Draconius Boszorkány- és Varázslóképző
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Draconius Boszorkány- és Varázslóképző

Semmi sem veszedelmesebb, mint egy olyan ellenség, amelyiknek nincs vesztenivalója.
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Üdvözöllek!


Valaha élt egy Varázsló...
A tengeren, távol a parttól, egy hatalmas sziklán fészkelt a valaha élt legősibb Sárkány...
A Varázsló ellopta a lelkét, és vele minden sárkányok erejét, és egy apró medálba zárta, hogy birtokolhassa az öröklétet...
A medál számos képességgel bírt..
A medált elrejtették s egy kastélyt építettek a barlangrendszer fölé...
E kastély neve Draconius.

Átélnéd a kalandokat? Szeretnéd megtudni a titkot? CSATLAKOZZ!
Staff


Alec



Alexander



Jaina

Chat box

Legutóbbi témák
» Empire of Fantasy
Simah tavak Icon_minitimeCsüt. Aug. 01, 2013 8:37 pm by Vendég

» Midnight Tales
Simah tavak Icon_minitimeSzer. Júl. 24, 2013 1:31 am by Vendég

» Soul Eater
Simah tavak Icon_minitimeHétf. Júl. 15, 2013 1:42 am by Alec Nyrani

» Folyosó
Simah tavak Icon_minitimeSzer. Júl. 03, 2013 1:18 pm by Alec Nyrani

» Út az erdőbe
Simah tavak Icon_minitimeSzer. Júl. 03, 2013 3:26 am by Angeliqua Blackmore

» Paparazzi
Simah tavak Icon_minitimeKedd Júl. 02, 2013 1:14 am by Alec Nyrani

» My life Arts
Simah tavak Icon_minitimeKedd Júl. 02, 2013 1:11 am by Alexander Holloway

» Hogyan ejtsd?
Simah tavak Icon_minitimeHétf. Júl. 01, 2013 10:55 am by Alec Nyrani

» Iris Fane - KÉSZ!
Simah tavak Icon_minitimeHétf. Júl. 01, 2013 9:58 am by Alec Nyrani

Top posters
Alexander Holloway
Simah tavak EmptySimah tavak I_voting_barSimah tavak Empty 
Alec Nyrani
Simah tavak EmptySimah tavak I_voting_barSimah tavak Empty 
Angeliqua Blackmore
Simah tavak EmptySimah tavak I_voting_barSimah tavak Empty 
Marcus Payne
Simah tavak EmptySimah tavak I_voting_barSimah tavak Empty 
Jaina Phoenix
Simah tavak EmptySimah tavak I_voting_barSimah tavak Empty 
Hiro Nakamura
Simah tavak EmptySimah tavak I_voting_barSimah tavak Empty 
Alexis Kenway
Simah tavak EmptySimah tavak I_voting_barSimah tavak Empty 
James Mattew
Simah tavak EmptySimah tavak I_voting_barSimah tavak Empty 
Lux Loveworth
Simah tavak EmptySimah tavak I_voting_barSimah tavak Empty 
Iris Leighton Fane
Simah tavak EmptySimah tavak I_voting_barSimah tavak Empty 
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (8 fő) Pént. Márc. 22, 2013 9:37 am-kor volt itt.
Statistics
Összesen 19 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Iris Leighton Fane

Jelenleg összesen 380 hozzászólás olvasható. in 172 subjects
Barátok



 

 Simah tavak

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Alec Nyrani
Igazgató
Igazgató
Alec Nyrani


Hozzászólások száma : 90
Age : 46

Simah tavak Empty
TémanyitásTárgy: Simah tavak   Simah tavak Icon_minitimePént. Jan. 04, 2013 6:22 am

Több egymásba ömlő tóról van szó. A legnagyobb az alkalmas a csónakázásra is, viszont fürdeni benne nem szabad. Vízi élőlények kedvelt lakóhelye, akik bár nem ártalmasak de nem kedvelik a fürdőzőket.
Vissza az elejére Go down
Angeliqua Blackmore
Filius diák
Filius diák
Angeliqua Blackmore


Hozzászólások száma : 37
Tartózkodási hely : Draconius

Simah tavak Empty
TémanyitásTárgy: Re: Simah tavak   Simah tavak Icon_minitimeKedd Márc. 19, 2013 2:33 am

.:Marcus:.
Simah tavak Irons-avSimah tavak Thumb_022Simah tavak Irons-av

Hangos csattanással vágtam be magam mögött a szobám ajtaját, miután magamra kaptam a bőrkabátom és egy üveg whiskyt. Már éjfél is elmúlt, de képtelen voltam elaludni. Folyamatosan az járt a fejemben, hogy mi lenne a legjobb megoldás a hirtelen jött családproblémámra. Kezdetnek remek ötlet volt az okklumencia, de azon nem tudott változtatni, hogyha nem teszem azt, amit az apám és az az idióta bátyám mondanak, akkor baja esik a nevelő szüleimnek. Bármennyire is utáltam őket, ezt egyszerűen nem hagyhattam.
Igyekeztem minél hamarabb elhagyni az iskola épületét.
Nem akartam, hogy elkapjanak, mivel akkor legalább 1 órán keresztül ülhettem volna az igazgatói irodában és hallgathattam volna a kiselőadást arról, hogy mennyire veszélyes is az éjszaka közepén a birtokon császkálni. Nem voltam olyan rég óta ebben az iskolában, mégis annyiszor voltam már valamelyik igazgatónál az irodában, hogy annak minden apró részletét le tudtam volna írni.
Úgy tűnt sikeresen kijutottam. Megkönnyebbült sóhaj hagyta el az ajkaim miután megéreztem arcomon a friss levegőt. Tudtam hova megyek, ezért nem tétováztam, nem álltam meg. Levegőre volt szükségem, de legalább arra, hogy egy kicsit szabadnak érezhessem magam. Egészen a Simah tavakig sétáltam élvezve az éjszaka nyújtotta csendet. Néha egy egy bagoly hangját ugyan hallottam, mégis csendes volt minden. Szerencsémre ilyenkor senki nem járt a birtokon.
Amint megérkeztem a tavakhoz, leültem a víz széléhez törökülésben, elővettem a kabátom alá rejtett üveget, és Mr. Nyrani intése ellenére is lecsavartam a kupakot és jó nagyot kortyoltam. Jól esett, ahogy másodpercek leforgása alatt az ital végigsöpört a torkomon, és átjárta az egész testem. Lazítanom kellett és egyáltalán nem érdekelt ki mit szól ehhez.
Vissza az elejére Go down
Marcus Payne
Vérfarkas
Vérfarkas
Marcus Payne


Hozzászólások száma : 31
Age : 33
Tartózkodási hely : Itt-ott-amott

Simah tavak Empty
TémanyitásTárgy: Re: Simah tavak   Simah tavak Icon_minitimeKedd Márc. 19, 2013 2:53 am

.:Angie:.

Körülbelül egy fél órája úton vagyok. Hasonló az oka, mint amiért Angie hagyta ott az iskolát. Ki akartam szellőztetni a fejem. Nem történt semmi extra a napokban, de nem sokára telihold és ez eléggé megviselt. Plusz az is valahol rossz volt, hogy senkinek nem mondhattam el. Senkinek. Igyekeztem a legnagyobb titokban tartani, hogy ne legyen ebből probléma. Kevés barátom volt - nekem pont elég - , nem akartam emiatt elveszteni őket.
Szokásosan egyszerű farmerban, laza, fekete ingben és a bőrkabátomban indultam útnak a tavak felé. Felmerült bennem, hogy belesek a Draconiusba, meglátogatni Angie-t, de előbb tettem egy kitérőt a Simah tavak felé. Ahogy ott sétálgattam egyedül, egyszer csak megpillantottam egy lányt a parton. Valami üveg a kezében, amit néha-néha meghúz és csak mered maga elé a tavakra.
Egy pillanatig sem haboztam, közelebb lépkedtem hozzá. Azonban amint felismertem Angiet, elmosolyodtam és megálltam mögötte. Sokkal halkabban, lassan lépkedtem oda, hogy aztán egy "Megvagy" kiáltással megfogjam a vállát, így meglepve őt. Szegényt reméltem nem ijesztettem halálra, mert azt azért nem akartam, de jó poénnak tűnt. Rávigyorogtam, hogy lássa, csak én vagyok, majd lehelyeztem magam mellé.*
-Szia Szépségem! Mit keresel te itt kinn ilyenkor?
Vissza az elejére Go down
Angeliqua Blackmore
Filius diák
Filius diák
Angeliqua Blackmore


Hozzászólások száma : 37
Tartózkodási hely : Draconius

Simah tavak Empty
TémanyitásTárgy: Re: Simah tavak   Simah tavak Icon_minitimeKedd Márc. 19, 2013 3:31 am

.:Marcus:.
Simah tavak Irons-avSimah tavak Thumb_022Simah tavak Irons-av

Elhúztam a szám. Elég kiábrándító volt belegondolni, hogy tök egyedül ülök az éjszaka közepén egy tóparton és piálok. Persze késő bánat, mivel esélytelennek tartottam, hogy ilyenkor bármelyik diáktársam is kimerészkedik a kastélyból. Nem mintha olyan jóban lettem volna velük, hogy együtt iszogassunk, de csak nem utasítanának vissza, ha erre járnának.
Tiszta volt az éjjel. Ahogy felnéztem az égre szinte egy felhőt sem láttam, csak azt a kis fényt érzékeltem, amit a Hold és a csillagok árasztottak. Már majdnem telihold volt. Engem különösebben nem befolyásolt, de tisztában voltam azzal, hogy rengeteg embert, vagyis, inkább nem embert igen.
Unottan pillantottam a kezemben lévő üvegre, de aztán gondolkodás nélkül kortyoltam bele újra és újra. Talán nem ez volt életem legjobb döntése, de úgy éreztem most ez az egyetlen módja annak, hogy lazítsak és ha csak kis időre is, de kiverjem a dolgokat a fejemből.
Miközben újabb kortyot tüntettem el az üvegből, nem tűnt fel, hogy valaki felém közelít. Valószínűleg az érzékeim is kezdtek tompulni, tekintve, hogy jó néhány kortyon túl voltam már, szóval, ha jobban koncentráltam volna sem veszem észre Marcust.
Amint a vállamhoz ért és rám kiáltott majdnem kiköptem az épp számban lévő alkoholt. Csak pár másodperc után voltam képes hátra pillantani. Ezalatt a pár másodperc alatt rengeteg lehetőség végigfutott az agyamon. Gondoltam arra, hogy az apám, vagy a bátyám, vagy valamelyik idióta talpnyalójuk az, arra is, hogy egy sorozatgyilkos, vagy valami pszichopata bohóc. Egészen addig, amíg nem néztem hátra és nem tudatosult bennem, hogy nem bohócokkal vagy hasonlóan rémisztő lényekkel van dolgom, a szívem hevesen kalapált, úgy éreztem ki is fog ugrani a helyéről.
Meglepetten, megnyugodva és kissé mérgesen vettem tudomásul, hogy a "támadóm" nem más, mint a drága Marcus.
-A frászt hoztad rám! -pislogtam rá dühösen.
-Hogy kerülsz ide? -kaptam el hirtelen a kezét és húztam le magam mellé a földre. Őszintén meglepődtem. Valójában hiányzott Marcus. Gondoltam is rá, hogy ellógok pár órát és meglátogatom őt és a többieket. Hálás voltam nekik, hogy a sok költözés ellenére is mellettem maradtak. Nagyjából tudták, hogy mi a helyzet az apámmal és, hogy azért volt a sok költözés, hogy ne találjon rám, még egyikőjüknek sem mondtam, hogy ez mégis megtörtént. Mégis hogy mondhattam volna? Nem akartam őket is veszélybe sodorni.
A kérdésére csak az üveg felé biccentettem, aztán felé nyújtottam.
-Ki kellett szellőztetnem a fejem.
Vissza az elejére Go down
Marcus Payne
Vérfarkas
Vérfarkas
Marcus Payne


Hozzászólások száma : 31
Age : 33
Tartózkodási hely : Itt-ott-amott

Simah tavak Empty
TémanyitásTárgy: Re: Simah tavak   Simah tavak Icon_minitimeKedd Márc. 19, 2013 4:18 am

Angie

Már előre vigyorogtam, hogyan fog reagálni a csajszi, ám amikor szegényke a szájában lévő piát is majdnem kiköpte, már megbántam. Valamennyit tudtam arról, hogy mi a helyzet az apjával és a családjával, de hülye fejem, ha rááll a baromkodásra, akkor nincs megállás. Miután összeszedte magát a szőkeség, megfogta a kezem és lehúzott maga mellé. Amúgy is leültem volna, de ő így éreztette velem, hogy hiányoztam neki és örül nekem, ahogy én is neki.*
-Ne haragudj. -mondtam neki, miután leültem mellé. -De megörültem neked nagyon. -tettem vallomást és már nem épp vigyorogtam, szeretettel mosolyogtam a lánykára. Nem voltam soha csöpögős, de Angiet kifejezetten szerettem. Néha úgy éreztem, mintha a kishúgom lenne, néha pedig iszonyat vonzódom hozzá. Hülyén hangzik, de ez van és egyszerűen nem tudok dűlőre jutni magamban.
A Holdra pillantottam. Szörnyű érzés volt, hogy pár nap és újra el kell tűnnöm. Elég rosszul voltam már most, fájt a fejem és néha hányingerem volt, de az évek alatt valamennyire sikerült leküzdenem ezt a telihold előtti rosszullétet. Ez nagyjából olyan lehetett, mint a lányoknál a PMS (Premenstruációs szindróma). Csak rosszabb volt a következmény.
-Csak sétáltam egyet. Gondoltam rá, hogy benézek hozzád a suliba. Még jó, hogy tettem egy kitérőt errefelé. -mosolyogtam újra rá. Szerettem a bandát, de szerettem Angie-vel kettesben is lenni. Ilyen mindig azon jár az agyam, vajon mit akarok én tőle?
Persze válaszom alatt állandóan az átváltozásom járt az eszemben, hogy emiatt jöttem el ide, hogy még előtte találkozhassak vele, de persze ennek nem adtam hangot.
-Egyébként te még kiskorú vagy! Add csak ide azt az üveget! -viccelődtem vele, persze, hogy én nem mondom meg neki mit csináljon. Tudtam, hogy árt, de én is ittam, szóval így nem szólhattam bele. De egy kortyra elkoboztam tőle, nekem is jól esett egy kevés alkohol.
-Angel, ha valamiben tudok segíteni, tudod, hogy bármikor szólhatsz. - komolyan ránéztem. Persze, hogy a banda minden tagja mindent megtesz a másikért, de azért mindig külön is tudattam Angie-vel, hogy bármikor, bármi van, csak sikítania kell.
Kicsit szédültem, de nem volt vészes. Fogtam magam és miután újabbat kortyoltam a whiskey-ból, hátradőltem a fűre és a csillagokat bámultam... na meg a növekvő Holdat.
Vissza az elejére Go down
Angeliqua Blackmore
Filius diák
Filius diák
Angeliqua Blackmore


Hozzászólások száma : 37
Tartózkodási hely : Draconius

Simah tavak Empty
TémanyitásTárgy: Re: Simah tavak   Simah tavak Icon_minitimeKedd Márc. 19, 2013 4:34 am

.:Marcus:.
Simah tavak Irons-avSimah tavak Thumb_022Simah tavak Irons-av

-Semmi baj, majd visszakapod! -kacsintottam rá. Valójában sokkal jobb kedvem lett, már attól is, hogy megláttam. Elképzelésem sem volt arról, hogy mi vitte rá arra, hogy ilyenkor erre felé ólálkodjon, de örültem, hogy belém botlott.
Néhány percig csak csendben néztem az arcát.
Akaratlanul is észrevettem, hogy milyen elmélyülten fürkészi a Holdat, mintha megpróbálta volna megfejteni. Nem tudtam mi lehet vele, de azt igen, hogy ez minden telihold előtt megismétlődött. Először csak furcsa kicsit, aztán eltűnik napokra. Valójában aggódtam érte, nem akartam, hogy bármi baja essen. Nem akartam faggatni, de éreztem, hogy valamit nem mond el. Azt hiszem a banda többi tagja is így volt ezzel.
-Minden rendben Marcus? -pillantottam rá őszinte aggodalommal. Nem sok embert engedtem közel magamhoz, de Marcus ezek közé az emberek közé tartozott. Mindig is kedveltem, és mára már be kellett vallanom magamnak, hogy vonzódom is hozzá. Persze ezt soha senkinek nem említettem volna, de a tények, azok tények.
-Hmm...szerintem a hálókörletemben lévő lányok örültek volna, ha beugrasz. -húztam mosolyra a szám. Hiába tartottak kicsit tőlem a háztársaim, ha másért nem, hát azért megpróbáltak velem szóba állni, hogy megtudjanak pár dolgot a fiúkról. A Misery's népszerűségével egyenes arányban nőtt a srácok népszerűsége is, és ezt a Draconiusos lányok sem tudták figyelmen kívül hagyni.
-Jack...Jack...térj vissza hozzám...-énekelgettem, miközben néztem, ahogy Marcus is meghúzza a Jack Daniels-es üveget. Kezdtem úgy érezni, hogy kevés lesz az a whiskey kettőnknek.
-Hééé....hagyj nekem is! -vigyorogtam rá és már nyújtottam is a kezem, hogy még egy kicsit ihassak a piából. Ha megkaptam, akkor ittam egy kortyot, aztán visszaadtam Marcusnak az üveget.
Felvontam a szemöldököm, mikor biztosított arról, hogy bármikor számíthatok rá. Ezzel nagyjából tisztában voltam, de mindig jól esett, amikor ilyeneket mondott. Nekem is komollyá vált az arcom. Sóhajtottam egyet, majd követve a példáját én is hátradőltem.
-Köszönöm...-fordítottam felé a fejem egy pillanatra, aztán a csillagokat kezdtem kémlelni. Kissé már szédültem a hirtelen jött alkoholmennyiségtől. Nem tudtam mit mondhatnék neki. Nem akartam bajba keverni, mégis úgy éreztem, ha valakinek, akkor neki beszélhetek erről. 3 hónapja annak, hogy felbukkant az apám és a bátyám, és pontosan ennyi ideje titkoltam ezt el előlük, előle.
-Találkoztam az apámmal és Darrennel. -csúszott ki végül a számon.
Vissza az elejére Go down
Marcus Payne
Vérfarkas
Vérfarkas
Marcus Payne


Hozzászólások száma : 31
Age : 33
Tartózkodási hely : Itt-ott-amott

Simah tavak Empty
TémanyitásTárgy: Re: Simah tavak   Simah tavak Icon_minitimeKedd Márc. 19, 2013 7:36 am

.:Angie:.

-Na persze, persze. -vigyorogtam rá, hogy húzzam, de persze tudtam, tényleg képes beváltani ígéretét, miszerint visszakapom az ijesztgetést. Még jó, hogy én kevésbé vagyok ijedős, már csak azért is előnyöm van ilyen szempontból, mert srác vagyok.
Lestem a Holdat és a pillanatnyi csendben kicsit elmerültem a gondolataimban. Sajnos megfeledkeztem magamról és Angie észrevette, hogy nincs éppen minden rendben velem. Összeszedtem magam, visszarángattam magam a mélyből, majd mosolyogva a lányra pillantottam.
-Persze, minden rendben, csak kicsit fáj a fejem. -válaszoltam elég hihetően, mert végül is ezzel nem hazudtam, csak nem mondtam el a teljes igazságot. Nem is fogom soha. Próbálom mindig a legjobb kifogást megtalálni holdtölte előtt, de gondolom leesett már neki is és a fiúknak is, hogy mindig ilyenkor tűnök el pár napra. Sajnos nem tudok mit csinálni, ezt a sorsot nem én választottam, muszáj lesz ezzel együtt élnem.
-Na, hát akkor legközelebb meglátogatom a hálókörleted! Mondhattad volna előbb is, hogy várnak oda! - vigyorogva néztem rá újra, végre kiszakadtam gondolatban a vérfarkasos témából. A jó csajszik gondolata mindig felvidít. Nem tudom mikor fogom kinőni ezt a nőcsábászkodást, de egyelőre nagyon is élvezem.
Közben lassan fogyogat a whiskey, néha én húzom meg, néha Angie. Én azért elég jól bírom a piát, de elővigyázatosságból mégis inkább lassabban és kisebb kortyokat iszok, mert még muszáj lesz hazatámolyognom és az nem két perc.
-Nem fázol, csajszi? -kérdeztem, amikor végignéztem rajta. Nem volt túl meleg az éjszaka. Nappal már jobb idő volt, de éjszaka azért előfordult a mínusz 1-2 fok.
Hátradőltem a fűre, Angie pedig követte a példám. Újabb pár perc néma csend következett. Kicsit közelebb húzódtam hozzá, terveimben szerepelt, hogy átölelem, fölé hajolok, vagy valami ehhez hasonló akció. Azonban Angel keresztülhúzta a számításaim, legalábbis az utolsó mondatára egyáltalán nem számítottam... Elkerekedtek a szemeim, majd felültem és ránéztem.
-Micsoda? De mikor? És mégis hogyan találtak meg? Minden rendben? Jól vagy? Csak szólnod kell és elmagyarázom nekik, hogy vannak szebb éghajlatú országok is!
Először megijedtem, hogy esetleg Angie bajban van, aztán ideges lettem, hogy ezek ketten már sosem fognak róla leszállni. Én sem feltétlenül a jó úton jártam, de azért a halálfalók közé sosem léptem volna be. El is ítéltem őket és kimondottan irritált, hogy Angie-t zaklatják. Akár ismeretlen, akár a rokona, engem nem érdekel, kicsinálom, ha bántja a Angelt.
-Jobb lesz, ha többet járunk majd erre a fiúkkal, hogy felügyeljük a terepet. Ha bántanak én... nem is tudom, de rossz végük lesz, arra mérget vehetsz!
Nem akartam csúnyát mondani, pedig sok erkölcstelen szó járt az eszemben perpillanat. Azt hittem végre lekoptam ezek a mocskok és most nem hogy megszabadultunk volna tőlük, még meg is találták a lányt. Kiborító.
Közben a fejemhez kellett kapnom, mert belenyilallt a fájdalom és nem volt épp kellemes. Csodálatod. Nem így terveztem ezt az estét...
Vissza az elejére Go down
Angeliqua Blackmore
Filius diák
Filius diák
Angeliqua Blackmore


Hozzászólások száma : 37
Tartózkodási hely : Draconius

Simah tavak Empty
TémanyitásTárgy: Re: Simah tavak   Simah tavak Icon_minitimeKedd Márc. 19, 2013 8:25 am

.:Marcus:.
Simah tavak Irons-avSimah tavak Thumb_022Simah tavak Irons-av

Hiába mondta olyan meggyőzően azt, hogy minden rendben van, nem tudtam elhinni neki. Ilyenkor mindig furcsán viselkedett, sokat fájt a feje. Nem akartam ezzel cseszegetni, már csak azért sem, mert pontosan tudtam mennyire irritáló, ha valaki faggatózik, ráadásul ismertem Marcust, ő is a maga ura volt, ahogy én, nem mondhattam meg neki mit csináljon, és nem is akartam.
-Haha...mintha nem tudtad volna, hogy az összes Draconiusos csaj ölne azért, hogy az ágyában lásson téged. -húztam gunyoros mosolyra a szám. Marcus nagyon is tisztában volt a saját értékeivel, legalábbis szentül megvoltam győződve arról, hogy nincsenek önértékelési zavarai, vagy ha mégis...akkor elismerésem, remekül leplezi. A bandatagokért rajongtak a lányok, és ez így is volt rendjén. Mégis, amikor arra gondoltam, hogy Marcus és az egyik iskolatársam...egyszerűen csak arra bírtam gondolni, hogy ne már. Nem is értem miért éreztem ezt, de így volt, szóval megpróbáltam elhessegetni a gondolatot minél messzebbre.
-Fűt Jack. -kacsintottam rá és ebből az elgondolásból újabb kortyot engedtem meg magamnak. Már hozzászoktam az alkoholhoz, ami ennyi fiú és egy rockbanda mellett nem meglepő, de azért így is megtudok szédülni a tiszta whiskey-től.
Jól esett csak feküdni a fűben. Örültem, hogy Marcus mellettem volt, valahogy most nem vágytam volna más társaságára.
Miután kiböktem azt az egy meggondolatlan mondatot szinte éreztem, ahogy megváltozik a levegő. Meglepődött...ami nem is csoda, hiszen 17 éven keresztül sikerült eltűnnöm előlük, de most mégis megtaláltak. Az igazat megvallva nem is nagyon akartam már menekülni. Nem akartam úgy leélni az életem, hogy menekülök. Gyűlöltem az egészet, de meg kellett birkóznom vele.
-Nyugodj meg! 3 hónapja találtak rám...azóta, elég sokszor találkoztam velük. -a hangom kissé akadozott, de nagyjából sikerült kiböknöm a dolgokat.
-Azt akarják, hogy közéjük tartozzak, mert...szükségük van rám, családtag vagyok. -vontam meg a vállam kissé nemtörődöm módon, hogy leplezzem valójában mennyire ideges is vagyok miattuk.
-Muszáj úgy tennem, mintha...mintha érdekelnének, mert ha nem, akkor a nevelő családom bánja és...ti. -tettem hozzá óvatosan. Tudtam én, hogy nem kell őket félteni, de az apám és Darren tapasztalt halálfalók, jó sok csatlóssal, szóval nem tudtam nem aggódni értük.
-De semmi baj. Nem turkálhatnak a fejemben. Megkértem az egyik igazgatót, hogy tanítson okklumenciára. -mosolyodtam el, hogy ezzel is megnyugtassam. Én akartam megnyugtatni őt, de közben ő hozta rám a frászt azzal, hogy a fejéhez kapott. Gyorsan felültem és közelebb csúsztam hozzá. Egyik kezem az övére raktam és aggódva pillantottam rá.
-Marcus...ez nem normális dolog. Ne mondd, hogy jól vagy!
Vissza az elejére Go down
Marcus Payne
Vérfarkas
Vérfarkas
Marcus Payne


Hozzászólások száma : 31
Age : 33
Tartózkodási hely : Itt-ott-amott

Simah tavak Empty
TémanyitásTárgy: Re: Simah tavak   Simah tavak Icon_minitimeKedd Márc. 19, 2013 9:05 am

-Jól van, akkor legközelebb majd összehozunk egy bulit a suliban. -vigyorodtam el. Én imádtam, hogy olvadnak értem a csajok, mert én is olvadtam minden nőnemű egyedért, viszont arról fogalmam sem volt, hogy Angie vonzódik hozzám. Ha ezt tudnám, biztosan én is még jobban nyitnék felé, így csak a szokásos flörtömet nyomom, meg persze az aggódásomat. Meg ha egyértelmű lenne köztünk a dolog, akkor biztosan nem nyomatnám itt neki, hogy mennyire szívesen befeküdnék a csoporttársai ágyába.
-Érted meg a srácok vannak oda. De ne is álmodj róla, hogy bárkit is a közeledbe engedek! -viccelődtem vele, pedig ha tudná mennyire nem is viccelek. Még én is meglepődnék magamon milyen irtó féltékeny lennék, ha egy pasit látnék rámozdulni Angie-re. Rettenetes lenne látni, ahogy flörtölnek. Phuj, nem is gondolok inkább erre!
-Téged csak ne fűtsön semmilyen Jack! Majd én felmelegítelek! -játékosan rákacsintottam, de aztán csak egyszerűen levettem a bőrkabátom és ráterítettem a hátára. Attól, hogy nem fázik az alkohol miatt, még simán megfázhat és ez lányoknál azért veszélyes is lehet.
Na és ezután következett a nagy vallomás. Tényleg nagyon ideges lettem, mindig bepöccentem, ha szóba kerültek. Angel ugyan próbált lenyugtatni, de nem igazán hatott. Azt persze tudtam, hogy a halálfalók kegyetlenek és nem ismernek határokat, szóval amikor először hallottam a családi gondjairól, már akkor tudtam, hogy valamelyest mi is veszélyben vagyunk, de Angie-ért persze bevállaltuk. Mindnyájan szeretjük és a csapatunk tagja, mi pedig, mint egy farkasfalka kiállunk egymásért jóban rosszban.
-Nem fogsz te semmilyen halálfaló bandába tartozni. Ezeknek elment az eszük! Ne aggódj, kitalálunk valami megoldást erre.
A végszavára elmosolyodtam. Mindig is tudtam, hogy okos lány, emiatt is kedveltem nagyon. Nem az az eszetlen liba volt, hanem mindenre talált valami megoldást, mindig tudta mit tegyen és bátor volt és szexi és... Na, kicsit elkalandoztam. A lényeg, hogy szinte csak jó tulajdonságokat tudok hozzá társítani és imádom a csajszit!
-Ehh, tényleg ne aggódj miattam. Mással is előfordul, hogy fáj a feje. -válaszoltam, amikor végre picit csillapodott a fájdalom. Ezt gyűlöltem a legjobban az egészben, hogy pulzált. Néha jobban fájt, aztán amikor azt hittem elmúlik végre, újra belenyilallt.
-A lényeg, hogy te jól vagy Szépségem! -mosolyogtam, majd mielőtt újra aggodalmaskodni kezdett volna, én megfogtam a vállánál, hátradöntöttem újra a fűre - persze vigyáztam, hogy ne puffanjon nagyot -, közben én is ledőltem, de a könyökömön megtámasztottam magam és így oldalt fekve teljesen jól fölé tudtam hajolni. Kezemmel a karját kezdtem el simogatni.
-Ígérem, ha baj van, te leszel az első, aki megtudja!
Vissza az elejére Go down
Angeliqua Blackmore
Filius diák
Filius diák
Angeliqua Blackmore


Hozzászólások száma : 37
Tartózkodási hely : Draconius

Simah tavak Empty
TémanyitásTárgy: Re: Simah tavak   Simah tavak Icon_minitimeKedd Márc. 19, 2013 9:35 am

.:Marcus:.
Simah tavak Irons-avSimah tavak Thumb_022Simah tavak Irons-av

-Hmm...sulibuli. Jól hangzik. Ha megemlítem a hálókörletben biztos sokkal népszerűbb leszek.

Mit mondhatnék? Nem voltak oda értem, legalábbis a lányok határozottan nem, amit annak tudtam be, hogy a Misery's tagjai dögösek, nem is kicsit, és szívesen fojtottak volna vízbe csak azért, hogy a 4 srác közelébe férkőzhessenek. Rossz volt ebbe belegondolni, nagyon rossz.
-Ezt vegyem fenyegetésnek Payne? -húztam fel egyik szemöldököm, majd elnevettem magam. Azért azt megnéztem volna, ahogy lerángat rólam valami srácot, aki véletlenül túl közel hajolt a számhoz. Mulattatott ez a gondolat, és az alkohol hatására ez az érzés csak felfokozódott bennem.
Egyszerűen csak nevettem és percekig nem bírtam abbahagyni. Aztán nagy nehezen összeszedtem magam és komolyan pislogtam a mellettem levőre.
-Köszönöm, de így te fogsz megfázni. -világítottam rá arra, hogy a hideg nem csak nekem, de neki is ártalmas lehet. Jézusom, mióta vagyok ilyen aggódó? Nem szoktam ezt csinálni, de azt hiszem ez azért van, mert Marcus fontos nekem, és az a néhány ember, aki fontos ne fázzon meg és ne legyen semmi bajuk. Mások nem igazán érdekeltek, de ők igen.
Jól esett, hogy elmondtam neki, mintha mázsás súlyoktól szabadultam volna meg. Marcusnak már csak a jelenléte is jó hatással volt rám, az meg, hogy segít kitalálni valamit azt a tévképzetet keltette bennem, hogy nem lesz semmi baj. Szerettem volna hinni abban, hogy ez így is lesz.
-Persze, hogy ki. Nincs lehetetlen, csak tehetetlen, nem? -vigyorogtam újra, kb úgy, mint valami óvodás. A whiskey ezt hozta ki belőlem, na meg Marcus is.
Az okklumencia jó ötletnek tűnt, ugyanis jelenleg a legértelmesebb ötletem az volt, hogy úgy teszek, mintha minden oké lenne, és ha nem turkálhatnak a fejemben, nem jönnek rá, hogy hazudok. Azért reméltem, hogy hamar kitalálunk valami ennél sokkal jobb tervet, mert nem hittem, hogy ez sokáig működni fog.
-Tudom, van akivel kicsit gyakrabban. -pillantottam rá gyanakodva, de aztán úgy döntöttem tényleg nem firtatom tovább. Sok volt ugyan az összefüggés, ráadásul a hatodikos tananyag elég sok mindenre kiterjed, de nem akartam tovább kérdezősködni. Tiszteltem Marcust annyira, hogy hagyom, ha valami baj van ő maga mondja el.
-Most már igen. -kacsintottam rá. Valóban, azóta voltam jól, amióta megjelent. Elég nyomasztó ebben a kastélyban a banda nélkül.
Meglepődtem a hirtelen "visszafektetésen", de hagytam magam, különben sem tudtam volna nagyon tiltakozni, még mindig ő volt az erősebb, a föld pedig olyan furcsán forgott...Hajjajj Jack, mindig forog a világ, ha a kezembe kerülsz.
-Rendben.-hagytam rá egy mosoly kíséretében. Szótlanul kezdtem el fürkészni az arcát. Mindig is lenyűgöztek a vonásai. Szabadon lévő kezemmel a whiskey-s üveg után kezdtem kutatni, de ahogy megfogtam, éreztem, hogy ez sajna kiürült...pech.
-Ugye tudod, hogy nem fogom megengedni, hogy így elindulj?-simítottam végig az arcán és utaltam arra, hogy megittunk egy üveg whiskey-t és még ha bírja is a piát jobb, ha így már el sem indul alvás nélkül, hiszen a szállás nincs annyira közel. Meg amúgy is, nem akartam egyedül maradni.
Vissza az elejére Go down
Marcus Payne
Vérfarkas
Vérfarkas
Marcus Payne


Hozzászólások száma : 31
Age : 33
Tartózkodási hely : Itt-ott-amott

Simah tavak Empty
TémanyitásTárgy: Re: Simah tavak   Simah tavak Icon_minitimeKedd Márc. 19, 2013 10:32 pm

Iszonyat jól éreztem magam Angeliqua-val, még valamennyire lenyugtatnia is sikerült, miután felhúztam magam a családján. Persze azért piszkált egy tüske belülről, de próbáltam inkább csak a lánnyal foglalkozni most. Meg úgy láttam rajta nem akar most túl sokat erről beszélni, és én is amondó voltam, hogy majd józanul, a csapattal együtt kitalálunk valami megoldást, valami tervet erre. Bár igazából én nem láttam más végkimenetelt, minthogy valaki meghal, és az csakis a halálfalók egyike lehet. Na de ebbe most mélyebben inkább bele sem gondoltam, csak féloldalt fekve, fölé hajolva néztem őt, közben a kezét, majd combját simogattam. Ha valaki meglátott volna így, biztosan azt hitte volna, hogy mi egy pár vagyunk, pedig eszem ágában sem volt ennél tovább menni. Sosem gondoltam volna, hogy esetleg Angel ezt akarja.
Mikor a lány még egy utolsót hozzászólt a fejfájós témához én inkább már nem válaszoltam, csak elhúztam a szám és reménykedtem, hogy végre túllépünk ezen. Ezek után majd jobban odafigyelek ki előtt kapok a fejemhez. Úgy látszik - bár fura is lenne, ha nem így lenne - Angie erősen gyanakszik valami rosszra... és nem jár messze az igazságtól.
-Még nem is szándékoztam elindulni! - válaszoltam neki, amikor pedig végigsimította az arcomat, egy fél percre behunytam a szemem. Valahogy olyan megnyugtató volt vele lenni. Ez már valami szerelem kezdemény lenne? Áhh... hova gondolok? Ez nem lehet szerelem, csak szeretet... vagy mégis?
-És egyébként hogy gondoltad? Én szívesen alszok veled a szobádban, de necces lesz bejutnom oda. - nem mintha nem lettem volna benne mindig minden hülyeségben és adrenalinfokozó akcióban, de akkor is kíváncsi voltam, hogy hogyan tervezi az itt tartásomat.
Pár percig még néztem az arcát, aztán újra hátradőltem. A fejem sajog egész este. Behunytam a szemeim, összeszorítottam a fogaim, de most azért igyekeztem nem kimutatni.
-Na és hogy megy a suli egyébként? -fordítottam vigyorogva felé a fejem, gondoltam, hogy nem a kedvenc kérdései közé fog ez tartozni.
Vissza az elejére Go down
Angeliqua Blackmore
Filius diák
Filius diák
Angeliqua Blackmore


Hozzászólások száma : 37
Tartózkodási hely : Draconius

Simah tavak Empty
TémanyitásTárgy: Re: Simah tavak   Simah tavak Icon_minitimeSzer. Márc. 20, 2013 3:32 am

.:Marcus:.
Simah tavak Irons-avSimah tavak Thumb_022Simah tavak Irons-av

Őszintén szólva nem nagyon tudtam eldönteni mit is gondolok, vagy inkább érzek Marcussal kapcsolatban. Mármint, néha úgy éreztem vele kapcsolatban, mintha a bátyám lenne, aztán, mint a legjobb barátom, de tény, hogy az esetek túlnyomó többségében utáltam, ha egy egy koncertünk után egy lánnyal távozik. Jól esett az érintése. Ahogy a combomhoz ért megborzongtam. Azt hiszem vágytam rá, mindenféle értelemben, már elég rég óta. Persze arról fogalmam sem volt, hogy ő mit is gondol erről. Tisztában voltam azzal, hogy sokat jelentünk egymásnak, de úgy gondoltam, hogy csak a húgát látja bennem, főleg mivel nálam érettebb nőkkel volt azért dolga. Nem mintha degradálnám magam, mindig is tisztában voltam az adottságaimmal.
-Reméltem. -mosolyodtam el.
-Nem mondtam, hogy van tervem, csak azt, hogy nem akarom, hogy elmenj. -pillantottam rá, majd ismét az eget mustráltam. Tény, hogy sosem voltam az a nagyon előre gondolkodó típus, szerettem a spontán dolgokat, mert a legkreatívabb dolgok így kerültek elő.
-Különben meg, kijutottam a kastélyból...be sem lehet olyan nehéz. Nem egyedül alszom a szobámban, szóval azt hagyjuk, de a kastély tele van jó helyekkel. -vigyorogtam rá és elgondolkodtam hova is kéne majd mennünk, mert az idő tényleg elég hűvös.
A klubhelyiségbe nem juthatott be, már csak a jelszó miatt sem, de nem is ragaszkodtam ahhoz, hogy ma éjjel a szobámban aludjak, a kastélyba meg nem hittem, hogy olyan borzasztóan nehéz lenne bejutni, egyikőnk sem halálfaló.
Éreztem, hogy feszült. Jól leplezte ugyan, de tisztában voltam azzal, hogy nem nagyon csillapodott a fejfájása. Ennek ellenére inkább úgy döntöttem jobb, ha egyszerűen csak elterelem a dologról a figyelmét.
A kérdését hallva szem forgatva néztem rá. Suli? Hát egyetlen egy dolog jutott róla eszembe, az pedig nem más, mint a hányinger. Nem kell félreérteni, nyitott voltam a tudásra, utáltam az ostobaságot és imádtam varázsolni, de az, hogy kötelező jelleggel kellett bejárni az órákra és a tananyag is rettenetesen kötött volt egyszerűen nem bírtam kibékülni. Mindig úgy voltam vele, hogy csak azt tanultam meg, ami érdekelt és amiről úgy gondoltam hasznos lehet. Sosem voltam lexikon, bár valahogy mindig nagyon könnyen tanultam meg a dolgokat.
-Mint mindig...annak ellenére, hogy néha elfelejtek bemenni órára elég jól.
Vissza az elejére Go down
Marcus Payne
Vérfarkas
Vérfarkas
Marcus Payne


Hozzászólások száma : 31
Age : 33
Tartózkodási hely : Itt-ott-amott

Simah tavak Empty
TémanyitásTárgy: Re: Simah tavak   Simah tavak Icon_minitimeSzer. Márc. 20, 2013 4:14 am

.:Angie:.

-Ahh, értem. Figyelj, tudod, hogy vevő vagyok mindenre, de ha már veled alszom, akkor ne az egyik tanterem asztalán bújjunk össze. *jegyeztem meg egy mosoly kíséretében, jelezve, hogy azért vannak igényeim, főleg, ha már vele fogok aludni. Egyébként semmi kifogásom nem volt az ellen, hogy vele szunyáljak.
-De persze, ha csak ez az egy lehetőség van rá, hogy veled aludjak, akkor az alagsori folyosó alapkövét is bevállalom fekhelyként. *vigyorodtam el. Többször éjszakáztunk együtt, piáltunk és hülyültünk a bandával együtt egy-egy koncert után, de kettesben egy szobában még nem aludtam Angievel. Volt hogy kicsi volt a hely és a 3 srác között feküdt szegénykém, de ennyire külön, együtt még sosem aludtunk.
Továbbra is a csillagokat bámultam. Kezdett tényleg nagyon hűvös lenni az idő. Viszont egyáltalán nem volt felhős az ég, szóval nappal remélem már jó idő lesz.
-Te kis lógós. -vágtam a fejéhez viccelődve, amikor bevallotta, hogy néha kihagy egy-egy órát -Nehogy kirakjanak emiatt! Bár azt hiszem abból én csak profitálnék... hozzám költözhetnél!
Jó, azt hiszem kezd beindulni a viccelődős-flörtölő énem, szóval innentől kezdve szegény Angie bombázva lesz az ilyenekkel.
-És tudod, hogy csak egy ágyam van. -húztam félmosolyra a szám. Na meg persze a kanapé, de szerintem egyikünk sem akar ott aludni, bármilyen kényelmes is.
Újra felültem és most a tóra bambultam. Szép volt, ahogy a hold és a csillagok fénye tükröződik a vízfelszínen. Elég... romantikus volt.
-Mit szólsz egy sétához? Meg lassan elindulhatnánk a suli felé. Kezd tényleg nagyon hideg lenni.
Vissza az elejére Go down
Angeliqua Blackmore
Filius diák
Filius diák
Angeliqua Blackmore


Hozzászólások száma : 37
Tartózkodási hely : Draconius

Simah tavak Empty
TémanyitásTárgy: Re: Simah tavak   Simah tavak Icon_minitimeSzer. Márc. 20, 2013 4:35 am

.:Marcus:.
Simah tavak Irons-avSimah tavak Thumb_022Simah tavak Irons-av

-Pedig milyen eredeti lenne összebújni az egyik tantermi asztalon. -jegyeztem meg továbbra is szűnni nem akaró vigyor kíséretében. Tulajdonképpen remek ötletem volt arra, hogy megoldjuk ezt a kis alvóhely problémát, de még nem akartam neki elárulni ördögien zseniális tervem, aminél jobbat, ha akartam volna sem találhattam volna ki. Bebizonyosodott, hogy tényleg a spontán ötletek a legnyerőbbek.
Már csak azt nem tudtam, hogy biztosan működni fog e. Egy biztos volt : nem akartam, hogy Marcus elmenjen és nélküle kelljen töltenem az éjszaka hátralevő részét.
Aludtam már a srácokkal együtt, de úgy, hogy csak Marcussal még soha. Furcsa mennyire vágytam arra, hogy mellettem legyen és érezhessem a közelségét.
-Csak amennyire kell. -vontam meg a vállam a "lógós" jelzőt hallva. Hiába, voltak olyan tantárgyak, amik egyszerűen nem keltették fel az érdeklődésem. Például ilyen volt a mugliismeret is. Annak ellenére, hogy aranyvérű vagyok mindig is jártas voltam a mugli világ dolgaiban. Szerettem New Yorkot, Párizst. Sok helyen jártam már amiatt, hogy amióta az eszemet tudom folyton csak költözködtünk. Amúgy is, szerintem hasznosak a mugli kütyük, ráadásul a világuk is, még úgy is, hogy varázslat mentes. Lényeg a lényeg, nem láttam szükségét annak, hogy bejárjak az órákra, és őszintén szólva elég sok tantárggyal voltam még így.
-Gondolod, hogy elég nagy lenne egy lakás kettőnknek? -kérdeztem játékosan közelebb hajolva hozzá.
-Csak egy ágy...akkor gondolom osztoznunk kéne rajta. -mosolyodtam el. Annyira nem is bántam volna, hogy egy ágyon osztozzak Marcussal, bár...kicsit megrémítettek a saját fantáziaképeim, vagyis nem is a gondolatok, hanem inkább a gondolatok főszereplőjének kiléte.
Gyönyörű volt a táj. Nem is tudtam mennyi ideig ültem nyugodtan Marc mellett és néztem a vizet vele együtt. Megnyugtató volt.
-Gyere! -pattantam fel és nyújtottam a kezem Marcus felé, hogy felhúzhassam, legalábbis próbálkozzak. Szédítő élmény volt felállni, ez kétségtelen. Pár másodpercre szükségem volt, hogy egyenesen megtudjak állni a lábamon.
-Szóóóvvalll...kitaláltam hol fogunk aludni. A lényeg, hogy halkan és észrevétlenül.
Megfogtam Marc kezét és valósággal húzni kezdtem magam után a kastély felé. Reménykedtem, hogy senki nem fog minket meglátni és simán bejutunk a kastélyba.
Vissza az elejére Go down
Marcus Payne
Vérfarkas
Vérfarkas
Marcus Payne


Hozzászólások száma : 31
Age : 33
Tartózkodási hely : Itt-ott-amott

Simah tavak Empty
TémanyitásTárgy: Re: Simah tavak   Simah tavak Icon_minitimeSzer. Márc. 20, 2013 4:59 am

.:Angie:.

-Hát ha téged ez beindít, akkor mehetünk tanterembe is felőlem. - mosolyogtam vissza rá, aztán amikor ő is felült, magamhoz húztam és átöleltem a derekánál, hogy könnyen hozzám bújhasson... már ha akar.
Aztán elindítottam a lavinát az összeköltözéssel kapcsolatban. Örültem volna Angienek, bár azért az még számomra is korai lett volna, hogy együtt éljek egy nővel... egy házban...
De ezt a gondolatot azonnal elnyomta az érzés, amikor megjelent előttem a kép, hogy egy ágyban összebújunk. Na az már nem lenne ellenemre. Rossz érzés, hogy nem merem neki nyíltan elmondani, szívesen bújnék vele össze minden este. Mondjuk ezt még így el is mondanám, de csak viccelődéssel keretezve, és azt már nem biztos, hogy komolyan venné.
-A lakás mindenképp elég nagy lenne és az ágyon is simán elférnénk ketten. Mondjuk jól össze kellene bújni, de elférnénk. -hatalmas francia ágyamon akár 4en is elférnénk, de az összebújást nem hagyhattam ki a mondatomból.
Már jó ideje lestük a tájat a néma csendben Angie-vel, talán már az alkohol hatása is csillapodni kezdett itt a friss levegőn.. mondjuk ez engem kevéssé érintett.
Amikor viszont megemlítettem, hogy mehetnénk már, Angie felpattant és utánam nyújtotta a kezét. Édes volt, ahogy a hirtelen mozdulattól kicsit dölöngélt. Persze nem hagytam, hogy felhúzzon. Megfogtam a kezét, de nem támaszkodtam rá, önerőből is fel tudtam állni.
-Na mesélj, hova megyünk? -kérdeztem mosolyogva, de szólt, hogy maradjak csendben, így csak szótlanul követtem és kíváncsian vártam a célt, hogy hol fogunk aludni.


//Folyt.köv. valahol a kastélynál...//
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Simah tavak Empty
TémanyitásTárgy: Re: Simah tavak   Simah tavak Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Simah tavak
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Draconius Boszorkány- és Varázslóképző :: Draconius területe :: Birtok-
Ugrás: