egy hasonló varázslóképsőben tanultam, mint a Draconius, csak kicsit messzebb innen. 15... vagy 16 éves lehettem, amikor rájöttem apám kis titkára. Nem is értem, hogyan gondolta ezt. Normális életet próbált élni halálfalóként?! Kiderült, hogy kilépett volna közülük, amikor megismerte anyám, de már nem lehetett. Megölték volna, így mindkét oldalon színészkednie kellett. De nem voltam én se hülye és a többi halálfaló sem az. 18 voltam amikor az egyikük megölte anyámat, miután rájöttek, hogy apám a családját rejtegeti előlük. Én szerencsére nem voltam akkor otthon, így megúsztam a támadást és megúsztam a lelepleződést. Talán a mai napig nem tudják, hogy én létezem. Remélem.
    Mivel már 18 voltam, minden szó nélkül fogtam magam és leléptem otthonról. Beköltöztem a varázslósuliba, végleg és befejeztem a tanulást, az volt az utolsó évem. Még abban az évben, csakhogy semmiképp ne fordulhasson jóra a sorom, sikerült nagy balhéba keverednem. Köztudott volt, hogy a kutyafélék rajongója vagyok. Az akkori bandám, haveri köröm kitalálta, hogy ellátogatunk egy helyre, ahol farkasokat lehet látni. Ám engem arról nem tájékoztattak előre, hogy vérfarkasokra gondolnak. Nem részletezném, gondolhatod mi lett. Találtunk vérfarkast, ami ránk támadt és engem és egy barátomat meg is harapott. Alig tudtunk elmenekülni. Azóta küzdök a teliholddal.
    *kis szünetet tartottam újra, hogy a lány megemészthesse az eddig elmondottakat. Hát igen, egészen más történet, mint amit az udvarlásom alkalmával beadtam neki.*
    -Ezután 2 évig nem igazán találtam a helyem. Pia, drogok... minden volt. Nem éreztem, hogy értelme lenne az életemnek. Egy haverommal elég sokáig kitartott mellettem, ő szedett végül össze. Azt nem mondom, hogy sikerült rendes munkát találnom rögtön, de a drogról és az állandó piálásról lemondtam. Életművészkedtem, a kártyával, kockával, bűvészkedéssel kerestem a kenyerem, elég jól ment.
    2 éve, amikor 20 éves lettem, akkor találkoztam össze Angel-el, akivel elég jól összehaverkodtunk. Angel elmondta, hogy van egy zenekaruk, ahová gitárost keresnek, én meg mivel régebben elég sokat gitároztam, azonnal lecsaptam a posztra. Azóta ez a zenekar a legjobb haverjaim társasága, a családom! Egyébként vérfarkasságom titkolom előttük is. Lehet, hogy sejtenek már valamit, de mindig találok valami kifogást a teliholdas estékre. Nem akarom őket bántani!
    Ja és... Angie nem hagy hidegen. Bár még én sem vagyok biztos benne, hogy mit akarok tőle, de számomra igen vonzó a csajszi...
    *mondandóm után, amikor a szőkeség látta, hogy befejeztem, csak biccentette, megtörölte a szemeit, majd felállt és elhagyta a presszót. Soha többet nem láttam őt.*

LOOKS LIKE YOUR BOAT’S ABOUT TO SINK
a. j á t é k o s


    ,NEVED: Luthia (Lú)
    ,KOROD: 21
    ,TAPASZTALAT: Épp elég. Smile




A hozzászólást Marcus Payne összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Márc. 20, 2013 9:30 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Alexander Holloway
Igazgató
Igazgató
Alexander Holloway


Hozzászólások száma : 130
Age : 40
Tartózkodási hely : Draconius

Marcus Payne Empty
TémanyitásTárgy: Re: Marcus Payne   Marcus Payne Icon_minitimeHétf. Márc. 18, 2013 8:05 pm

ELFOGADVA!
Megérkezett az első vérfarkasunk Smile Ne felejts el pb-t foglalni és vedd be a játékteret! Örülünk, hogy itt vagy *-*
Vissza az elejére Go down
https://draconius.serbianforum.info
 
Marcus Payne
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Marcus Payne lakosztálya

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Draconius Boszorkány- és Varázslóképző :: A Teszlek Süveg :: Elfogadott előtörténetek :: Vérfarkas-
Ugrás: