Draconius Boszorkány- és Varázslóképző
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Draconius Boszorkány- és Varázslóképző

Semmi sem veszedelmesebb, mint egy olyan ellenség, amelyiknek nincs vesztenivalója.
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Üdvözöllek!


Valaha élt egy Varázsló...
A tengeren, távol a parttól, egy hatalmas sziklán fészkelt a valaha élt legősibb Sárkány...
A Varázsló ellopta a lelkét, és vele minden sárkányok erejét, és egy apró medálba zárta, hogy birtokolhassa az öröklétet...
A medál számos képességgel bírt..
A medált elrejtették s egy kastélyt építettek a barlangrendszer fölé...
E kastély neve Draconius.

Átélnéd a kalandokat? Szeretnéd megtudni a titkot? CSATLAKOZZ!
Staff


Alec



Alexander



Jaina

Chat box

Legutóbbi témák
» Empire of Fantasy
James Mattew  Icon_minitimeCsüt. Aug. 01, 2013 8:37 pm by Vendég

» Midnight Tales
James Mattew  Icon_minitimeSzer. Júl. 24, 2013 1:31 am by Vendég

» Soul Eater
James Mattew  Icon_minitimeHétf. Júl. 15, 2013 1:42 am by Alec Nyrani

» Folyosó
James Mattew  Icon_minitimeSzer. Júl. 03, 2013 1:18 pm by Alec Nyrani

» Út az erdőbe
James Mattew  Icon_minitimeSzer. Júl. 03, 2013 3:26 am by Angeliqua Blackmore

» Paparazzi
James Mattew  Icon_minitimeKedd Júl. 02, 2013 1:14 am by Alec Nyrani

» My life Arts
James Mattew  Icon_minitimeKedd Júl. 02, 2013 1:11 am by Alexander Holloway

» Hogyan ejtsd?
James Mattew  Icon_minitimeHétf. Júl. 01, 2013 10:55 am by Alec Nyrani

» Iris Fane - KÉSZ!
James Mattew  Icon_minitimeHétf. Júl. 01, 2013 9:58 am by Alec Nyrani

Top posters
Alexander Holloway
James Mattew  EmptyJames Mattew  I_voting_barJames Mattew  Empty 
Alec Nyrani
James Mattew  EmptyJames Mattew  I_voting_barJames Mattew  Empty 
Angeliqua Blackmore
James Mattew  EmptyJames Mattew  I_voting_barJames Mattew  Empty 
Marcus Payne
James Mattew  EmptyJames Mattew  I_voting_barJames Mattew  Empty 
Jaina Phoenix
James Mattew  EmptyJames Mattew  I_voting_barJames Mattew  Empty 
Hiro Nakamura
James Mattew  EmptyJames Mattew  I_voting_barJames Mattew  Empty 
Alexis Kenway
James Mattew  EmptyJames Mattew  I_voting_barJames Mattew  Empty 
James Mattew
James Mattew  EmptyJames Mattew  I_voting_barJames Mattew  Empty 
Lux Loveworth
James Mattew  EmptyJames Mattew  I_voting_barJames Mattew  Empty 
Iris Leighton Fane
James Mattew  EmptyJames Mattew  I_voting_barJames Mattew  Empty 
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (8 fő) Pént. Márc. 22, 2013 9:37 am-kor volt itt.
Statistics
Összesen 19 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Iris Leighton Fane

Jelenleg összesen 380 hozzászólás olvasható. in 172 subjects
Barátok



 

 James Mattew

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
James Mattew
Vérfarkas
Vérfarkas
James Mattew


Hozzászólások száma : 7
Tartózkodási hely : Itt

James Mattew  Empty
TémanyitásTárgy: James Mattew    James Mattew  Icon_minitimePént. Márc. 22, 2013 6:58 am

James • • Mattew

James Mattew  147

LOOKS LIKE THE HOLY GHOST IS GONE
a z. a l a p o k


    ,NÉV:James Mattew
    ,BECENÉV:Nekem olyan nincs
    ,NEM:Férfi
    ,KOR:22
    ,FOGLALKOZÁS: Szabadúszó vagyok
    ,CSOPORT:Vérfarkas
    ,VÉR:Arany
    ,PÁLCA:10 hüvelyk, Szomorúfűz, Sárkányszívizomhúr


NOW YOU’RE AFRAID OF YOURSELF
a. t ü k ö r b e. n é z v e


    ,PLAY-BY:Jensen Ackles
    ,HAJ: Hajam gesztenyebarna színű, rövid, mindig zselével próbálom szabályozni.
    ,SZEM:Szemem zöldes barna színű, pillantásomnak, nem sok nő tud ellenállni, de még férfi sem.
    ,ISMERTETŐJEL: Egy skorpió tetoválás a jobb vádlimon.
    ,ÖLTÖZKÖDÉSI STÍLUS: Leginkább a sötét, kényelmes darabokat kedvelem, de egyébként mindenféle ruhában meg lehet találni.
    ,EGYÉB: -

OVER YOUR SHOULDER YOU HAVE TO WATCH
a. s z e m é l y i s é g



    ,MUMUS: Ha teliholdkór bántok valakit
    ,EDEVIS TÜKRE: Újra teljes ember lenni
    ,VERITASERUM: Vérfarkasság
    ,PATRONUS: Róka
    ,SZEMÉLYISÉG: Jó színész vagyok. Bárki lehetek, akit csak akarsz. Egy jókedvű, aranyos pasas, vagy egy minden lében kanál, barom, de akár a legfélelmetesebb bűnöző is. Sokszínű egyéniség vagyok, de olykor szeretem az igazi énemet mutatni. Akkor egy jófej srácnak ismer mindenki. Nyugodt természetű vagyok, ezért nehezen hoznak ki a sodromból. Ezek ellenére, képes vagyok sokáig haragudni valakire, és szeretem visszafizetni az "adósságokat".
    Egy igazi szoknyapecér vagyok, aki amint megszerzi amit akart már árkon bokron túl van. Ez nem tartozik a jó jellemeim közé, de meg van az oka ennek is.

HEAVEN FALL INTO HELL
a. t ö r t é n e t


    ,APA:Jozeph Mattew
    ,ANYA:Elizabeth Tucker
    ,TESTVÉR(EK): -
    ,EGYÉB: Marcus Payne - legjobb haver
    ,TÖRTÉNET: *Kómás fejjel bámultam a mennyezetet. Jobb kezemmel a mellettem alvó lány hátát simogattam, másik kezem e fejem alatt pihent. Elég mozgalmas volt az elmúlt pár óra. A lány egy igazi vadmacska az ágyban, ami kifejezetten tetszett. Jól ki is fárasztott, ezért sem léptem le azonnal, hogy elaludt.
    Miközben halk szuszogását hallgattam, emlékek kezdtek körvonalazódni előttem. Olyan emlékek, amiket legszívesebben elfelejtettem volna egy életre. Eddig nyugodt, kisimult arcom, fintorba torzult, és a vállam sajogni kezdett. Pont azon a helyen, ahol nemrégiben megharapott egy vérfarkas. Egy arc is felbukkan az emlék hatására. Marcus Payne, egykori háztársam, osztálytársam és legjobb barátom arca. Mi ketten, mindig szembe szálltunk a csúnya, nagy világgal.
    Még mindig ott csengnek a fülemben azok a szavak, amiket akkor mondtunk:
    - Ne csináld már, Marc *nyöszörgött egyik haverunk. Azon voltunk, hogy végre rávegyük azt a makacs öszvért, hogy megnézzünk pár farkast.
    Köztudott volt, hogy szereti a kutyaféléket, ezért is akartunk oda menni. Brandon ajánlotta a helyett, ezért nem is kérdezősködtem, hiszen megbíztam barátomban.*
    - Ez az utolsó évünk *csattantam fel indulatosan, türelmemet vesztve, és mélyen Marcus szemébe néztem. Elegem volt, hogy csak hárít.* Szerintem te sem akarsz kihagyni egy ilyen lehetőséget, hogy szabadon élő farkasokat láss.
    *Brandon is gyorsan megtalálta a hangját*
    - Nem lesz itt semmi kalamajka *mondta egy széles vigyorral* - Csak kimegyünk, megnézzük őket, aztán meg visszajövünk. Pár óra az egész, és még észre sem veszik, hogy eltűntünk.
    *Helyeselve bólogattam, közben Marcust figyeltem. Minden egyes porcikáját megfigyeltem, keresve az árulkodó jelet. Már kis pelenkás kora óta ismertem, ezért elég volt egy aprócska jel és tudtam, hogy nyertünk.
    Győzedelem ittasan elmosolyodtam, majd a többiekhez fordultam.*
    - Nyertünk, skacok *mondtam vidáman.* Szóljatok a többieknek, hogy takarodó után találkozunk az erdő szélén!
    *Abban a pillanatban ért véget az addigi életünk. Brandon valamiért nem volt hajlandó értesíteni minket, hogy nem közönséges farkaslesre megyünk. Egy marék vérfarkas rontott nekünk azon az éjszakán. Marcus és én egy-egy harapással megúsztuk, de azóta is kísért az az éjszaka.

    Fájdalmasan elhúztam a szám, ránéztem az alvó lányra, végül kimásztam az ágyból, hogy leléphessek. Az emlékek miatt az az érzésem támadt, hogy újra meg kell keresnem Marcust.
    Egy szó nélkül hagytam el a lány lakását. Se egy cetli, se egy aprócska jel, hogy valaha ott voltam. Ez vagyok én. Elveszem ami kell, aztán lelépek.*

LOOKS LIKE YOUR BOAT’S ABOUT TO SINK
a. j á t é k o s


    ,NEVED:Miss.
    ,KOROD: 20
    ,TAPASZTALAT: Talán több mint egy hónapja.

Vissza az elejére Go down
Alec Nyrani
Igazgató
Igazgató
Alec Nyrani


Hozzászólások száma : 90
Age : 46

James Mattew  Empty
TémanyitásTárgy: Re: James Mattew    James Mattew  Icon_minitimePént. Márc. 22, 2013 7:36 am

Nos kedves James, azt kell mondjam, hogy nem látszik igazán hogy egy hónapja játszol, ami nagy szó, szóval gratulálok hozzá. Az ET szösszeneted nem hosszú, de tartalmas, és nem kötök bele, úgy nézem Marcus már nagyon vár, szóval sipirc játszani!

Elfogadva!

Foglalja avit, és már mehetsz is.
Vissza az elejére Go down
 
James Mattew
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Draconius Boszorkány- és Varázslóképző :: A Teszlek Süveg :: Elfogadott előtörténetek :: Vérfarkas-
Ugrás: