Draconius Boszorkány- és Varázslóképző
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Draconius Boszorkány- és Varázslóképző

Semmi sem veszedelmesebb, mint egy olyan ellenség, amelyiknek nincs vesztenivalója.
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Üdvözöllek!


Valaha élt egy Varázsló...
A tengeren, távol a parttól, egy hatalmas sziklán fészkelt a valaha élt legősibb Sárkány...
A Varázsló ellopta a lelkét, és vele minden sárkányok erejét, és egy apró medálba zárta, hogy birtokolhassa az öröklétet...
A medál számos képességgel bírt..
A medált elrejtették s egy kastélyt építettek a barlangrendszer fölé...
E kastély neve Draconius.

Átélnéd a kalandokat? Szeretnéd megtudni a titkot? CSATLAKOZZ!
Staff


Alec



Alexander



Jaina

Chat box

Legutóbbi témák
» Empire of Fantasy
Kilátó Icon_minitimeCsüt. Aug. 01, 2013 8:37 pm by Vendég

» Midnight Tales
Kilátó Icon_minitimeSzer. Júl. 24, 2013 1:31 am by Vendég

» Soul Eater
Kilátó Icon_minitimeHétf. Júl. 15, 2013 1:42 am by Alec Nyrani

» Folyosó
Kilátó Icon_minitimeSzer. Júl. 03, 2013 1:18 pm by Alec Nyrani

» Út az erdőbe
Kilátó Icon_minitimeSzer. Júl. 03, 2013 3:26 am by Angeliqua Blackmore

» Paparazzi
Kilátó Icon_minitimeKedd Júl. 02, 2013 1:14 am by Alec Nyrani

» My life Arts
Kilátó Icon_minitimeKedd Júl. 02, 2013 1:11 am by Alexander Holloway

» Hogyan ejtsd?
Kilátó Icon_minitimeHétf. Júl. 01, 2013 10:55 am by Alec Nyrani

» Iris Fane - KÉSZ!
Kilátó Icon_minitimeHétf. Júl. 01, 2013 9:58 am by Alec Nyrani

Top posters
Alexander Holloway
Kilátó EmptyKilátó I_voting_barKilátó Empty 
Alec Nyrani
Kilátó EmptyKilátó I_voting_barKilátó Empty 
Angeliqua Blackmore
Kilátó EmptyKilátó I_voting_barKilátó Empty 
Marcus Payne
Kilátó EmptyKilátó I_voting_barKilátó Empty 
Jaina Phoenix
Kilátó EmptyKilátó I_voting_barKilátó Empty 
Hiro Nakamura
Kilátó EmptyKilátó I_voting_barKilátó Empty 
Alexis Kenway
Kilátó EmptyKilátó I_voting_barKilátó Empty 
James Mattew
Kilátó EmptyKilátó I_voting_barKilátó Empty 
Lux Loveworth
Kilátó EmptyKilátó I_voting_barKilátó Empty 
Iris Leighton Fane
Kilátó EmptyKilátó I_voting_barKilátó Empty 
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (8 fő) Pént. Márc. 22, 2013 9:37 am-kor volt itt.
Statistics
Összesen 19 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Iris Leighton Fane

Jelenleg összesen 380 hozzászólás olvasható. in 172 subjects
Barátok



 

 Kilátó

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Alexander Holloway
Igazgató
Igazgató
Alexander Holloway


Hozzászólások száma : 130
Age : 40
Tartózkodási hely : Draconius

Kilátó Empty
TémanyitásTárgy: Kilátó   Kilátó Icon_minitimeSzomb. Jan. 05, 2013 12:13 am

Amikor már végleg felértünk a hosszú, hosszú csigalépcsőn, a toronyban egy kilátó tárul a szemünk elé. Szép, tágas és világos. Le van fedve, hiszen a torony helyes teteje áll ez felett is, mint a többi felett.
A kilátóban végig korlátok húzódnak, a torony pedig persze le van védve varázslattal, hogy még véletlenül se essen baja valakinek. Középen körbe, végig piros szőnyeg húzódik, a kilátás pedig az egész birtokra és a kastély többi részére esik. Több pad, szék és egy kisebb asztal is található. Elég nyitott rész ami azt takarja, hogy télen igen csak hideg van fenn, nyáron pedig jó meleg. Talán ez az egyik legszebb rész a kastélyban.
Vissza az elejére Go down
https://draconius.serbianforum.info
Lux Loveworth
Primus diák
Primus diák
Lux Loveworth


Hozzászólások száma : 6

Kilátó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kilátó   Kilátó Icon_minitimeKedd Márc. 19, 2013 10:17 am

Kilátó Mom_www.kepfeltoltes.hu_
To: Hiro

Idegesen nézek körbe. Nem igazán tudom, hogy voltam-e már erre. Remélem, nem vagyok olyan magasan, mint ahogy sejtem. Mert, ha igen akkor nagyjából a Holdon kötök ki mire felérek a lépcsők végére. Ami nem baj tényleg, de mire visszamászok a fényéveken keresztül, félek az iskola hűlt helye fogadna. Bár így belegondolna az se lenne baj, legalább nem kéne a holnapi dolgozat miatt aggódnom. Utálom ilyenkor a rúnaismeretek tanárt.
De gondoljunk valami sokkal kellemesebb dologra inkább. Úgymint, hogy milyen csodás vasárnap hajnal a mai. Nem vagyok egy jó alvó, így az első bagolyhuhogásra keltem, mint mindig. Nem zavart, mint mindig. Kezdem úgy érezni, hogy unalmas vagyok.
És felérek. Kicsit Rocky Balboa életérzésem van, ahogy fellépek az utolsó lépcsőfokra éééés igen! Wuhu! Majd örömtáncot járok, ha kapok már levegőt. De addig is levetem magam a kilátó legszélén lévő padra. Milyen friss a levegő idefent! Olyan régen repültem már. Kezd hiányozni, de nem ma fogok újra röp gyakorlatozni az biztos. Korán van még ehhez.
Kicsúszok a faanyag szélére, kezeimet feldobom a korlátra és rájuk támasztom állam. De szép. Mint csoda ország. Csak kevésbé csodás és sokkal kézzelfoghatóbb. Sokkal, élettel telibb a fák zöldtónusainak befelé irányuló világosodása. A kék égen átvonuló szürke felhők. A hamarosan érkező hideg, esőcseppek is valósabbak lesznek. Alig várom. Már most érzem, az illatát. Mindjárt leszakad az ég. S már hallani. Hallani a csöndet, ami jelzi, hogy vihar közeleg. Elönt az izgatottság. Szeretem, ha villámlik, fúj és viharzik. Legyen inkább pokoli, mint unalmas.
S ha már itt tartunk… Valaki van itt. Érzem. Egyszerűen megváltozik a hely hangulata. Titokzatos, nehéz lesz, mintha rejtegetne valamit. Pedig... Hátra fordulok és körülnézek. Hm… nem, nincs itt senki. Körbefordulok a tengelyem körül. Semmi megint. Hm, kezdek, paranoiás lenni úgy tűnik. Visszafordulok az esőváró pózba és bámulok magam el. Ess eső ess, holnap délig ess! Dúdolok, magamban közben fejemet jobbra-balra ringatom. Szeretem ezt a dalocskát. Megnyugtató, mint az eső első pici cseppjeinek tűszúrásnyi érzése kezemen. Kezdődik!
Vissza az elejére Go down
Hiro Nakamura
Filius diák
Filius diák
Hiro Nakamura


Hozzászólások száma : 14

Kilátó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kilátó   Kilátó Icon_minitimeCsüt. Márc. 21, 2013 3:01 am

Lux

Egy újabb nap. Újabb könyv. A könyvtárból tart visszafelé a toronyba, ahol a klubhelyiségnek nevezett hely mellett a hálószobák is vannak, de félúton elvéti a kanyart és nem ott köt ki ahol kellene. A kilátóban, de megérzi ő is hogy nincs egyedül, bár ő nem csinál problémát, ha már erre jár felmegy a lelátó tejejébe, ahol ki lehet könyökölni is, és megpillant ott egy lányt, nem tudja melyik házbeli lehet, és nem is ismeri. Bár tény, kettejük közül, Hiro a furább látvány.

Egyik kezében könyv, a másik a zsebéből kilógó pálca végével játszik, és elmélyülten olvas, és csak az utolsó pillanatban, amikor már az ajtóban áll, néz fel a lányra. Sötét szemei alatt hatalmas fekete karikák, amik bizonyítják, hogy nem épp a legjobb alvó a fiú. Sötét lélektelen pillantása mindent felmér, ami a szobában van, és csak aztán pislog.
- Öhm, zavarok? - kérdezi meg végül a maga csendes, de mégis dallamos hangján, amit olyan kellemes hallgatni ha egyszer megszólalt. Csakhogy ő ritkán szólal meg. Az, hogy vihar lesz nem zavarja, szinte észre sem veszi a viharosnak készülő időjárást odakint. A szél még csak éppenhogy elkezdi útját, lassan sodródik, még nem hurrikán erejű, inkább csak csípős, mint aki azt ordítja hogy mindenki most meneküljön, mert később nem lesz benne köszönet. Az első pár csepp eső hangos, aztán már fel sem tűnik hogy egyre több csepp indul meg, míg szakadni nem kezd majd a végén.
- Oh, esik... - jegyzi meg kipillantva az ablakon, és két lépéssel közelebb sétál. Tartása laza, és lomha de cseppet sem félénk vagy megalázkodó. Mindenki láthatja a különbséget, Hiro hisz magában, és általában bebizonyítja hogy nem téved.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Kilátó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kilátó   Kilátó Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Kilátó
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Draconius Boszorkány- és Varázslóképző :: Draconius :: Tornyok-
Ugrás: