Draconius Boszorkány- és Varázslóképző
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Draconius Boszorkány- és Varázslóképző

Semmi sem veszedelmesebb, mint egy olyan ellenség, amelyiknek nincs vesztenivalója.
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Üdvözöllek!


Valaha élt egy Varázsló...
A tengeren, távol a parttól, egy hatalmas sziklán fészkelt a valaha élt legősibb Sárkány...
A Varázsló ellopta a lelkét, és vele minden sárkányok erejét, és egy apró medálba zárta, hogy birtokolhassa az öröklétet...
A medál számos képességgel bírt..
A medált elrejtették s egy kastélyt építettek a barlangrendszer fölé...
E kastély neve Draconius.

Átélnéd a kalandokat? Szeretnéd megtudni a titkot? CSATLAKOZZ!
Staff


Alec



Alexander



Jaina

Chat box

Legutóbbi témák
» Empire of Fantasy
Sophie de Lavelle - kész Icon_minitimeCsüt. Aug. 01, 2013 8:37 pm by Vendég

» Midnight Tales
Sophie de Lavelle - kész Icon_minitimeSzer. Júl. 24, 2013 1:31 am by Vendég

» Soul Eater
Sophie de Lavelle - kész Icon_minitimeHétf. Júl. 15, 2013 1:42 am by Alec Nyrani

» Folyosó
Sophie de Lavelle - kész Icon_minitimeSzer. Júl. 03, 2013 1:18 pm by Alec Nyrani

» Út az erdőbe
Sophie de Lavelle - kész Icon_minitimeSzer. Júl. 03, 2013 3:26 am by Angeliqua Blackmore

» Paparazzi
Sophie de Lavelle - kész Icon_minitimeKedd Júl. 02, 2013 1:14 am by Alec Nyrani

» My life Arts
Sophie de Lavelle - kész Icon_minitimeKedd Júl. 02, 2013 1:11 am by Alexander Holloway

» Hogyan ejtsd?
Sophie de Lavelle - kész Icon_minitimeHétf. Júl. 01, 2013 10:55 am by Alec Nyrani

» Iris Fane - KÉSZ!
Sophie de Lavelle - kész Icon_minitimeHétf. Júl. 01, 2013 9:58 am by Alec Nyrani

Top posters
Alexander Holloway
Sophie de Lavelle - kész EmptySophie de Lavelle - kész I_voting_barSophie de Lavelle - kész Empty 
Alec Nyrani
Sophie de Lavelle - kész EmptySophie de Lavelle - kész I_voting_barSophie de Lavelle - kész Empty 
Angeliqua Blackmore
Sophie de Lavelle - kész EmptySophie de Lavelle - kész I_voting_barSophie de Lavelle - kész Empty 
Marcus Payne
Sophie de Lavelle - kész EmptySophie de Lavelle - kész I_voting_barSophie de Lavelle - kész Empty 
Jaina Phoenix
Sophie de Lavelle - kész EmptySophie de Lavelle - kész I_voting_barSophie de Lavelle - kész Empty 
Hiro Nakamura
Sophie de Lavelle - kész EmptySophie de Lavelle - kész I_voting_barSophie de Lavelle - kész Empty 
Alexis Kenway
Sophie de Lavelle - kész EmptySophie de Lavelle - kész I_voting_barSophie de Lavelle - kész Empty 
James Mattew
Sophie de Lavelle - kész EmptySophie de Lavelle - kész I_voting_barSophie de Lavelle - kész Empty 
Lux Loveworth
Sophie de Lavelle - kész EmptySophie de Lavelle - kész I_voting_barSophie de Lavelle - kész Empty 
Iris Leighton Fane
Sophie de Lavelle - kész EmptySophie de Lavelle - kész I_voting_barSophie de Lavelle - kész Empty 
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (8 fő) Pént. Márc. 22, 2013 9:37 am-kor volt itt.
Statistics
Összesen 19 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Iris Leighton Fane

Jelenleg összesen 380 hozzászólás olvasható. in 172 subjects
Barátok



 

 Sophie de Lavelle - kész

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Sophie de Lavelle
Vámpír
Vámpír
Sophie de Lavelle


Hozzászólások száma : 3

Sophie de Lavelle - kész Empty
TémanyitásTárgy: Sophie de Lavelle - kész   Sophie de Lavelle - kész Icon_minitimeSzomb. Márc. 23, 2013 11:18 am

Sophie • de • Lavelle

Sophie de Lavelle - kész Troixmagazineashleybens

LOOKS LIKE THE HOLY GHOST IS GONE
a z. a l a p o k


    ,NÉV: Sophie de Lavelle
    ,BECENÉV: Sophie
    ,NEM:
    ,KOR: 350
    ,FOGLALKOZÁS: a szórakozáson kívül semmi mást nem csinálok
    ,CSOPORT: Vámpír


NOW YOU’RE AFRAID OF YOURSELF
a. t ü k ö r b e. n é z v e


    ,PLAY-BY: Ashley Benson
    ,HAJ: Hosszű szőke hajam legtöbbször kiengedve hordom, gyakran hullámos, az olyan nagyvilági, nőies, csábító, de ha ahhoz van kedvem, akkor kiegyenesítem, a lényeg, hogy mindig ápolt és szép legyen.
    ,SZEM: Zöld vagy kék, a hangulatomtól függ.
    ,ISMERTETŐJEL: -
    ,ÖLTÖZKÖDÉSI STÍLUS: Sminkre sincs igazán szükségem, mégis bevetem gyakran a teljes hatás kedvéért. Kizárólag nőies ruhákat veszek fel, szerintem még senki nem látott lazán, sportosan. Nem mintha nem lennék elég magas és karcsú, teszek még róla a magassarkú cipőimmel. Egy nő anélkül nem nő. Testhezálló, márkás, divatos ruháim vannak, de igazából mindegy is mit veszek fel, rajtam bármi jól áll, mert tudom viselni, annak ellenére, hogy nem töltök órákat a szekrény előtt. A legegyszerűbb ruhadarabot is feldobja a belső kisugárzásom. Árad belőlem a nőiesség, a kifinomultság, bárkit leveszek a lábáról az első pillanatban, ahogy rámnéz.
    ,EGYÉB: -

OVER YOUR SHOULDER YOU HAVE TO WATCH
a. s z e m é l y i s é g



    ,MUMUS: Fény derül arra, hogy vámpír vagyok
    ,EDEVIS TÜKRE: Megismerni a szerelmet
    ,VERITASERUM: Könnyen lelkesülök, de könnyen meg is unom a dolgokat
    ,SZEMÉLYISÉG: A szinte arisztokrata kinézet kellően megtévesztő. Első ránézésre finom hölgy vagyok, aki megválogatja, mit vesz fel, mindig kifogástalanul viselkedik. Egy törékeny nő vagyok. Hát ez mind csak a látszat. Valójában gátlástalan és akaratos vagyok, mindig megszerzem, amit kinézek magamnak. Meg azt is, akit akarok. Nem ismerem azt a szót, hogy nem. A szabályok is mind azért vannak, hogy megszegjük őket. Az elegáns külső mögött egy akaratát erőteljesen érvényesítő lány található. Vékony, nőies testem ellenére is erősebb vagyok, mint a legtöbb férfi, így aztán senki nem szórakozhat velem, mert helyre teszem egy mozdulattal. Én viszont szeretek szórakozni a férfiakkal. Első pillantásra hűvösnek tűnök és távolságtartónak, de ha valaki szimpatikus, rögtön meg akarom ismerni, így kissé rámenős is tudok lenni. Képes vagyok úgy elküldeni valakit melegebb éjhajlatra, hogy szinte észre sem veszi, csak édesen bólogat. Folyékonyan hazudok, ez abból is fakad, hogy nem szoktam felfedni a kilétem mások előtt. Aztán egyik hazugságból jön a másik, de nem okoz gondot, ha az érdekem úgy kívánja, sokmindenre képes vagyok. A lényeg, hogy nekem jó legyen. Én-központú vagyok, szeretem, ha úgy alakulnak a dolgok, ahogy én akarom.

HEAVEN FALL INTO HELL
a. t ö r t é n e t


    ,APA: John de Lavelle
    ,ANYA: Kate de Lavelle
    ,TESTVÉR(EK): -
    ,EGYÉB: Lorenzo Sanchez
    ,TÖRTÉNET: Valamerre sétálok, nem igazán ismerem ki magam még ezen a környéken. Különösebben nem is számít az irány, csak az, hogy a szabadban legyek. Az már kevésbé tetszik, hogy egyedül vagyok, társaságra vágyom, de nem akármilyenre, a legtöbb ember idegesít, túl felszínesek és önteltek. Elég, ha én öntelt vagyok, nem kell egy olyan partner. Kisebb séta után egy tó mellett kötök ki. Ijesztő, azt sem tudom honnan jöttem és hogy mennyi ideje vagyok úton, de nem számít, még soha nem tévedtem el, nem pont most fogom elkezdeni. Valamiért vonz a hely, hát közelebb megyek, megnézem magamnak a tó tiszta vizét. Már szinte romantikusnak hat, pedig kivagyok a nyáladzástól. Én sem vagyok ilyen, egy pasitól meg pláne nem várom el, hogy lehozza a csillagokat meg ilyesmi, bár ez általában sikeres szokott lenni, mert csillagokat látok az ilyen hülyeségektől. Hát itt most látszólag egyedül vagyok, legalábbis nem hallok zajt, pedig ebben elég jó vagyok. Elégedettnek kéne lennem, erre vágytam, de mégsem vagyok az. Szórakozni akarok. Halkan felsóhajtok és közelebb lépek a vízhez. Nem annyira egyszerű művelet, mert még ilyen környezetben sem vagyok hajlandó megválni a kedvenc fazonú cipőimtől, nem veszek fel bakancsot vagy bármi mást, aminek semmi köze nincs a nőiességhez. Magassarkú, királykék cipőben, amit egy hatalmas, csillogó masni díszít, kicsit jobban kell figyelnem, hova lépek, de ennyi plusz belefér. Elmaradhatatlan a kis harisnyatartós szett, akkor is szeretem felvenni, ha éppen nem azért van rajtam, hogy más is lássa. Egyszerűen csak a szokottnál is nagyobb az önbizalmam, ha tudom, hogy a ruhám nagyon csábos fehérneműt rejt. A szoknyám rövidebb, mint illene, a felsőm passzos, többet mutat, mint kellene, de egy szegecses, rövid bőrdzsekivel ellensúlyozom. Néha kell valami, ami kicsit ellensúlyozza a túlzott eleganciámat. Most inkább voltam zsákmányra leső vadmacska, mint finom úrihölgy. Már vissza akartam fordulni, amikor lépéseket hallottam a hátam mögött. Még nem volt szorosan mögöttem, de nem is messze, ezt elég jól el tudom dönteni. Mehettem volna, végülis miért foglalkoznék egy idegennel, feltehetően nem a kevés ismerőseim egyike tévedt erre, de kíváncsi voltam, így megfordultam és az idegenre szegeztem a tekintetem.
    - Azt hinném, végre nyugalmam lehet, de még itt sem lehetek egyedül - jegyzem meg, amikor elég közel van. Elsőre nem a kedves énem szoktam megmutatni senkinek, de ahogy kilép az idegen egy fa takarásából, rám nem jellemzően egy pillanatra tátva marad a szám.

LOOKS LIKE YOUR BOAT’S ABOUT TO SINK
a. j á t é k o s


    ,NEVED: D.
    ,KOROD: xx
    ,TAPASZTALAT: -

Vissza az elejére Go down
Alec Nyrani
Igazgató
Igazgató
Alec Nyrani


Hozzászólások száma : 90
Age : 46

Sophie de Lavelle - kész Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sophie de Lavelle - kész   Sophie de Lavelle - kész Icon_minitimeSzomb. Márc. 23, 2013 11:21 am

Kedves Sophie, nincs ellene kifogásom, elfogadom.

Foglalj avit, és már mehetsz is Smile
Vissza az elejére Go down
 
Sophie de Lavelle - kész
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Iris Fane - KÉSZ!

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Draconius Boszorkány- és Varázslóképző :: A Teszlek Süveg :: Elfogadott előtörténetek :: Vámpír-
Ugrás: