Draconius Boszorkány- és Varázslóképző
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Draconius Boszorkány- és Varázslóképző

Semmi sem veszedelmesebb, mint egy olyan ellenség, amelyiknek nincs vesztenivalója.
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Üdvözöllek!


Valaha élt egy Varázsló...
A tengeren, távol a parttól, egy hatalmas sziklán fészkelt a valaha élt legősibb Sárkány...
A Varázsló ellopta a lelkét, és vele minden sárkányok erejét, és egy apró medálba zárta, hogy birtokolhassa az öröklétet...
A medál számos képességgel bírt..
A medált elrejtették s egy kastélyt építettek a barlangrendszer fölé...
E kastély neve Draconius.

Átélnéd a kalandokat? Szeretnéd megtudni a titkot? CSATLAKOZZ!
Staff


Alec



Alexander



Jaina

Chat box

Legutóbbi témák
» Empire of Fantasy
Vízesés Icon_minitimeCsüt. Aug. 01, 2013 8:37 pm by Vendég

» Midnight Tales
Vízesés Icon_minitimeSzer. Júl. 24, 2013 1:31 am by Vendég

» Soul Eater
Vízesés Icon_minitimeHétf. Júl. 15, 2013 1:42 am by Alec Nyrani

» Folyosó
Vízesés Icon_minitimeSzer. Júl. 03, 2013 1:18 pm by Alec Nyrani

» Út az erdőbe
Vízesés Icon_minitimeSzer. Júl. 03, 2013 3:26 am by Angeliqua Blackmore

» Paparazzi
Vízesés Icon_minitimeKedd Júl. 02, 2013 1:14 am by Alec Nyrani

» My life Arts
Vízesés Icon_minitimeKedd Júl. 02, 2013 1:11 am by Alexander Holloway

» Hogyan ejtsd?
Vízesés Icon_minitimeHétf. Júl. 01, 2013 10:55 am by Alec Nyrani

» Iris Fane - KÉSZ!
Vízesés Icon_minitimeHétf. Júl. 01, 2013 9:58 am by Alec Nyrani

Top posters
Alexander Holloway
Vízesés EmptyVízesés I_voting_barVízesés Empty 
Alec Nyrani
Vízesés EmptyVízesés I_voting_barVízesés Empty 
Angeliqua Blackmore
Vízesés EmptyVízesés I_voting_barVízesés Empty 
Marcus Payne
Vízesés EmptyVízesés I_voting_barVízesés Empty 
Jaina Phoenix
Vízesés EmptyVízesés I_voting_barVízesés Empty 
Hiro Nakamura
Vízesés EmptyVízesés I_voting_barVízesés Empty 
Alexis Kenway
Vízesés EmptyVízesés I_voting_barVízesés Empty 
James Mattew
Vízesés EmptyVízesés I_voting_barVízesés Empty 
Lux Loveworth
Vízesés EmptyVízesés I_voting_barVízesés Empty 
Iris Leighton Fane
Vízesés EmptyVízesés I_voting_barVízesés Empty 
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (8 fő) Pént. Márc. 22, 2013 9:37 am-kor volt itt.
Statistics
Összesen 19 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Iris Leighton Fane

Jelenleg összesen 380 hozzászólás olvasható. in 172 subjects
Barátok



 

 Vízesés

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Alec Nyrani
Igazgató
Igazgató
Alec Nyrani


Hozzászólások száma : 90
Age : 46

Vízesés Empty
TémanyitásTárgy: Vízesés   Vízesés Icon_minitimePént. Jan. 04, 2013 6:25 am

Kicsit elszigeteltebb hely a többitől, a víz egy hatalmas sziklán több szintben zuhog le, és az oldalán fel is lehet mászni, bár ez némi mozgékonyságot igényel. A víz kellemesen jéghideg, szóval megmártózni benne nem igen ajánlott. A szikla aljánál kis medencébe gyűlik a víz, ami mellett padok vannak, de a szabad fűre is le lehet telepedni. A közelben színes virágok, és színpompás madarak is fészkelnek a szikla zugaiban. Nyugodalmas hely, egyszerre nem sok ember tartózkodik itt.
Vissza az elejére Go down
Hiro Nakamura
Filius diák
Filius diák
Hiro Nakamura


Hozzászólások száma : 14

Vízesés Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vízesés   Vízesés Icon_minitimeSzer. Márc. 13, 2013 8:12 am

~ Alexis ~

Nyugtalanul ébredt és ez nem is változott a nap folyamán, mintha valami aggasztaná, nyomasztaná de még talán ő sem tudja micsoda. Nem csoda hát, ha iskola után, jóval az esti órákban képes elkóborolni, méghozzá a birtokon kint. Szokás szerint nem öltözi túl a helyzetet, a kényelmes farmeren és egy hosszúujjú fehér pulcsin kívül, csak elnyűtt edzőcipőt visel, pálcája a zsebében van, bár nem szívesen használná. Érdekes módon az összetettebb bűbájokat sokkal hamarabb meg tudja tanulni, mint az egyszerűket.

Elgondolkodva sétál ki a vízeséshez, és letelepszik az egyik sziklára, leveszi a cipőjét, feltűri a nadrágját, kicsivel a térde aláig, és belelógatja a lábát a jéghideg vízbe. Nem érzi annak, de hát tudja ő, ő működik valami hihetetlenül elcseszett módon. Előhúzza a pálcáját, és azzal kezd játszani. A vízből megbűvöl egy keveset, és mindenféle figurát kezd el kirakni, csak a maga örömére.
Vissza az elejére Go down
Alexis Kenway
Atalanus diák
Atalanus diák
Alexis Kenway


Hozzászólások száma : 8
Age : 26

Vízesés Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vízesés   Vízesés Icon_minitimeSzer. Márc. 13, 2013 8:16 am

.: Hiro :.

Nem vagyok az a szabályokat betartó ember, attól függetlenül, hogy milyen tanársegéd vagyok meg hasonló. Kit érdekel? Tökéletesen érzem így magamat. Este is nagyon simán sétálgatok kinn, nem gondolkodva semmin, csak úgy... megyek. Szeretem az esti tájat és miegyebeket itt kinn. Na meg a levegő... az még télen is tök jó. Meg hát ilyenkor találkozni a legérdekesebb emberekkel.
Pálcám mindig a zsebemben, sosem hagyom el magamtól, mindig kellhet. Lassan sétálok, egyedül a kedvenc helyem, a vízesés felé. Eddig még senkit sem láttam, de hátha majd most. Amúgy elég jól fel vagyok öltözve, mivel kicsit hűvösebb van itt kint, mint bent. Nemtudom...

Ahogy haladok a víz mellett, egyszer csak feltűnik, hogy hoppá, nem vagyok egyedül. Odalépkedem a fiúhoz, elmosolyodom a figurák láttán, majd egy kis idő után szólalok csak meg a sötétből kilépve.
-Ez nagyon szép. Érdekes, mi mindent lehet kezdeni ilyen egyszerű dolgokkal.
Vissza az elejére Go down
Hiro Nakamura
Filius diák
Filius diák
Hiro Nakamura


Hozzászólások száma : 14

Vízesés Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vízesés   Vízesés Icon_minitimeSzer. Márc. 13, 2013 8:22 am

Eljátszogat ezekkel a kitalált, sokszor értelmetlen figurákkal, miközben azon gondolkozik hogy ezt minden folyadékkal meg lehet-e tenni, mert lenne pár elképzelése még ezzel kapcsolatban. Az egyik figura egy majdnem tökéletes rózsamintára jön ki, ami felragyog a halvány fényben, aztán visszahullik a tavacskába, így nem veszi észre egyből a felé közeledő lányt, akit ismer és akivel majdnem azonos szinten állnak BIT-ból, csak mivel őt annyira nem érdekli sosem lett tanársegéd, pedig lehetett volna, de nézetei szerint az nagyon bajos, és ő nem valami emberszerető, így nem alkalmas rá.

Sötét szemeivel végigpillant a lányon, és a köszönés a részéről is kimarad.
- A víz nem egyszerű. Mindenhol ott van, átfolyik az egész világon, és még bennünk is ott van. De ez benne a szép, hogy mennyire csodálatos, és összetett - válaszol egy kissé filozófikus gondolattal.
Vissza az elejére Go down
Alexis Kenway
Atalanus diák
Atalanus diák
Alexis Kenway


Hozzászólások száma : 8
Age : 26

Vízesés Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vízesés   Vízesés Icon_minitimeSzer. Márc. 13, 2013 8:29 am

Nos igen, általában engem a BIT miatt ismernek fel. Sokszor tartok órát a tanár helyett vagy... csak ott vagyok, mindig ott segédkezek. Valahogy nagyon bejön nekem ez az egész ügy. Nagyon örültem neki, amikor kiderült, hogy igen, lehetek TS. Nem sok embernek adódik ez meg, de akinek igen, az a szerencsésebbek közé tartozik. Na meg egyéb....
Szóval a sötétben egy fa alatt álldogálok pár percen keresztül, még végigfigyelem Hiro művészetét, majd amikor kilépek és megteszem a megjegyzést elmosolyodom a válaszára. Kicsit furcsák ezek a Filius diákok, de az igazság az, hogy soha nem volt velük komolyabb gondom. Legalábbis még nem. Nem tudom mért mondják, hogy mi mindig "háborúzunk". Lehet, hogy régebben úgy volt...
-Hát, nem de na... érted, hogy értettem. Fú, bocsi, összekuszálom már itt. Szóval... jaaa, elég csodálatos.
Az igazság az, hogy hirtelen nem is tudok mit válaszolni a dolgokra. Kicsit elnézelődök, fel a csillagos égre, majd vissza Hiro-ra. Végigpillantok rajta, kicsit megfigyelem és elmosolyodom, ismét.
-Nem gond, ha csatlakozom kicsit ugye?
Vissza az elejére Go down
Hiro Nakamura
Filius diák
Filius diák
Hiro Nakamura


Hozzászólások száma : 14

Vízesés Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vízesés   Vízesés Icon_minitimeSzer. Márc. 13, 2013 8:34 am

Ő is szereti a bájitaltant, mivel az egy olyan tantárgy, ahol nem kell csoportosan dolgozni, és mindenki a saját tempójában haladhat, így általában két lépéssel jár a többiek előtt, de ezt sosem reklámozza, és azon kevesek akik segítséget kérnek tőle, azoknak szívesen segít de fura külleme miatt ez ritka jelenség, pedig ő csak fura de nem gonosz és nem is rosszindulatú. Végtelenül kíváncsi.
- Értem. Valóban sok mindent lehet vele kezdeni, régen még gyógyító erőt is tulajdonítottak neki, amiben lehetett azért igazság... - jegyzi meg, és látványosan arrébb teszi a fenekét, hogy nem zavarja a társaság. Alexis nem az az örökké locsogó típus, akitől a falra mászik. Egy év előnye van ugyan, de Hiro majdnem ugyanannyira jó a méregkeverésből, és történelemből, mint a lány. A gyengesége az emberi kapcsolatokban rejlik, és abban hogy megjósoljon akármit is.
- Nem, dehogy. Nem tudsz aludni? - kérdezi, és sötét szemei a lányra villannak.
Vissza az elejére Go down
Alexis Kenway
Atalanus diák
Atalanus diák
Alexis Kenway


Hozzászólások száma : 8
Age : 26

Vízesés Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vízesés   Vízesés Icon_minitimeSzer. Márc. 13, 2013 8:40 am

Én imádom ha kérdeznek tőlem, és ugye általában a tanársegédtől kérdezősködnek legtöbbet. Ezért is van olyan rengeteg sok ismerősöm az iskolában. Persze nem mindenki jó, vannak rossz kapcsolataim is. Sajnos. De az nem ember, akinek nincsenek ellenségei. Mindig van legalább egy, mi arra húz...
-Hát igen. Jó dolog...
Körülbelül ezzel le is zártam a víz témát. Nem nagyon tudok erről társalogni. Őszintén szólva, soha senki nem kezdett el még velem társalogni a víz témán. Fura. Különleges. De legalább egy kis változatosság. Nem bírom azt, h valaki ilyen... "izé hogy vagy" kérdéseket tesz fel mindig. Uncsii.
Helyet foglalok végül a fiú mellett. Tökéletes. Törökülésbe ülök és a vízbe belenyújtom a kezemet. Kicsit hideg. Aztán rápillantok és bólintok egy aprót.
-Soha... vagyis tudok, csak mindig irtó későn fekszem le. Ilyenkor azért járok egyet általában. És te?
Ki tudja, lehet, hogy még vannak olyan fura emberek a világon, mint én? Én mindig amúgy azokat az embereket találom a legérdekesebbnek akikkel ilyenkor, éjszaka találkozom kint. Valami megfog bennük.
Vissza az elejére Go down
Hiro Nakamura
Filius diák
Filius diák
Hiro Nakamura


Hozzászólások száma : 14

Vízesés Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vízesés   Vízesés Icon_minitimeSzer. Márc. 13, 2013 8:46 am

Ő nem való társasági életbe, főleg nem ennyire. A lány megjegyzésére csak elmosolyodik halványan, tudja hogy furcsa téma, de még mindig jobb, mint a felszínes kérdések, amiket maga is annyira utál.
- Ami azt illeti valóban jó dolog, minden főzetnek víz az alapja, szóval.. - von vállat, és annyiban hagyja, nem erőltet ő semmit sem. Nem tudja mi járhat a lány fejében de jelen pillanatban kíváncsi lenne, mire gondol ahogy ránéz. Semmi különleges nincs benne, csak vékony sápadt alkata és hosszú ujjai, amikkel olyan ügyesen keveri ki a legnehezebb italokat is.

Figyeli ahogy a lány mellé ül, ez is furcsa, mert nem szoktak mellé ülni, még a közös étkezésekkor sem, és Hiro gyakran ki is hagyja azokat.
- Én eleve nem alszom 4 óránál többet, és még nem vagyok álmos - mondja, és ez megmagyarázza hogy miért olyan karikásak a szemei sokszor, mondhatni állandóan.
Vissza az elejére Go down
Alexis Kenway
Atalanus diák
Atalanus diák
Alexis Kenway


Hozzászólások száma : 8
Age : 26

Vízesés Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vízesés   Vízesés Icon_minitimeSzer. Márc. 13, 2013 8:52 am

Engem soha nem zavart, ha mások elfilóznak az ilyen dolgokon, csak mondjuk én annyira soha nem tudtam belemerülni.... ennyire legalábbis nem. Nem vagyok én sem olyan, hogy minden érdekeljen, de mondjuk azért van egy két dolog, amit ha megtalálunk nálam akkor arról aztán évekig. Na jó, annyira azért nem.
-Hát igen. Nélküle nem lennénk...
Körülbelül ennyi hozzáfűznivalóm van még egy mosoly kíséretében. A víz hideg volt, így azonnal ki is veszem a kezemet onnan, majd magam mellett pihentetem meg a füvön, ami egy kicsit szintén hideg. Még szerencse, hogy rendesen fel vagyok öltözködve. Felfázni azért nem fogok.
Én mellesleg tényleg szeretem a fura embereket is. Nem zavartatom soha magamat túlságosan és így... érdekes velük beszélgetni. Láttam már, hogy Hiro mindig mindenhol maga van, így most itt az ideje, egy kis társaságnak is. Nagyra nyitom szemeimet a válaszkor.
-Azt hogy csinálod? Hogy bírod ki?
Néha sok a kérdés, de amúgy ilyet még tényleg nem hallottam soha. Senkitől. Ez lehetséges? Nem rossz ez egy embernek? Nem teszem fel ezt a sok kérdést.... majd lassan.
Vissza az elejére Go down
Hiro Nakamura
Filius diák
Filius diák
Hiro Nakamura


Hozzászólások száma : 14

Vízesés Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vízesés   Vízesés Icon_minitimeSzer. Márc. 13, 2013 8:59 am

Ő kifejezetten ilyen elgondolkó, mélyen elmerengő típus, emiatt képes teljesen kikapcsolni az agyát, és csak egy kérdésen rágódni, amíg rá nem jön az értelmére. De hát ő már csak ilyen csodabogár, nem kell ezzel sokat foglalkozni, ő sem teszi.
- Nem lennénk, ez igaz, de mint minden ez is fordítható rossz dolgokra is - von vállat, és lóbálja egy kicsit a lábát a vízben, ami neki nem hideg, mármint nem fázik, és majd később úgyis megszárítja egy egyszerű bűbájjal.

Magáról most is keveset beszél, inkább általánosságban, vagy valami filozifikus dolgot mond, neki tökéletesen megteszi a magány is. Egyszer úgyis rá fognak jönni, hogy mit veszítenek az emberek azzal, hogy elkerülik őt.
- Egyszerű. Az emberi testnek elegendő négy óra alvás, azaz pihenés, amennyiben az agy minimális szinten működik, mert így pihen. Gyakorlatilag egyszerű meditációs gyakorlat az egész - magyarázza és vállat von, évek óta így él, ezért látni szinte mindig ébren, vagy valami könyvvel, neki a 24 órából 20-ra van szüksége hogy minden beleférjen az idejébe.
Vissza az elejére Go down
Alexis Kenway
Atalanus diák
Atalanus diák
Alexis Kenway


Hozzászólások száma : 8
Age : 26

Vízesés Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vízesés   Vízesés Icon_minitimeSzer. Márc. 13, 2013 9:06 am

-Jóó, persze. De a rossz dolgok ellen is.
Vonok vállat. Figyelem, ahogy Hiro a lábát lóbálja a vízben, nem mondok rá semmit. Csak mosolygok. Tényleg fura személyiség. Engem most pedig a víz gondolkodtat. Már megint. Nem tudom mért, de most úgy rám jött. Nem akar kimenni a fejemből.
Én nem vagyok az a típus, aki kerüli az embereket. Soha nem is kerültem senkit, csak éppen lehet, hogy nem botlottunk egymásba vagy valami ilyesmi. Mondjuk Hiroval is ismertük mi egymást, csak még nem nagyon találtuk meg a közös hangot, vagy maximum egyszer vagy kétszer sikerült beszélgetnünk. Ez van, ha valaki elfoglalt. Én az vagyok, általában. Sok a teendőm. Mostanság meg pláne.
-Érdekes. Ezt soha nem gondoltam volna. Én mindig legalább 8 órát alszom, de van amikor még utána is mindig fáradt vagyok. Te soha nem vagy fáradt?
Valahogy még akkor sem tud beleférni ez a fejembe... egyszerűen nehéz felfogni ezt a dolgot. De azért ma is megtanultam valami érdekeset.
Vissza az elejére Go down
Hiro Nakamura
Filius diák
Filius diák
Hiro Nakamura


Hozzászólások száma : 14

Vízesés Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vízesés   Vízesés Icon_minitimeSzer. Márc. 13, 2013 9:16 am

- Igen, minden éremnek két oldala van, a kérdés az mikor melyiket nézed - válaszolja, és elvan a vízzel, ismét lengetni kezdi a pálcáját, ami hadonászásnak tűnhet, mégis van benne rendszer, és egy egyszerű tulipán minta jön létre, de még mielőtt lehullhatna, a fiú a szájához emeli a pálcát és ráfúj, mire jéghideg köd keletkezik, és körbezárja a virágot, ami odalebeg Alexis elé. Kristály technika, nem fog elszáradni sosem.
- Ebben a virágban is víz van, ami megfagyott így sosem fog elhervadni - jegyzi meg, és megvárja míg a lány elveszi a virágot. Neki semmit nem jelent, de gesztusnak szép. A következő kérdésre csak vállat von. Tulajdonképpen ha fáradt akkor is ugyanúgy fest mintha nem lenne az, szóval simán letagadhatja bármikor. Ahogyan azt is le fogja hogy Alexis kapott tőle virágot, aminek semmi jelentősége nincs számára, csupán egy ismerősnek szánt apróság.
- Pedig igaz. Igazság szerint azért vagy fáradt mert túl sokat alszol, és a szervezeted megszokja a pihentető munkát, és nehezebben kezd újra gyorsabban dolgozni. Az ideális alvás 6,5 óra lenne, de én megelégszem a 4-el is. Nem igazán, nem szoktam magam túlerőltetni így bőven elég ennyi pihenés - jegyzi meg, mert ez meglátszik azért, az alakján, ami nem éppen izmos és kidolgozott.
Vissza az elejére Go down
Alexis Kenway
Atalanus diák
Atalanus diák
Alexis Kenway


Hozzászólások száma : 8
Age : 26

Vízesés Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vízesés   Vízesés Icon_minitimeSzer. Márc. 20, 2013 9:05 am

Nem válaszolok már semmit a vizes témára, csak bólintok egy mosoly kíséretében. Aztán továbbra is csak figyelni tudom, őt mit művel a vízzel. Én ennyire sosem értettem ezekhez a dolgokhoz, vagy csak egyszerűen nem próbálkoztam velük. Mindig valami más érdekelt. Az pedig nem ez volt... pedig egyszer kipróbálnám.
Amikor Hiro a virágot felém emeli, elvigyorodom kicsit szélesebben és nagy, bociszemekkel ránézek a fiúra. Ez nagyon kedves, tényleg.
-Ó! Ez nagyon szép és különleges. Még senkitől nem kaptam ilyet. Köszönöm. - Azzal elveszem a virágot, amelyet féltve, de tovább nézegetek. Egy kicsit elmélázom, majd utána emelem csak fel a fejemet, amikor elkezdünk az alvásról témázni. Jól esik ez a beszélgetés most.
-Ó igen. Mondjuk én elég sokat rohangálok meg minden, úgyhogy mire oda kerülök, hogy lefeküdjek, tuti kifáradok. Főleg a minden esti séta után. De gondolom ha kipróbálnám ezt mint te, akkor lehet elég lenne tényleg. Csak, nem tudok egyhelybe maradni sokáig. Sajtkukac voltam mindig is. -Egy aprócska nevetés, majd szemébe nézek, aztán vissza a virágra. Nem hatódtam meg tőle amúgy, csak tetszik. Egyszerűen szép, és nem gondoltam volna, hogy tőle kapok ilyesmit. Kellemes meglepetés volt.
Vissza az elejére Go down
Hiro Nakamura
Filius diák
Filius diák
Hiro Nakamura


Hozzászólások száma : 14

Vízesés Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vízesés   Vízesés Icon_minitimeCsüt. Márc. 21, 2013 2:46 am

Ejtik a vizes témát, de Hiro nem bánja, ha van valaki aki figyel rá, ő képes sokat beszélni, de szinte sosincs ilyen helyzet, a magány az egyetlen társa, pedig ha tudnák micsoda zseniális elmét rejt a külseje, hiszen az sem éppen mindennapi. Nem jóképű, annak a közelében sem jár, ahhoz minimum tíz kilót kellene felszednie, és napi nyolc órákat aludnia, és felújítani a ruhatárát, akkor még menő is lehetne. De ő nem akar az lenni. Aurornak készül igazából.
- Nem nagy dolog. Örülök ha tetszik - villant egy egészen apró és tűnékeny mosolyt, ami ritka vendég az arcán, pedig jól áll neki. Ha valaki mással lenne, annak is megkristályosított volna valamit, ma ehhez van kedve, az apróságokhoz, a részletekhez, és a víznél részletesebb természeti elemet aligha találna. Szeret ilyen kis egyszerű varázslatokkal szórakozni, mert véleménye szerint fantasztikusan segítik a koncentrációját, ahogy mágiával bonyolult mintákba rendezgeti a vízcseppeket, és megtartja őket úgy.

- Igen, az a fajta fáradtság más, ott mozogsz elfárad a tested is, de akkor is elég a négy órás pihenés végszükségben. Persze a hat az ideális, de én képtelen lennék annyit aludni egyhuzamban, egyszerűen túl rövid a nap... - von vállat, neki nem elég a 24 óra mindenre, így ő az alvásidőből vesz el még. Tulajdonképpen az ember azt hihetné agyon tanulja magát, pedig nem. Neki mindez, amit tanul, logikusnak tűnik, és könnyeden következtet a bonyolulrabb varázslatoknál is, így azokban is jó. Az állatokkal nem tud igazán bánni, meg a növényekkel. Na meg nem egy társasági lény, és a legnagyobb gyengesége is ez.
- A mozgékonyság látszik egyébként, igazán csinossá formálja az alakot - jegyzi meg, akár bók is lehetne, tőle az is, de nem kifejezetten udvarol a lánynak, csak véleményt nyilvánít. Ő sosem udvarol, és nem is lenne kinek.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Vízesés Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vízesés   Vízesés Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Vízesés
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Kazan vízesés

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Draconius Boszorkány- és Varázslóképző :: Draconius területe :: Birtok-
Ugrás: