Draconius Boszorkány- és Varázslóképző
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Draconius Boszorkány- és Varázslóképző

Semmi sem veszedelmesebb, mint egy olyan ellenség, amelyiknek nincs vesztenivalója.
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Üdvözöllek!


Valaha élt egy Varázsló...
A tengeren, távol a parttól, egy hatalmas sziklán fészkelt a valaha élt legősibb Sárkány...
A Varázsló ellopta a lelkét, és vele minden sárkányok erejét, és egy apró medálba zárta, hogy birtokolhassa az öröklétet...
A medál számos képességgel bírt..
A medált elrejtették s egy kastélyt építettek a barlangrendszer fölé...
E kastély neve Draconius.

Átélnéd a kalandokat? Szeretnéd megtudni a titkot? CSATLAKOZZ!
Staff


Alec



Alexander



Jaina

Chat box

Legutóbbi témák
» Empire of Fantasy
Lovak mezeje Icon_minitimeCsüt. Aug. 01, 2013 8:37 pm by Vendég

» Midnight Tales
Lovak mezeje Icon_minitimeSzer. Júl. 24, 2013 1:31 am by Vendég

» Soul Eater
Lovak mezeje Icon_minitimeHétf. Júl. 15, 2013 1:42 am by Alec Nyrani

» Folyosó
Lovak mezeje Icon_minitimeSzer. Júl. 03, 2013 1:18 pm by Alec Nyrani

» Út az erdőbe
Lovak mezeje Icon_minitimeSzer. Júl. 03, 2013 3:26 am by Angeliqua Blackmore

» Paparazzi
Lovak mezeje Icon_minitimeKedd Júl. 02, 2013 1:14 am by Alec Nyrani

» My life Arts
Lovak mezeje Icon_minitimeKedd Júl. 02, 2013 1:11 am by Alexander Holloway

» Hogyan ejtsd?
Lovak mezeje Icon_minitimeHétf. Júl. 01, 2013 10:55 am by Alec Nyrani

» Iris Fane - KÉSZ!
Lovak mezeje Icon_minitimeHétf. Júl. 01, 2013 9:58 am by Alec Nyrani

Top posters
Alexander Holloway
Lovak mezeje EmptyLovak mezeje I_voting_barLovak mezeje Empty 
Alec Nyrani
Lovak mezeje EmptyLovak mezeje I_voting_barLovak mezeje Empty 
Angeliqua Blackmore
Lovak mezeje EmptyLovak mezeje I_voting_barLovak mezeje Empty 
Marcus Payne
Lovak mezeje EmptyLovak mezeje I_voting_barLovak mezeje Empty 
Jaina Phoenix
Lovak mezeje EmptyLovak mezeje I_voting_barLovak mezeje Empty 
Hiro Nakamura
Lovak mezeje EmptyLovak mezeje I_voting_barLovak mezeje Empty 
Alexis Kenway
Lovak mezeje EmptyLovak mezeje I_voting_barLovak mezeje Empty 
James Mattew
Lovak mezeje EmptyLovak mezeje I_voting_barLovak mezeje Empty 
Lux Loveworth
Lovak mezeje EmptyLovak mezeje I_voting_barLovak mezeje Empty 
Iris Leighton Fane
Lovak mezeje EmptyLovak mezeje I_voting_barLovak mezeje Empty 
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (8 fő) Pént. Márc. 22, 2013 9:37 am-kor volt itt.
Statistics
Összesen 19 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Iris Leighton Fane

Jelenleg összesen 380 hozzászólás olvasható. in 172 subjects
Barátok



 

 Lovak mezeje

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Alec Nyrani
Igazgató
Igazgató
Alec Nyrani


Hozzászólások száma : 90
Age : 46

Lovak mezeje Empty
TémanyitásTárgy: Lovak mezeje   Lovak mezeje Icon_minitimePént. Jan. 04, 2013 6:38 am

A lovak túlzás, hiszen ezeknek a lényeknek szárnyai vannak de nem thesztrálok, szóval mindenki láthatja őket. Hatalmas, méretű lovak, általában feketék, de akadnak barnák, foltosak, szürkék, és nagyon ritkán elvétve egy-egy fehér is. Ezek az állatok igen makrancos jószágok, nem könnyű betörni őket, de akinek van ilyenje, ahhoz egy életen át hűségesek maradnak.
Vissza az elejére Go down
Daniel A. Reed
Az Árnyak Ligája
Az Árnyak Ligája
Daniel A. Reed


Hozzászólások száma : 5
Tartózkodási hely : Nem fogom a tudtodra adni...

Lovak mezeje Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lovak mezeje   Lovak mezeje Icon_minitimeSzer. Márc. 20, 2013 9:38 am

Liz
Ezer éve nem jártam itt. Mégsem változott semmi. Mintha csak tegnap mentem volna el. De nem. Azóta, sok minden változott. Főleg én. Már rám sem ismerne senki sem. Külsőleg biztos felismernének, de belsőleg. Lehetetlenség, hiszen megváltoztam, rossz irányba, természetesen. Mert úgy, hogy ha itt töltöm az időmet, semmi értelme nincsen a bosszúmnak. Ez van. De még magamnak sem vallottam be akkor sem, hogy egy valaki volt, akiért megérte volna itt maradni. Liz. Ő volt nekem a legkedvesebb. De amikor elmentem, keresztüllőttem minden számításomat. Biztos hogy van csávója, nem létezik, hogy ne legyen. A lovak mellett sétálok el. Távolságot tartok tőlük. Egyszer sikerült betörnöm egyet, de ő nem biztos, hogy emlékszik még rám. Meg is találom. Odalépek hozzá, és meghajolok. Tudom, tudom, nem hipogriff, de nem árt a tisztelet. Majd meglepetésemre ő is meghajol. Odalépek hozzá, és megsimogatom a fejét.
- Szóval még mindig emlékszel rám, Theresa? Okos kislány… Okos… Nagyon rég láttalak… De semmit sem változtál. – Egy fehér szárnyas ló… Hát nem csodás? És még emlékszik rám? Még az utolsó hónapjaimban törtem be. Bár bejártam hozzá, de utoljára pár hónapja voltam itt. Nos, dicséretes, hogy még mindig emlékszik rám. Nem ülök fel rá, most nem, nem akarok repülni. Csak ott állok mellette. Nézek valamelyik irányba, hogy nem jön erre valaki. Hál istennek senkit sem látok jönni. Felkötöm a hajam „lófarokba”. Már amennyire ezt fel lehet úgy kötni. Oké, most már feladom, túl csábító a repülés. Felülök a hátára, és megindul, kitárja szárnyait, és felemelkedik. El is felejtettem, milyen jó így repülni. Kapaszkodok erősen, az arcomra őszinte vigyor kúszik az élménytől. Aztán visszaérünk az erdőbe, leugrok a hátáról, megsimogatom a fejét.
- Ügyes kislány, nagyon ügyes. – mosolygok rá, megpaskolom az orrát, és leülök egy fa tövébe. Követ engem, egy darabig, de aztán megfordul, és elmegy aludni valamerre. Én meg nézek ki a fejemből. Aztán unalmamban előkapok egy könyvet, és olvasni kezdem. Ha már jobb dolgom nincsen. Pedig remélem, hogy valaki erre téved. Nem azért, hogy megátkozzam… Hanem csak… úgy.
Vissza az elejére Go down
 
Lovak mezeje
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Draconius Boszorkány- és Varázslóképző :: Draconius területe :: Birtok :: Akheron erdeje-
Ugrás: