Draconius Boszorkány- és Varázslóképző
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Draconius Boszorkány- és Varázslóképző

Semmi sem veszedelmesebb, mint egy olyan ellenség, amelyiknek nincs vesztenivalója.
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Üdvözöllek!


Valaha élt egy Varázsló...
A tengeren, távol a parttól, egy hatalmas sziklán fészkelt a valaha élt legősibb Sárkány...
A Varázsló ellopta a lelkét, és vele minden sárkányok erejét, és egy apró medálba zárta, hogy birtokolhassa az öröklétet...
A medál számos képességgel bírt..
A medált elrejtették s egy kastélyt építettek a barlangrendszer fölé...
E kastély neve Draconius.

Átélnéd a kalandokat? Szeretnéd megtudni a titkot? CSATLAKOZZ!
Staff


Alec



Alexander



Jaina

Chat box

Legutóbbi témák
» Empire of Fantasy
Elizabeth Redsheep Icon_minitimeCsüt. Aug. 01, 2013 8:37 pm by Vendég

» Midnight Tales
Elizabeth Redsheep Icon_minitimeSzer. Júl. 24, 2013 1:31 am by Vendég

» Soul Eater
Elizabeth Redsheep Icon_minitimeHétf. Júl. 15, 2013 1:42 am by Alec Nyrani

» Folyosó
Elizabeth Redsheep Icon_minitimeSzer. Júl. 03, 2013 1:18 pm by Alec Nyrani

» Út az erdőbe
Elizabeth Redsheep Icon_minitimeSzer. Júl. 03, 2013 3:26 am by Angeliqua Blackmore

» Paparazzi
Elizabeth Redsheep Icon_minitimeKedd Júl. 02, 2013 1:14 am by Alec Nyrani

» My life Arts
Elizabeth Redsheep Icon_minitimeKedd Júl. 02, 2013 1:11 am by Alexander Holloway

» Hogyan ejtsd?
Elizabeth Redsheep Icon_minitimeHétf. Júl. 01, 2013 10:55 am by Alec Nyrani

» Iris Fane - KÉSZ!
Elizabeth Redsheep Icon_minitimeHétf. Júl. 01, 2013 9:58 am by Alec Nyrani

Top posters
Alexander Holloway
Elizabeth Redsheep EmptyElizabeth Redsheep I_voting_barElizabeth Redsheep Empty 
Alec Nyrani
Elizabeth Redsheep EmptyElizabeth Redsheep I_voting_barElizabeth Redsheep Empty 
Angeliqua Blackmore
Elizabeth Redsheep EmptyElizabeth Redsheep I_voting_barElizabeth Redsheep Empty 
Marcus Payne
Elizabeth Redsheep EmptyElizabeth Redsheep I_voting_barElizabeth Redsheep Empty 
Jaina Phoenix
Elizabeth Redsheep EmptyElizabeth Redsheep I_voting_barElizabeth Redsheep Empty 
Hiro Nakamura
Elizabeth Redsheep EmptyElizabeth Redsheep I_voting_barElizabeth Redsheep Empty 
Alexis Kenway
Elizabeth Redsheep EmptyElizabeth Redsheep I_voting_barElizabeth Redsheep Empty 
James Mattew
Elizabeth Redsheep EmptyElizabeth Redsheep I_voting_barElizabeth Redsheep Empty 
Lux Loveworth
Elizabeth Redsheep EmptyElizabeth Redsheep I_voting_barElizabeth Redsheep Empty 
Iris Leighton Fane
Elizabeth Redsheep EmptyElizabeth Redsheep I_voting_barElizabeth Redsheep Empty 
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (8 fő) Pént. Márc. 22, 2013 9:37 am-kor volt itt.
Statistics
Összesen 19 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Iris Leighton Fane

Jelenleg összesen 380 hozzászólás olvasható. in 172 subjects
Barátok



 

 Elizabeth Redsheep

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Elizabeth Redsheep
Tanár
Tanár
Elizabeth Redsheep


Hozzászólások száma : 1

Elizabeth Redsheep Empty
TémanyitásTárgy: Elizabeth Redsheep   Elizabeth Redsheep Icon_minitimeHétf. Márc. 18, 2013 8:37 pm

ELIZABETH • GEORGINA • REDSHEEP

Elizabeth Redsheep Tumblr_lzrtrged9x1r2aobgo1_500

LOOKS LIKE THE HOLY GHOST IS GONE
a z. a l a p o k


    ,NÉV: Elizabeth Redsheep
    ,BECENÉV: Liz, Beth, Eliza, Liza...
    ,NEM:
    ,KOR: 22
    ,FOGLALKOZÁS: Repüléstan tanár és Kviddics edző
    ,CSOPORT: Tanár
    ,VÉR: Arany
    ,PÁLCA: 12 hüvelyk, Griffkarom, Mahagóni. (második pálcája)


NOW YOU’RE AFRAID OF YOURSELF
a. t ü k ö r b e. n é z v e


    ,PLAY-BY: Amber Heard
    ,HAJ: Szőke, mell alá érő
    ,SZEM: Zöld, de mikor dühös szürke lesz.
    ,ISMERTETŐJEL: Hosszan húzódó heg a jobb kezén, szeme és szépsége, egyéb semmi.
    ,ÖLTÖZKÖDÉSI STÍLUS: Általában elegáns, a munkája miatt. Nem szégyenli testét, szereti mutogatni magát és ez mindig is így volt.
    Szabadidejében éppen a kedvéhez függően öltözködik. Mikor mihez van kedve.
    Kiegészítőket mindig hord, egyfolytában tele van velük. Imád csinosan kinézni, szépen kisminkelve és mindig tökéletesen beigazítva magát. Eléggé pedáns, de hát senki sem lehet tökéletes.
    ,EGYÉB: -

OVER YOUR SHOULDER YOU HAVE TO WATCH
a. s z e m é l y i s é g



    ,MUMUS: pók
    ,EDEVIS TÜKRE: karrier
    ,VERITASERUM: Egy bizonyos személy még mindig hiányzik az életéből
    ,PATRONUS: Vidra
    ,SZEMÉLYISÉG: 'Néhány jellemző tulajdonsága: erős akaratú, veszélyt kereső, álmodozó mozgékony, jó munkaerő, precíz, megbízható, uralomra vágyó, kíméletlen, bosszúálló, büszke, túlzásra hajlamos, szenvedélyes, beleérző képessége nagy, intuitív, kitartó, hiú, élvhajhász. Nyugtalan természetű, örökmozgó, nyüzsgő ember, akinek lételeme a feszültség és a pörgős élet. Mindig figyeli az új kihívásokat, az új feladatokat, lehetőségeket. Nem egy könnyen meghátráló jellem, í konfliktusoknak inkább eléjük áll, mintsem meghátráljon, bár az is igaz, hogy nem egyszer struccpolitikát folytat és inkább elbújik a probléma elől. Ha elért valamit, akkor sem nyugszik meg, mert újra űzi a tettvágy. Nagyon önérzetes, és ha valami bántja a lelkét, azt igen nehezen tudja elfojtani. Mindig keresi a tartós értékeket illetve arra törekszik, hogy ő maga is ilyen dolgokat állítson elő. Nem egyszer nagy művész, vagy szeret olyan pl. tárgyakat készíteni, ami az utókor számára megmarad. Képes áldozatot hozni, akár önmagáért, akár másokért.

    Folyamatosan kutatja az élet dolgait, boncol, kételkedik, kritizál, önkritikája is működik, bár kicsit gőgös viselkedése ezt néha meggátolja. Ami a szenvedélyeit illeti, abban is két véglet vagy mély átéléseket él meg, vagy drasztikus önmegtartóztatást, ez segíthet az aktív szublimációban és az energiák hasznosan kerülnek a felszínre. Sok művészlélek van köztük. Kompromisszumot viszont nem ismer – legalább is nehezen köt , kitart az elvei mellett és gyakran makacs is ebből kifolyólag. A Skorpió megrögzött elképzelései miatt érzékeny, sebezhető lélek, aki mindenki felett teljes irányítást szeretne birtokolni. Csípése halálos, emellett rendkívül mazochista. A külső kemény páncél mögött nagyon érzékeny, sérülékeny lélek van. Szenvedélyesen szeret vagy szenvedélyesen gyűlöl. A szívós Skorpió hatalmas lendülettel és állóképességgel rendelkezik. Nagyon precíz és lényegre törő, megbízható és remek barát. Éles elméje az emberek veséjébe is képes belelátni, intuitív, nehezen félrevezethető. Szeretteiért bármire hajlandó. '

HEAVEN FALL INTO HELL
a. t ö r t é n e t


    ,APA: Jack Redsheep
    ,ANYA: Amanda (Dyson) Redsheep
    ,TESTVÉR(EK): Frederick Redsheep
    ,EGYÉB: Daniel Reed
    ,TÖRTÉNET:
    Életem legrosszabb napja ez. Az ember mért ennyire bonyolult? Szerintem, a varázslók még bonyolultabbak. Valahogy nem tudják az életüket sosem rendesen elrendezni. Mért? Mért vannak jók és rosszak? Mért nem lehet békében élni? Szegény lány, akit megöltek. Csak a legrosszabb, hogy hozzám is közel állt ez a lány, mint ahogy sok más emberhez is. Ennyi rossz egy napon… lehetetlen.
    A pálcámat szorongattam a kezemben. Danielt már nem láttam napok óta, így most itt az ideje, hogy megkeressem. Nem volt túl jó előérzetem. Valahogy azt éreztem, nem lesz semmi sem úgy, mint volt. Sőt, 100%, hogy nem lesz. A tenyerem izzadt, egyre idegesebb lettem. Már-már futottam, rohantam az ijedtségtől. Nem tudtam, mi tévő legyek. Soha nem voltam még ilyen helyzetbe. Lehet, hogy ez egyes embereknek furcsa és lényegtelen, de nekem NEM. Egyáltalán nem az.
    Még magamnak se vallottam be igazán, de igen, beleszerettem Dannybe. Két év korkülönbség. Mit számít? Nem érdekel. Később úgysem fog számítani. Már ha lesz később. Nem tudom mi lesz.
    A földszintre érve hangokat hallottam. A lépcsőn mellesleg majd felbuktam, nem volt kellemes érzés így lerohanni. A tüdőmet kiköpöm. A folyosó végén lévő „sarok” választ el csak a hangoktól és attól, hogy megtudja ki a forrás. Nem túlbiztató, már innen sem. Csak fél fejemet dugom ki, éppen hogy lássam, mi történt. Nagyra nyitottam szememet, amikor megláttam. Ne… ne…
    -Daniel! NE! ÁLLJ LE!
    Ugrottam ki a folyosóra, majd a pálcámat felé tartottam. Nem tudtam bántani. Soha nem bántottam. De most, hogy láttam, ahogy megkínozza azt a tanárt… te jó ég. Mi lett belőle? Ő nem volt ilyen. Nem volt az a fajta, aki csak úgy megkínoz valakit. Mért? Nem hiszem el. Kellett nekem is belekavarodnom ebbe. Most már mindegy. Nem voltam benne teljesen biztos, hogy tudja-e ő is azt, hogy én nem fogom őt bántani.
    -Kérlek. Hagyd békén. Gyere el onnan.
    Hiába. Hiába jártattam a számat. Teljesen mindegy mit mondok. Elkezdett közeledni felém, majd a falhoz szorított. Finoman, nem fájt. Hirtelen azt hittem, meg fog csókolni, valami jó is fog történni, de nem. Arrébb ment és felém fordította a pálcáját. Elmormogott valamit, majd a következő pillanatban csak egy égető fájdalmat éreztem a karomban, a pálca kirepült a kezemből, de egy kis része a kezembe maradt, nagy része pedig az övében. Feljajgattunk mindketten, de én nem akartam hagyni…
    -Kérlek, ne menj el. Ne hagyj itt… Maradj velem. Én itt leszek neked… én…én… Szeretlek Danny!
    Tudtam, hogy ez jelen pillanatban nem sokat oszt vagy szoroz, úgyhogy igen, bevallottam. Teljesen értelmetlen volt a könyörgés, hiszen nem hatotta meg. Egyáltalán nem. Nem is érdekelte mit akarok vagy mit nem. Ő nem szeretett engem. Látszott rajta abban a pillanatban. Még el sem érzékenyült. Nem szólt semmit, csak kezét szorongatva otthagyott. Elment, még mielőtt valaki meglátott volna minket ott a folyosón. Végleg elment. Én pedig csak lerogytam a folyosó padlójára, majd elkezdtek hullani a könnyeim. Itt hagyott. Egy jó nélkül. Elment. Utána néztem, még egyszer, de a következő pillanatban eltűnt a sötétségben. Ennyi volt. Vége…


LOOKS LIKE YOUR BOAT’S ABOUT TO SINK
a. j á t é k o s


    ,NEVED: A.
    ,KOROD: 18
    ,TAPASZTALAT: 5

Vissza az elejére Go down
Jaina Phoenix
Az Árnyak Ligája
Az Árnyak Ligája
Jaina Phoenix


Hozzászólások száma : 25

Elizabeth Redsheep Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elizabeth Redsheep   Elizabeth Redsheep Icon_minitimeSzer. Márc. 20, 2013 8:52 am

A karaktert elfogadom! Gratulálok! Jó játékot kívánok! Sok sikert és igen jó szórakozást!

Üdvözöl:
- A Pókkirálynő
Vissza az elejére Go down
 
Elizabeth Redsheep
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Draconius Boszorkány- és Varázslóképző :: A Teszlek Süveg :: Elfogadott előtörténetek :: Tanár-
Ugrás: